שאלה חשובה

בפעם הקודמת שדיברתי איתך שאלתי אותך מה אפשר לעשות כדי לקבל זימון ליום סיירות בתור חריג אמרתי להם שאני אמוד רוצה והכל ואמרתי להם שאני מאמין שאני יכול וגם הסברתי להם שבצו ראשון עשיתי את המבחניפם הפסיכוטכנים בלי האבחונים שלי ועוד משהו כמו חודש אני אמור לקבל תשובה סופית אם מאשרים לי וכבר אחרי החודש כבר יסתיים המועד ליום סיירות הם לא אשרו לי את הבקשה השאלה שלי אם יאשרו לי את הבקשה למבחנים חוזרים והתוצאות ישתפרו אז האם ידחו לי את הגיוס כדי שאני יוכל לקבל דברים כמו יום סיירות למשל כי כרגע הקבא שלי 50 וזה לא מספיק אני מקווה מאוד שישארו שיבינו בצו ראשון לא היה לי מספיק זמן לענות על השאלות ומלא שאלות פיספסתי השאלה היא האם ידחו לי את הגיוס עם התוצאות ישתפרו הגיוס שלי הוא לנובמבר?

אממ..

לא ממש הבנתי מה שכתבת, נראה שחסכת בפסיקים, נקודות ועוד כמה סימנים.. תנסח שוב ואשתדל להשיב לך..

כן יש לי בעיה אני כותב די מהר אני ישתדל

בקיצור שאלתיאם אני יקבל מבחנים חוזרים ויוציא בהם תואצות טובות יותר האם כתוצאה מכך הגיוס שלי ידחא כדי שאני יוכל לעבור יום סיירות נניח או לכ מיני דברים כאלה שעד עכשיו לא קיבלתי כתוצאה מהנתונים הראשונים? שאלה שניה היא האם אתה יודע מה המצבחנים שנותנים במבחנים חוזרים? תאריך הגיוס שלי הוא נובמבר ביקשתי לקבל זימון ליום סיירות בתור חריג ביולי ולא אישרו לי

תגובה

לגבי השאלה הראשונה: זה תלוי בצרכים וזה תלוי במתאפשר, לא מן המתחייב שידחו לך את הגיוס. לגבי השאלה השניה: גם כאן זה תלוי, תלוי איזה הקלות תקבל, יכולה להיות סיטואציה לצורך העניין שאוטומטית יכניסו לשקלול את האבחונים שלך ולא תדרש להבחן שוב, פשוט תשתנה לך הקב"א בהתאם לכל מיני חישובים, מנגד, יכול להיות שתזומן למבחנים אחרים (יש המון גרסאות), אז לא ניתן אם כך לקבוע.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר