אני יודע שיש 3 בסיסי טירונות לג'ובניקים שהם:זיקים,ניצנים ומחנה 80 עכשיו ככה.....

אני מתגייס אוטוטו ואני הייתי רוצה לדעת ככה איזה מהבסיסים האלו הכי טוב? כאילו אני יודע שניצנים זה אחלה של בסיס אבל מה עם השאר?

כנס..

חמוד לידע כללי..הכל תלוי באיך שאתה מתייחס לדברים. אני בטירונות בניצנים..ולפחות הפלוגה שלי..על הפנים..האוהלים מחוררים השירותים בלי ידיות יעני אי אפשר להוריד מים..הדבר היחידי שטוב שמה זה החבר'ה..אז לא משנה לאן..הכי חשוב שתסתכל על החצי כוס המלאה:) בהצלחה רבה!

תגובה קצת ארוכה

אני מצטרפת לדעה של זה שהגיב מתחתי. זה באמת תלוי איך אתה לוקח ת'דברים. לדעתי מה שעושה טירונות כיפית או סיוטית זה האנשים שאיתך. אם אתה אוהב ת'אנשים תהיה לך טירונות סבבה, וזה לא קשור אם אתה ישן בחדר, באוהל מאעפן או באוהל סיירים נוראי בשטח. אני עשיתי טירונות בנובמבר בניצנים, בדיוק כשהתחילו הגשמים והסערות. היו לנו כמה סערות ממש נוראיות והאוהלים דלפו והוצפו ובקושי החזיקו מעמד בלילה (וגם זה אחרי איזה אלף שקי חול ששמנו עליהם), ועדיין נהנתי מאוד. ואני עוד בנאדם שדי התרגל לטוב לפני הצבא. אבל המנטליות משתנה כשאתה בטירונות, ככה שלוקחים הכל בפרופוציות ויודעים שכל הג'יפה והרע עובר ומסתכלים על הטוב. לא עזרנו במיוחד אה? :)

כנס..

חמוד לידע כללי..הכל תלוי באיך שאתה מתייחס לדברים. אני בטירונות בניצנים..ולפחות הפלוגה שלי..על הפנים..האוהלים מחוררים השירותים בלי ידיות יעני אי אפשר להוריד מים..הדבר היחידי שטוב שמה זה החבר'ה..אז לא משנה לאן..הכי חשוב שתסתכל על החצי כוס המלאה:) בהצלחה רבה!

תודה שהגבתם לי שניכםזה דווקא כן עזר לי וגם אני בדיעה שמה שעושה את ההבדל זה החבר'האני לא בן אדם שקשה לו עם תנאים ואני מסתדר טוב עם כולם ככה שאני מקווה שיילך לי טובבהצלחה לכם בשירותתנו בראש!!!!!

בקיצור......

תודה רבה לשניכם! בהצלחה בשירות שלכם תנו בראש!!!!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר