אירוח בפורום - 02.09.07, בנושא: פרופיל רפואי

היי, ביום ראשון הקרוב ה02/09/07, בשעה 18:00, אירוח בנושא פרופיל רפואי עם סא"ל ארנון אפק, שהיה ראש אגף מיון רפואי בצה"ל וכעת הינו יועץ רפואי לחיל הרפואה. אתם מוזמנים לשרשר כבר כעת שאלות בעניין פרופיל, סעיפים רפואיים ורפואה בצה"ל. המשך יום טוב, בועז.

פרופיל רפואי של חולי אסטמה

יש לי פרופיל 64 על כמה סעיפים אבל האסטמה הוא החמור ביותר. אני יודע שיש אסמטים בעלי פרופיל 72 ובעלי פרופיל 82. השאלה שלי היא איך אני יכול להוציא פרופיל 82, האם מכתב מרופא ריאות שמראה ממצאי בדיקות ריאות טובים ואישור שלו שאינני חולה אסטמה יותר יכול להביא אותי לפרופיל 82 ? אני צריך כל מידע אפשרי וכמה שיותר ספציפי בנושא האסטמה וקביעת הפרופיל

שאלה נשאלת

הרבה שואלים אבל הייתי רוצה לקבל תשובה רשמית- בעניין ניתוח לייזר בעיניים- מה קורה עם זה? לפני הגיוס? במהלך השירות? תודה גבריאל

העלאת פרופיל

אני בצבא מאז פברואר 07 (חצי שנה), יש לי פרופיל 64 על בעיה אורטופדית, כיצד אני מעלה את הפרופיל לקרבי? האם אוכל להגיע לסיירות או לקרבי בכלל? מה הנוהל? איך זה עובד?? כל דבר יעזור.......... תודה

ניתוח לייזר

שלום, עשיתי ניתוח לייזר בעניים. הפרופיל שלי כעת הוא 64 בגלל המשקפיים (היה לי מספר די גבוה...). אם אני אעלה את הפרופיל אני אצטרך לעבור את הכל מהתחלה? מה בדיוק קורה? שמעתי שצריך לחכות חצי שנה מהניתוח, זה נכון? אני צפוי להתגייס בדצמבר, אם אני אעלה את הפרופיל אני אתגייס בגיוס הקרבי הראשון או בסביבות יולי+? אני מעוניין להתגייס לסיירת כלשהי ופיספסתי את היום סיירות, מה יהיה איתי? אני אתגייס ל"סתם" משהו?

האם קעקוע מוריד פרופיל ?

שלום ארנון, יש לי 2 קעקועים גדולים על הגוף שלי ורציתי לדעת האם זה ישפיע על הפרופיל הרפואי שלי ? האם זה מוגדר בתור "בעיה רפואית" כמו צילוק ? האם זה נחשב בתור סעיף ? האם שולחים לקב"ן/פסיכיאטר אנשים בעלי קעקועים גדולים ואם כן אז למה ? במה זה שונה מקעקוע קטן ? תודה מראש, * מייסלף *

פרופיל רפואי

שלום,לבן שלי יש פרופיל רפואי 45בגין עודף משקל בדרגה גבוהה. הוא מאותר לחמ"נ ועבר את כל השלבים וממתין לתשובה סופית על קבלה לחיל. מועד גיוסו 9.12.07. הוא שוקל לעבור ניתוח שאיבת שומן מהחזה. איך זה משפיע על המסלול שהוא מאותר בחמ"נ?האם אפשרי שיוציאו אותו מהמסלול או מהחיל בגלל זה? מה ההשפעה על הטירונות והמגבלות שלו? תודה

בקשר לגימלים- תוכל בבקשה לענות לנו על השאלה אחת ולתמיד?

האם היום שבו קיבלתי את הגימלים נחשב בספירה? למשל היום ב11 בבוקר קיבלתי 2 גימלים... מתי אני אמור לחזור לבסיס? כל אחד אומר אחרת, מה החוק המטכלי כרגע לגבי זה?

ריטלין

**שלום רב. נקבע לי פרופיל 65.בין פרטי - סעיפי הליקוי שעל פיהם נקבע לי- הפרופיל, רשום:הפרעת קשב וריכוז המצריכה טיפול קבוע בריטלין. אני מבקש-להבין מה זה אומר לגבי,ולגבי מהלך השרות הצבאי והזכויות הרפואיות שזה מאפשר לי-ועל החסרונות שבטח יש בקביע שכזו.ומה הפרוצדורה לקבלת מרשם להתרופה ואיפה רוכשים את התרופה במסגרת הצבא ?. במידה ואני בוחר שלא ליטול יותר את התרופה מה עמדת הצבא בעיניין? ** בתודה מראש ** בכבוד רב.

ATOPIC DERMATITIS

לכבוד: סא"ל ארנון אפק. אני מבקש לשאול : אני סובל מבעיה עורית בשם: ATOPIC DERMATITIS *מה ההגבלות שיהיה לי בשרות-או שאני צריך לדאוג שיהיה לי ? *אני יחוייב להכנס לאוהל אב"כ? *החשיפה לשמש היא האוייב שלי אך בצה"ל מתמודדים אם בעיה לסוג כזה של רגישות בעור? *בתקופה של החרפה גרד,אודם,יובש למי פונים,אך דואגים ומטפלים? =בברכה.

אח שלי יתגייס שנה הבאה לצה"ל ויש לו בעייה מולדת בכליות..

הצבא הוריד לו את הפרופיל ל82 והשאלה שלי היא האם זה הגיוני..? עקב המחלה שיש לו היו אמורים להוריד לו הרבה יותר ממה שהורידו לו... אשמח לקבל תשובה.. בתודה מראש!

סעיף נפשי

הייתי מאושפזת לתקופה קצרה בבית חולים רגיל בעקבות בעיה פסיכיאטרית כלשהי (פחות משבועיים).זה קרה כשהייתי בתחלית התיכון. הייתי אצל הקבן, והוא אמר לי שהוא מתרשם ממני שעכשיו אני בסדר.יהיה לי פרופיל 64 עם סעיף נפשי, והדבר היחיד שזה ימנע ממני זה תפקידי לחימה או עם סיווג בטחוני גבוה (כי ההפרעה עלולה לחזור אם אהיה תחת לחץ גבוה, לטענתו). בפועל, לא קיבלתי שום מיונים, לא למודיעין ולא לשום דבר, למרות שיש לי קב"א גבוה. במנילה שלי הופיעו רק תפקידי פקידות. האם זה בגלל הסעיף הנפשי?

עיוורון צבעים

האם עיוורון צבעים מוריד פרופיל

שלום, מה אפשר לעשות עם פרופיל 64?

והאם אפשר לעשות מטווח? תודה מראש!

שבר באגן בגיל 4,ניתוח בקע -מה הפרופיל?

בני מתגייס בעוד שנה. בגיל 4 שבר את האגן ובגיל קטן יותר עבר ניתוח בקע. מה יהיה הפרופיל הצבאי שלו? למותר לציין שעד היום קיימת הגבלה בהליכה ובריצה. תודה
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר