חזרה לשירות אחרי פרופיל 21

הגשתי בקשה והייתי בראיון כדי לחזור לצבא אחרי שקיבלתי פרופיל 21 לפני 3 שנים (כיום אני בן 22) היום הודיעו לי שהבקשה שלי נדחתה. אני מאוד עצוב על כך במיוחד שלא אומרים לי את הסיבה למה נדחתי וזה עוד אחרי שנאמר לי בהתחלה שאת רוב הבקשות כן מקבלים. מה אני יכול לעשות עכשיו? האם יש משהו שאני יכול לעשות כדי לשפר את הסיכויים שלי להתקבל? אולי חוות דעת מפסיכולוג ? או עזרה מעורך דין?

ערעור על פרופיל 21

אני מציע שתגיש בקשה חוזרת, תצרף אישור של עובד סוציאלי או פסיכולוג או פסיכיאטר וחוות דעת עדכנית (ורצוי חיובית). אני מציע שבנוסף לכך תצרף מכתב ותפגין בו מוטיבציה לשירות איכותי וחשוב. את הבקשה אני מציע שתפנה גם ללשכת הגיוס וגם לפקס של מפקד מיטב שמספרו: 03-7376033 בהצלחה! ואשמח לעדכון..

מאיר, פנה ישירות למדור פניות של מפקדת קצין רפואה ראשי

חזרה לשירות אחרי פרופיל 21

הגשתי בקשה והייתי בראיון כדי לחזור לצבא אחרי שקיבלתי פרופיל 21 לפני 3 שנים (כיום אני בן 22) היום הודיעו לי שהבקשה שלי נדחתה. אני מאוד עצוב על כך במיוחד שלא אומרים לי את הסיבה למה נדחתי וזה עוד אחרי שנאמר לי בהתחלה שאת רוב הבקשות כן מקבלים. מה אני יכול לעשות עכשיו? האם יש משהו שאני יכול לעשות כדי לשפר את הסיכויים שלי להתקבל? אולי חוות דעת מפסיכולוג ? או עזרה מעורך דין?

מאיר, תעדכן אותי מה קורה עם זה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר