דחוף מאוד : אני מיועד לקרבי ונחוש לצאת

אני יודע שזה נשמע לא כלכך רלוונטי אבל יש לי את הסיבות שלי ואני אדם שרוצה מאוד ללכת לקרבי ומורעל אפשר להגיד אבל אני לא נמצא במצב שמאפשר לי ללכת לקרבי אני עם פרופיל 97 יש לי עוד חודשיים גיוס מיועד למרץ רציתי לשאול האם אפשר לקבוע פגישה עם הקב"ן ולעדכן אותו במצב שלי איך אני עושה את זה? והאם יש איזה שהיא דרך הגיונית בלי השטויות ששמעתי שאנשים עושים בשביל לא להתגייס? אני מעוניין רק להיכנס לתפקיד ולצאת כל יום כל יום אני מעוניין להיות בבית יש איזשהי דרך שאני יכול לעשות את זה ? עזרו לי בבקשה... תודה רבה !!

כנס

לפי איך שזה נשמע...כדאי שתראה מש"קית ת"ש ותקבל ת"ש ככה שתיהיה כל יום בבית - אם הבעיה רצינית ולא איזה שטות שיש לך איזה חברה בבית שאתה רוצה לראות כל יום - כי זה יעבור, לעומת הגיוס לקרבי שאתה תורם כל כך הרבה בצבא למדינה שלנו!

איך אני ניפגש איתה ? ואיפה?

לא מערבים פה הורים והיא לא באה הביתה נכון ? אני לא מעוניין שהמשפחה שלי תיהיה בתוך כל זה

משקית ת"ש

תראה אני מש"קית ת"ש ורק אבל רק אם יש לך בעיות כלכליות (של מאות אלפי שקלים)בבית או/ו רק יש מצב משפחתי (הורים/אחים)שחולים בבית וצריכים את עזרתך רק במקרה כזה משקית ת"ש יכולה להגיש איתך בקשה לשירות קרוב לבית. לכן כמו שכבר ענו לך- רק אם זו בעיה שבאמת צריכים אותך בבית ולא בגלל שאתה מפונק ורוצה לראות את החברה כל יום אז אתה יכול לפנות ללשכת גיוס ולבקש לראות מש"קית ת"ש.. בכל מקרה אתה יכול לפנות בבקשה לראות קב"ן ואלי יזמנו אותך... בהצלחה..

יש פה משקי"ת ת"ש

קיבלתי זימון למיונים ורציתי לדעת אם כדאי לי לנסות הלתקבל ואם זה לא תפקיד כזה מגעיל כמו שאומרים

התפקיד..

תראי אני לא יודעת מה אמרו לך או מה השאיפות שלך לגביי הצבא אבל דבר אחד אני יודעת שאם קיבלת מיונים למש"קית ת"ש אז את כנראה בחורה איכותית... אני מגדירה את התפקיד כמו תפקיד קצת של עובדת סוציאלית..הרבה התנגדו לזה אבל- את אמורה לטפל בבעיות של חיילים, אם זה בעיות כלכליות או בעיות רפואיות של ההורים וכדומה.. את עושה ביקורי בית (שזה אומר נסיעות בארץ)על מנת לבדוק את המצב בביתו של החייל. תרא זה טירונות מצחיקה של שבוע וחצי בבה"ד11 בצריפין וקורס של חודשיים... אני חושבת שהתפקיד מאתגר,מעניין ולפי דעתי (הלא אובייקטיבית) זה אחד התפקידים הנחשקים לבנות!! אבל הכל תלוי במה בא לך לעשות בצבא, אם בא לך לתרום ולתת מעצמך או לעשות קפה ולהסתלבט.... תחשבי על זה בהצלחה בכל דרך שתבחרי...

תודה מאמי נראה לי אני באמת ינסה לעבור את המיונים

התקבלתי

התקבלתי להיות משקית ת"ש =) ואני הכי שמחה בעולם בגלל זה...

יפה מאוד! אני שמח בשבילך..

משקית ת"ש

תראה אני מש"קית ת"ש ורק אבל רק אם יש לך בעיות כלכליות (של מאות אלפי שקלים)בבית או/ו רק יש מצב משפחתי (הורים/אחים)שחולים בבית וצריכים את עזרתך רק במקרה כזה משקית ת"ש יכולה להגיש איתך בקשה לשירות קרוב לבית. לכן כמו שכבר ענו לך- רק אם זו בעיה שבאמת צריכים אותך בבית ולא בגלל שאתה מפונק ורוצה לראות את החברה כל יום אז אתה יכול לפנות ללשכת גיוס ולבקש לראות מש"קית ת"ש.. בכל מקרה אתה יכול לפנות בבקשה לראות קב"ן ואלי יזמנו אותך... בהצלחה..

היי אם את יכולה סתיו.. תצרי איתי קשר ב..

איסיקיו 173264211

למשקית ת"ש

בתפקיד משקית ת"ש ישנים בבסיס או חוזרים הבייתה?

גם וגם ו-

להבא נא לא להקפיץ שרשור ישן אלא לכתוב הודעה מחדש.

התקבלתי

התקבלתי להיות משקית ת"ש =) ואני הכי שמחה בעולם בגלל זה...

גם אני התקבלתי!

יו איזה קטע גם אני התקבלתי! אני ממש שמחה..חח.. זה האייסיקיו שלי - 245404409 אולי יהיה לנו אותו תאריך =)

התפקיד..

תראי אני לא יודעת מה אמרו לך או מה השאיפות שלך לגביי הצבא אבל דבר אחד אני יודעת שאם קיבלת מיונים למש"קית ת"ש אז את כנראה בחורה איכותית... אני מגדירה את התפקיד כמו תפקיד קצת של עובדת סוציאלית..הרבה התנגדו לזה אבל- את אמורה לטפל בבעיות של חיילים, אם זה בעיות כלכליות או בעיות רפואיות של ההורים וכדומה.. את עושה ביקורי בית (שזה אומר נסיעות בארץ)על מנת לבדוק את המצב בביתו של החייל. תרא זה טירונות מצחיקה של שבוע וחצי בבה"ד11 בצריפין וקורס של חודשיים... אני חושבת שהתפקיד מאתגר,מעניין ולפי דעתי (הלא אובייקטיבית) זה אחד התפקידים הנחשקים לבנות!! אבל הכל תלוי במה בא לך לעשות בצבא, אם בא לך לתרום ולתת מעצמך או לעשות קפה ולהסתלבט.... תחשבי על זה בהצלחה בכל דרך שתבחרי...

קורס משקיות ת"ש

שלום סיוון,עברתי את המיונים למשקית ת"ש ובעוד כשבוע אני אמורה להתגייס להיות משקי"ת ת"ש. נודע לי כי הינך משקית ת"ש ורציתי לקבל מידע קצת על הקורס, האם זה נכון שהוא קורס ממיין ולא כול הבנות שעברו את המיונים יהיו גם משקיות ת"ש? איך המפקדים ממיינים? מה אורך הטירונות? והאם למשקיות ת"ש יש קב"א גבוהה יחסית? אשמח אם תעני לי על שאלותיי כי אני די לחוצה. תודה רבה מעיין
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר