הריון לאחר הזרעה

עשיתי הזרעה פעם ראשונה ונקלטתי להריון, ובהזדמנות זאת לכל הבנות אנא אל תתייאשו, יש תקווה לאחר שנה נסיונות באופן טבעי. כרגע אני בהריון, מתי אני עושה אולטרסאונד ראשוני? והאם לפי שק הריוני בתוך הרחם אפשר לדעת שזה ברחם ? ובאיזה שבוע רואים? מחזור אחרון ב 27.5 , הזרעה ב 7.8 , איזה שבוע אני?

הזרעה והריון

ראשית שיהיה לך מזל טוב, שנית אתמול גם עברתי הזרעה ורציתי לשאול האם תהליך ההזרעה עצמו כאב לך (כי לי כן, הוא לא הצליח להחדיר את המזרק דרך צוואר הרחם) דבר שני כמה זמן המתנת לאחר ההזרעה, ותוך כמה זמן ביצעת בדיקת הריון.

כאבים לאחר הזרעה

היי, אני הצלחתי להרות לאחר 2 נסיונות של הזרעה. בניסיון השני כאב לי מאוד, חזרתי הביתה ופשוט שכבתי כל היום, למרות שמבחינת הרופאים אין צורך לנוח. כך שזה מאוד תלוי, ולא מעיד על בעיה בתהליך (עובדה שדווקא בניסיון הכואב הצלחתי!!). בדיקת הריון ביתית ביצעתי לאחר 16 יום, אך יצא שלילי!! ואילו בדיקת הדם הראתה שיש הריון. אולם יש להיזהר- אם קיבלת גם זריקות (מנוגון/ כוריגון...), הן מכילות את ההורמון של ההריון (HCG) ולכן עלולות לשבש את תוצאות הבדיקה. לכן רצוי במקרה זה להיבדק כשבועיים לאחר הזריקה האחרונה. שיהיה בהצלחה !!!

הריון לאחר הזרעה

עשיתי הזרעה פעם ראשונה ונקלטתי להריון, ובהזדמנות זאת לכל הבנות אנא אל תתייאשו, יש תקווה לאחר שנה נסיונות באופן טבעי. כרגע אני בהריון, מתי אני עושה אולטרסאונד ראשוני? והאם לפי שק הריוני בתוך הרחם אפשר לדעת שזה ברחם ? ובאיזה שבוע רואים? מחזור אחרון ב 27.5 , הזרעה ב 7.8 , איזה שבוע אני?

הריון לאחר הזרעה

מזל טוב !! איזה אושר עילאי, נכון?? היום התחלת שבוע 5, וליתר דיוק- שבוע 4 +1 (4 שבועות מלאים + יום), אולם בד"כ הרופאים מבצעים "תיקון" לגיל ההריון ע"פ גודל העובר. גם אני עברתי הזרעה, אולטרה סאונד ראשון ביצעתי באמצע שבוע 5, אבל אז לא ראו כלום, כי במקרה שלי זה היה מוקדם מידי כנראה. בשבוע 6 כבר ראו שק. בכל מקרה, הרופא המטפל הוא זה שאמור לזמן אותך ל- US. שיהיה בהצלחה. נועה.

הזרעה והריון

ראשית שיהיה לך מזל טוב, שנית אתמול גם עברתי הזרעה ורציתי לשאול האם תהליך ההזרעה עצמו כאב לך (כי לי כן, הוא לא הצליח להחדיר את המזרק דרך צוואר הרחם) דבר שני כמה זמן המתנת לאחר ההזרעה, ותוך כמה זמן ביצעת בדיקת הריון.

הזרעה

תודה רבה, בקרוב אצלך. ההזרעה עצמה לא כאבה בכלל, היו קצת התכווצויות אבל לא נורא בכלל. לא האמנתי שזה הצליח אחרי טיפול ראשון ואני מקווה שגם לך יצליח בע"ה. עשיתי בדיקת שתן 14 יום מההזרעה והיה חיובי אך הייתי קצת סקפטית, כי הכוריגון יכול להטעות, למרות שהרופא אמר שעד 12 יום השפעת הכוריגון נעלמת. ויומיים אחר כך התבקשתי לעשות בדיקת דם וגם יצא חיובי. אז שיהיה לך בהצלחה ואל תתייאשי, הרבה אמונה וזה עוזר מניסיון!

הריון לאחר הזרעה

מזל טוב !! איזה אושר עילאי, נכון?? היום התחלת שבוע 5, וליתר דיוק- שבוע 4 +1 (4 שבועות מלאים + יום), אולם בד"כ הרופאים מבצעים "תיקון" לגיל ההריון ע"פ גודל העובר. גם אני עברתי הזרעה, אולטרה סאונד ראשון ביצעתי באמצע שבוע 5, אבל אז לא ראו כלום, כי במקרה שלי זה היה מוקדם מידי כנראה. בשבוע 6 כבר ראו שק. בכל מקרה, הרופא המטפל הוא זה שאמור לזמן אותך ל- US. שיהיה בהצלחה. נועה.

תודה

איזה שבוע את? הרופא זימן אותי ליום שישי הקרוב לאולטראסאונד? האם זה לא מוקדם?

הזרעה

תודה רבה, בקרוב אצלך. ההזרעה עצמה לא כאבה בכלל, היו קצת התכווצויות אבל לא נורא בכלל. לא האמנתי שזה הצליח אחרי טיפול ראשון ואני מקווה שגם לך יצליח בע"ה. עשיתי בדיקת שתן 14 יום מההזרעה והיה חיובי אך הייתי קצת סקפטית, כי הכוריגון יכול להטעות, למרות שהרופא אמר שעד 12 יום השפעת הכוריגון נעלמת. ויומיים אחר כך התבקשתי לעשות בדיקת דם וגם יצא חיובי. אז שיהיה לך בהצלחה ואל תתייאשי, הרבה אמונה וזה עוזר מניסיון!

שאלה בקשר להזרעה

האם השתמשתן החומרים "מעודדי" ביוץ לפני ההזרעה ?

תודה

איזה שבוע את? הרופא זימן אותי ליום שישי הקרוב לאולטראסאונד? האם זה לא מוקדם?

מועד אולטרה סאונד ראשון

אני בשבוע 11. ביום שישי עדיין תהיי בשבוע 5, יש סיכוי קטן שלא ייראה שק הריון עדיין - אבל לא להילחץ!!! מרב הסיכויים שלאחר שבוע כבר יראו. בהצלחה, נועה.

שאלה בקשר להזרעה

האם השתמשתן החומרים "מעודדי" ביוץ לפני ההזרעה ?

הזרעה והריון

כן לקחתי כוריגון יום לפני ההזרעה. שיהיה לך בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאות האישה
בחר
בחר