שאלה

שאלה

אני יודע שאני לא אמור לקבל יום סיירות בגלל שהקבא שלי 50 וצריך 52 כתבתי לך שביקשתי מבחנים חוזרים כי את המבחנים שעשיתיהם היו בלי האבחונים שלי לא היו לי מספיק זמן לענות בקיצור פעמיים קיבלתי תשובה שלילית שלחתי עוד פעם ואני מחכה לתשובה בקשר ליום סיירות שיש ביולי ביקשתי מהם זימון בתור חריג כי אני כבר לא מאמין שהצבא יתן לי מבחנים חוזרים התייאשתי מהם אני כלך רוצה לתרום והם אפילו לא נותנים לי הזדמנות עם הייתי חושב שזה הנתונים שלי הייתי אומר מלא אבל במבחנים עצמם לא הספקתי בקושי לענות האבחונים לא היו אצלי בקיצור אני מאוד מאוכזב כל המוטיבציה שלי ירדה באופן ניכר אני אומר להם שאני רוצה לשרת ביחידות הכי מובחרות לפחות הזדמנות אני מצטער שאני מעריך יותר מדי את דברי ככה אני מרגיש שאני שומע שהרבה קיבלו ואני לא זה די מאכזב השאלה שלי היא מה אני יכול להגיד ליום סיירות כדי לקבל זימון בתור חריג שלחתי להם מכתב אמרתי שסימתי גיבוש צנחנים דובדבן [עוד אין תשובות] הבתי מכתב המלצה מהחכנכת שלי מכתב כללי כזה התשובה שלהם היא שלישית מה אני עוד יכול לכתוב להם והאם לרשום להם שבמבחנים בצו ראשון עשיתי בלי האבחונים ולכן זה לא משקף אותי מצטער על שזה שכתבתי יותר מדי אני אשמח אם תענה לי

תגובה

לא הבנתי, הפנת כבר פניות למדור סיירות בעניין? אין טעם להציג בפניהם כל פעם טיעון חדש, המלצתי, תכתוב בקשה מסודרת ותפרט את כל הסעיפים הרלוונטים: הרצון שלך לתרום, האמונה שלך ביכולת שלך, הרצון שלך לקבל ניסיון, המבחנים וההקלות, תצרף גם המלצות ותעביר למדור סיירות. בכל אופן אין טעם שתתבאס אם לא תקבל, תאמין לי אפשר להתקדם המון גם במהלך השירות הצבאי עצמו וגם במידה ואתה לא מגיע לסיירת ספציפית. בכל פנים, כל הכבוד על הרצון ואל תתייאש!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר