גימלים

שלום יש לי שאלה ואני ישמח אם תענו לי.קיבלתי גימלים ביום שלישי בערב,כלומר הגימלים הם לרביעי ולחמישי. היום המפקד שלי התקשר ואמר שהמג"ד נתן הוראה חדשה ומי שנגמרו לו הגימלים חייב לחזור לבסיס כדי "לוודא שהגימלים תקינים". מחר יום שישי , אני גרה מרחק של 6 שעות מהבסיס וזה ממש לא הגיוני שאני יסע 6 שעות , יגיע באלוהים יודע מתי ויחזור !!!! אין אוטובוסים משעה מסויימת למקום שאני גרה בו וכן , לא יהיה לי איך לחזור הביתה! יום שישי זה לא יום רגיל זה שבת . והשבת הזאת היא לא השבת שלי. מה אני עושה ? אמרתי למק\פקד שלי שאני ממש לא באה וניתקתי , מה עושים ????? יש מצב שזה עילה לקבילה?

תגובה

נשמע מוזר.. אני מציע שתדברי עם המפקד שלך שוב (והפעם בלי לטרוק את הטלפון כי זה בטח לא מועיל) ותבקשי שידון בעניין מול המפקד שלו. אפשר גם לפקסס את הגימלים. בכל אופן, לקבול אפשר תמיד, השאלה עד כמה כדאי, כמה יעיל והאם זה יעזור. באופן כללי, אין כאן עבירה על החוק, יש כאן אומנם התנהגות או התנהלות מוזרה אבל אולי למפקד יש סיבה טובה לחשש (נניח שיש תופעה בבסיס של זיוף גימלים ורוצים להתמודד עם זה). אני מציע שתחזרי למפקד שלך, תסבירי את העניינים (ברוגע) ותבקשי שישוחח בעניין עם מפקדו. שבת שלום ותרגישי טוב!

לא חוקי

מג"ד חושב אם הוא סא"ל הוא יכול לעשות מה הוא רוצה אם אני הייתי במוקמך והיו אמורים לי לבוא לאחר שאני קבלתי גימלים לבוא לבבסיס ואני לא הייתי מגיעה לבבסיס והיו נגיד שופטים אותי אני הייתי קובל את מג"ד יחיד מפקד ישיר מיכבן פקודה אומרת אסורה לצאת מהבית חוץ מבדיקות רפואיות בלבד בעת שהייה בגימלים

לא נכון...

הא לא שהתה בגימלים אלא סיימה אותם . יום שישי לא הייתה בגימלים . בכל מקרה- המפקד שלך כן יכול לדרוש ממך לבוא לבסיס . כמו שבועז אמר - כנראה יש 'מכה' של גימלים בבסיס ... היית צריכה לדבר איתו כמו שצריך, לא לנתק אבל להיות תקיפה במה שאת אומרת ובטוחה שזו לא השבת שלך, שאין לך איך לחזור הביתה אחרי שעה מסויימת או להגיד שעדיין כואב לך ואת לא מרגישה טוב עכשיו מה שיקרה, המפקד שלך יכול להתעצבן וסתם להתנקם בך... יש דבר כזה 'לאשר' גימלים ... זה אחרי שחייל מקבל גימלים מחוץ ליחידה .. נגיד בביקור רופא, אחרי שהוא חוזר מהגימלים מאשרים לו בדיעבד ביחידה את הגימלים ע"י רופא היחידה . תלמדי שלפעם הבאה , אפשר לדבר ולא לטרוק ת'טלפון.. . תרגישי טוב ושבוע מופלא

וואלה דפוקים - איפה הפאקמן השקסי שלי ?!?!?!

אממ....

אחרי ביקור כ"כ חריג בפורום (לשם שינוי) לא יכולתי שלא לתקן את זה... ולכן- הושתל לך הפקמן!

תגישי הצעת ייעול למערכת וואלה. העתק לבועז, לא לשכוח

אממ....

אחרי ביקור כ"כ חריג בפורום (לשם שינוי) לא יכולתי שלא לתקן את זה... ולכן- הושתל לך הפקמן!

מה אתם רוצים ממנו ? בסך הכל פאקמן ! LOL

אוווווווווווווווווווווווו

אין עליך בועז .. כזה תותח .... תזכיר לי להתייעץ איתך לגבי משו... שבת שלום!!

יערה , עד מתי ?!?!?!!?

את מוזמנת.. רק שימי לב שהכתובת מייל שלי הוחלפה.. שבת שלום!

הוחלפה....

עכשיו אני מבינה לאן כמה נעלמו... הוחלפה למה.. ? שבוע מווופלא תותח !

יערה , עד מתי ?!?!?!!?

חחחח

עד מרץ 09 מתלבטת אם לחתום קבע..... צעירה שכמותי

לחתום קבע ? באיזה תפקיד ?

את מוזמנת.. רק שימי לב שהכתובת מייל שלי הוחלפה.. שבת שלום!

זה אחד השירשורים הכי הזויים שראיתי..........

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר