23.12.05 | 23:52
תצפיתנית
היי... מישהו כאן יודע משהו על תפקיד תצפיתנית? לםפי מה שהבנתי אני יכולה להיות מסודרת לי בכייף בגלילות, בתפקיד משרדי או בחורים לא ידועים בארץ, טוחנת שמירות ועושה הרבה עבודת "שטח", ויש טירונות 03 או 04... זה כל המ שאני יודעת על התפקיד. אם מישהו יודע יותר, זה ממש יעזור לי:) חג שמח, מישה
15.01.06 | 22:53

תצפיתנית

להיות תצפיתנית זה אחד התפקידים הכי חשובים בצהל, את העניים של המדינה. את מצילה חיים של אנשים ושומרת על בטחונה של מדינת ישראל. זה תפקיד עם המון סיפוק רק לאנשים שרוצים לתת מעצמם ולעשות משהו חשוב ומספק בצבא יותר מלשבת במשרד.תעברי חוויות שלעולם לא חווית אם זה להציל חיי אדם ולתפוס מחבלים.... קיצר שווה ומעניין וחשוב
15.01.06 | 23:39

עידית מה קורה?????????

קודם כל לשאלה... מחזקת את דיברי עידית.... אני התחלתי את השירות כתצפיתנית וזה באמת אחד התפקידים החשובים בצה"ל... אין לך מושג איזה סיפוק התפקיד נותן מה גם שיש הרבה אופציות לקידום... בהחלט מומלץ!! חוץ מזה.... עידה?????? מה חדש??? :) מתה עלייך!!!
20.01.06 | 16:53

תצפיתנית

היי... מישהו כאן יודע משהו על תפקיד תצפיתנית? לםפי מה שהבנתי אני יכולה להיות מסודרת לי בכייף בגלילות, בתפקיד משרדי או בחורים לא ידועים בארץ, טוחנת שמירות ועושה הרבה עבודת "שטח", ויש טירונות 03 או 04... זה כל המ שאני יודעת על התפקיד. אם מישהו יודע יותר, זה ממש יעזור לי:) חג שמח, מישה

תצפיתניות כבוד!!

תפקיד התצפיתנית הוא אחד החשובים בצה"ל ולא כולם מכירים אותו ויודעים את החשיבות הרבה שיש לו.. את שומרת על ביטחון המדינה ואת עושה את זה עם הרבה הרבה סיפוק. אם הייתה לי האפשרות, הייתי חוזרת שוב לתפקיד הזה בצה"ל..מומלץ ביותר!!
20.01.06 | 17:08

תגובה מהצד השני

ההכרות שלי עם תצפיתניות היא מכך שהם היו יושבות במוצבים שהייתי בהם(זכורות לי טל וטל מתל ארס בשכם)-בכל מקרה,אני יכול לפרט רק על התנאים-כן,את יכולה ליפול בחור ולטחון משמרות ומטבח ולהיות 4 בנות מוקפות פלוגה של חיילים אבל ההווי...או ההווי...
20.01.06 | 17:27

ל- gozanav

למה בדיוק אתה מתכוון שאתה אומר ההווי..הווי?.? ולא כ"כ ברור אם אתה אומר שהתפקיד כדאי או לא :)תודה
20.01.06 | 18:30

הילה

תראי-אווירה שיש במקום סגור ,מבודד ומסוכן זה משהו שלא תוכלי לקבל בשום מקום אחר,זה משהו שלא תמצאי בתפקידים אחריים לבנות(אלא אם כן תהיי לוחמת)ובטח שלא בגלילות. אבל מצד שני זאת טחינה מטורפת יחסית לבנות. לגבי התפקיד - זה בהחלט תפקיד שבו את תורמת הרבה מאוד למדינה,הרבה יותר מ80% מהבנות שנמצאות בצבא. אבל שוב,מדובר במשמרות ארוכות ובקור וגשם וכל מה שמשתמע מעמדת תצפית,אבל הכל תלוי איפה את נופלת,אני הכרתי מישהי שהייתה תצפיתנית בבקעה שזה יחסית לא מסוכן ומאוד שקט וכל היום השתזפה על גג אחת המכולות במוצב...בכל מקרה בהצלחה
24.02.06 | 23:37

תצפיתנית

אני תצפיתנית..

היי!!! קודם כל אני ממש ממליצה אם את רוצה להרגיש את החוויה הצבאית ולא רק לשבת במשרד ולענות לטלפונים!!! אני לא יכולה לפרט הרבה בגלל הסיווג אבל התירונות שאת עושה זאת תירונות 02 בבסיס מודיעין שדה. יש לך 3 שבועות תירונות ואח"כ קורס באותו הבסיס.. (הקורס עצמו ממש מעניין!!) אחרי הקורס את מוצבת באחד משלושת הגדודים שיש בארץ, או מסופחת לאחת היחידות.. אני מכירה מישהי שסיפחו אותה למג"ב ודווקא שם היא לא כל כך נהנתה אבל הצליחה לצאת משם אחרי חודשיים.. אני אישית בגדוד ואני נהנת מכל יום!!!! חוויה לכל החיים!!! אנשים מדהימים! כמו משפחה אחת שלמה! כולם מגובשים! בהתחלה בגדוד את עובדת חפיפה.. שזה נמשך אצל כל אחת אורך שמן שונה.. תלי כמה את משקיעה.. אני הייתי קצת יותר מחודש בחפיפה. וכן! בחפיפה טוחנים!!!! סוגרים 3 שבועות בבסיס ועושים מלא משמרות.. השירות עצמו זה עם נשק, ובמשמרות.. כלומר את יכולה להיות 9 ימים בבסיס ואז 5 ימים בבית.. או שבוע בבסיס ושבוע בבית.. תלוי בגדוד! מומלץ!!!!! לפי דעתי לשבת במשרד ולעסוק בניירת את יכולה גם אחרי הצבא..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר