שאלה לבועז

קיבלתי היום את הטופס הזה רשום שם שאני צריך לחתום עליו עוד פעם כמו שחתמתי בעבר בצו האשון אני לא מבין על מה מדובר כאילו רשום לדחות את מועד הגיוס בגלל להשלים בגריות ואיו לי מושג כאילו אני עשיתי את כל הבגרויות בזמן וסימתי כבר בקיצור אין לי מושג מה הם רוצים והתאריך גיוס שלי בכלל לנובמבר הם אומרים שאין לזה השפעה לתהליך הגיוס ולמועד שלו בקיצור אין לי מושג על מה מדובר אשמח אם תסביר לי לא ביקשתי שום בקשה על דחית גיוס כאילו אני לא מביו מה הם רוצים מזה הטוםס הזה

תגובה

יש לך תעודת בגרות מלאה? אם כן - אני ממליץ לך ליצור קשר עם לשכת הגיוס ולבקש לשוחח עם החוליה הפסיכוטכנית כדי לבדוק מה העניין..

כן בועז בהחלט יש לי

אבל אני לא מבין זה אפילו מופיע בקיוסק המידע האישי שלי שיש לי יותר מבגרות מלאה יש לי 26 יחידות עם שתי מגמות והם יודעים את זה אבל כעיקרון מזה התופס הזה ותודה על התשובה הקודמת

אם כך

כדאי לדעתי שתיצור קשר עם לשכת הגיוס לבדוק במה מדובר, ייתכן וזה כיוון ולמדת במסלול (בעבר) שלא לבגרות, או שהצהרת בעבר הצהרה שהובנה באופן שגוי, או שהכוונה היא שונה ולא הבנו אותה.. בכל אופן, אשמח מאוד לקבל עדכון בעניין..

המשך תגובה

דיברתי איתם היום הם אמרו שזה לא משנה כלום שזה פשוט תופס שלא חתמתי עילו בצו ראשון ושכולם חותמים עליו זה הכל ושאני צריך לחתום עליו אני עדין לא מבין מזה בדיוק אני יודע שזה קשור לחוליה הפסיכוטכנים הם בסופו של דבר לא אשרו לי מבחנים חוזרים וצריך שם לחתום שאי מאשר שכל חמה שאמרתי להם זה נכון לא יודע בדיוק אבל אני יחתום כנראה

אממ..

כנראה שעשו בקרה על התיק שלך ומצאו שחסר טופס אז משלימים את החוסרים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר