28.10.07 | 19:42
המבחנים שעושים במיונים לקרביות
רציתי לשאול, מישהו יודע מה ההליכים והמבחנים שעושים במיונים ללוחמות? רשום מבחני עפרון ונייר (או משהו בסגנון חח) אז מה בדיוק שואלים אותך? מה יש במבחנים הללו?
28.10.07 | 20:46

מיון לוחמות

אני זוכרת כשאני התמעיינתי ללוחמות הגיבוש נערך יומיים (לילה אחד) בניצנים. בגדול בגיבוש בודקים את היכולות הפיזית(כושר)שלך את המרץ,התרומה ואת היכולות לעזור לזולת.. בין הייתר גם בודקים את רמת ההיגיון שלך עושים לך מבחנים עיונים משהו בסגנון שעושים בצו ראשון בלשכת הגיוס מבחנים פסיכוטכנים כאלו על זמן.. בכללי : הכושר הגופני הוא : ריצת אלפיים (שצריך להגיע לפני 11 דק' אל קו הסיום). זחילות בחול על ידי זחילה אינדיאנית (אם אני זוכרת לנכון שככה קוראים לזה) חח יהיה לך מבחני כפיפות בטן (כמה שיותר יותר טוב) כנ"ל לגבי שכיבות שמיכה. יש עוד ריצת אלפיים (שהיא מן ריצה משולב עם הליכה מהירה) עם אלונקות וג'ריקן מים (רצוי מאוד שתתנדבי להרים אלונקה וג'יקן הם בודקים ורואים הכל , יש שם אנשים שמסתובבים בין המלש"בים ובודקים כל צעד). תיהיה לך השכמה בסביבות השעה5-6 לא כ"כ זוכרת.. יוגדרו לכן זמנים כמו בטירונות שתצטרכי לעמוד בהן כמו 7 דק' לעלות על מדים וכו. יש גם להעביר שקי חול ממקום מסויים למקום אחר. (והמפקדות ישאלו אתכן מי ירצה להרים שקי חול ומי תרצה למלות אותן רק) רצוי שתלכי על השקי חול ולא למלאותם.. טיפ: תבואי מלאת אנרגיות ורעל בעיניים תתאמצי תעזרי פשוט תתנדבי להכל תיהיי דומיננטית בחבר'ה (שולטת) עם המון יוזמה .. אחרי הגיבוש לאחר 14 יום (נדמה לי) מקבלים תשובה בדואר שלילי/חיובי .. שיהיה לך המון המון בהצלחה , תעדכני איך היה
28.10.07 | 21:12

תודה. ועוד שאלה.

תודה רבה על המידע. את משרתת או שרתת בעבר כלוחמת? אני בכושר טוב ואני מודעת למה שצריך לעשות סנוגע למבחנים הפיזיים. מה שמדאיג אותי יותר זה המבחנים העיוניים. יש סיכוי שאני לא אעבור אותם? כלומר יש כאלו שלא מעבירים בגלל המבחנים? ואחרונה, אם אני לא עוברת אני מקבלת זימון למיון של תפקידים אחרים? או בעקרון אני מתגייסת לכלל צה"לי?
28.10.07 | 21:42

גיבוש לוחמות...

לא הייתי לוחמת גם לא הייתה לי האפשרות לצאת ללוחמה גם לא במנילה. אני התעקשתי קצת בלשכת גיוס ע"י פקסים. והם קיבלו את בקשתי לאחר שדנו בה בוועדת חריגים עקב משקלי (47) לא רצו לתת לי לוחמה. אז התמעיינתי ללוחמות אני ספציפית לא עברתי. אך לא הודיעו לי למה. אני קצת נשברתי בלילה ונראה לי שבגלל זה לא עברתי.. הבוחנים שם לא בודקים אותך על משהו ספציפי (לצורך דוגמא המבחנים העיונים) הם מחשבים את הכל ביחד. אני לא בדיוק יודעת איך הולך שיקולם. אבל הם בודקים איך היית בכל שלב ושלב ביומיים האלה. האם יש סיכוי שלא תעברי אותם?! אם לא תעמדי בשאלות עם הזמנים סביר להניח שלא תעברי.. אבל זה סיכוי קלוש.. בקשר לשאלתך האחרונה.. איני כ"כ יודעת... אני חושבת שלא ניתן לקבל זימון נוסף לאחר שהלכת לזימון כל שהו.(תבררי את זה עם גורמים יותר בקיעים בנושא).. אני אחרי הגיבוש שלא עברתי , גוייסתי לכל"צ (כלל צהלי).
28.10.07 | 22:50

תודה.. מה עוד קורה במשך המיונים?

במשך המיונים האלו מתקיימים גם ראיון אישי או שיחות אישיות? ונגיד, סתם משהו שהתעניינתי ספציפית, חח.. למה עדיף לסחוב שקי חול ולא למלות? מה בעיקר הם בודקים? חוץ מכושר?
09.02.10 | 22:31

מיון לוחמות

אני זוכרת כשאני התמעיינתי ללוחמות הגיבוש נערך יומיים (לילה אחד) בניצנים. בגדול בגיבוש בודקים את היכולות הפיזית(כושר)שלך את המרץ,התרומה ואת היכולות לעזור לזולת.. בין הייתר גם בודקים את רמת ההיגיון שלך עושים לך מבחנים עיונים משהו בסגנון שעושים בצו ראשון בלשכת הגיוס מבחנים פסיכוטכנים כאלו על זמן.. בכללי : הכושר הגופני הוא : ריצת אלפיים (שצריך להגיע לפני 11 דק' אל קו הסיום). זחילות בחול על ידי זחילה אינדיאנית (אם אני זוכרת לנכון שככה קוראים לזה) חח יהיה לך מבחני כפיפות בטן (כמה שיותר יותר טוב) כנ"ל לגבי שכיבות שמיכה. יש עוד ריצת אלפיים (שהיא מן ריצה משולב עם הליכה מהירה) עם אלונקות וג'ריקן מים (רצוי מאוד שתתנדבי להרים אלונקה וג'יקן הם בודקים ורואים הכל , יש שם אנשים שמסתובבים בין המלש"בים ובודקים כל צעד). תיהיה לך השכמה בסביבות השעה5-6 לא כ"כ זוכרת.. יוגדרו לכן זמנים כמו בטירונות שתצטרכי לעמוד בהן כמו 7 דק' לעלות על מדים וכו. יש גם להעביר שקי חול ממקום מסויים למקום אחר. (והמפקדות ישאלו אתכן מי ירצה להרים שקי חול ומי תרצה למלות אותן רק) רצוי שתלכי על השקי חול ולא למלאותם.. טיפ: תבואי מלאת אנרגיות ורעל בעיניים תתאמצי תעזרי פשוט תתנדבי להכל תיהיי דומיננטית בחבר'ה (שולטת) עם המון יוזמה .. אחרי הגיבוש לאחר 14 יום (נדמה לי) מקבלים תשובה בדואר שלילי/חיובי .. שיהיה לך המון המון בהצלחה , תעדכני איך היה

בקשר למיונים

הייי תגידי מה צריך להביא למיונים?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר