צו ראשון ://

אוקיי היום הייתי בצו ראשון וטרילהלהלהלי הכל הלך סבבה אפילו אצל הרופא הרוסי כביכול (בלי להעליב) דווקא הוא אחלה.. עכשיו שהגעתי לשלב האחרון יעני למבחנים קיבלתי רק שתי מבחנים אזי: צורות ועברית ולא קיבלתי בכלל מתמטיקה!! עכשיו יש לי הערכת זמן (לקוי איך שלא תרצו לקרוא לזה..) עכשיו זה נורמלי כי אני מזה בהיסטריה ובטיפשותי לא שאלתי בכלל!! ואני חייבת שהקב'א שלי תיהיה לפחות 52!!! הצילו! אגב סליחה על החפירה אבל עוד שנייה אני מתפחלצת!

צו ראשון

הצגת את האישור של הלקות למידה? היא אושרה לך?

הצגתי את הליקוי!

ונראה לי שכן אישרו לי כי שאלתי איזה חייל .. עכשיו אני צריכה להילחץ מזה שלא עשיתי את המתמטיקה? כי אני פוחדת שזה ישפיע על הקב''א שלי , צריך להיתקשר ללשכה על זה :(?

המשך..

תראי, המבחנים משתנים בהתאם לכל מיני עניינים. בעיקרון אין חלק של מתמטיקה במבחנים ולכן גם אין סיבה שתלחצי. אם את חושבת שבכל זאת ישנה בעיה כלשהי אני מציע שתשלחי ללשכת הגיוס שאליה את שייכת מכתב (עבור החוליה הפסיכוטכנית) ותצרפי גיליון ציונים וכן את האבחון הדידקטי שלך ותסבירי שאת מעוניינת שהעניין יבחן.

תיקון טעויות !!!! (הפקמן חוזר ובגדול)

היי, 1. הגורם האחראי על הבחינות, אם מסתכלים על זה בצורה היררכית, זה ממד"ה, מחלקה שלמה בצה"ל שעוסקת בכל מה שקשור לתחום האבחון (לרבות מבחני הדפ"ר). ממד"ה = מחלקת מדעי ההתנהגות. מאבחנות המחקר עובדות על פי מה שמקובל ועל פי הנחיות מממד"ה, מה שקורה בפועל המבחן הוא לא בחירה שירותית של מאחבנת פסיכוטכנית אלא עבודה על פי כחל מקרה לגופו. 2. כאשר מלש"ב מציג אישור על היותו לקוי למידה - הוא עובר לאישור לצורך בחינת הצורך במתן "מבחן מותאם". המבחן המותאם איננו מבחן אחיד !! הוא אינדיוידואלי מאחד לאחד על פי הקשיים שעלו באבחון שנעשה. המבחן המותאם אינו פוגע בקב"א, אינו פוגע בדפ"ר ולמעשה הוא נועד כדי להביא אותך לציון המקסימלי שאת יכולה לקבל, כאילו אין לך את הלקות המדוברת. 3. אני מניח כי הלקות המדובר עשוייה להיות אצלך דיסקלקולייה או אחרת, ואני משער מעבר לכך, שסביר כי מדובר בבעייה בתחום המתמטיקה. 4. ייתכן מאוד כי החלק הכמותי במבחן שלך לא היה מאחר והוחלט להורידו, אם את רוצה להיות רגועה לגבי זה התקשרי לחולייה הפסיכוטכנית בלשכת הגיוס שלך, היא תדע לומר לך את זה באופן הרבה יותר רישמי ממני. אלון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר