השבחה והזרעה

ביצעתי שלשום השבחת זרע והזרעה מלאכותית, יום וחצי לפני קיבלתי כוריגון 10,000,שעתיים לאחר ההזרעה היו לי הפרשות דמיות כמו של מחזור? האם זה טבעי? האם יש סיכוי שנפגע לי משהו בצוואר הרחם? וגם יש לי התכווציות נוראיות ברחם ובטן קשה מאוד. האם זה תופעות טבעיות? האם זה בגלל הכוריגון או בגלל ההזרעה? ומתי אני ידע אם זה נקלט? תודה

בקשר לדימום אני לא יודעת, בקשר לכאבים...

גם לי היה ככה, וזה היה פשוט יסורי גהינום. אני התפתלתי וטיפסטי על הקירות במשך כמה שעות אחרי ההזרעה. אח"כ דיברתי עם הרופא והתברר שיש דרך להקל על הכאבים עם הזרע יעבור שטיפה כפולה, ואכן בפעמים הבאות עשו לזרע שטיפה כפולה ולא כאב בכלל. והבשורה הטובה שאחרי 5 הזרעות נכנסתי להריון, עכשיו אני בשבוע 9, נקווה שהכל ילך כשורה. אין לך שוב דרך לדעת על קיום הריון רק לחכות 14 יום... בהצלחה.

השבחה והזרעה

פעולת ההזרעה יכולה לגרור דמם קל וכן כאבי בטן. באם יהיה אחור במחזור תבצעי בדיקת הריון.

בקשר לדימום אני לא יודעת, בקשר לכאבים...

גם לי היה ככה, וזה היה פשוט יסורי גהינום. אני התפתלתי וטיפסטי על הקירות במשך כמה שעות אחרי ההזרעה. אח"כ דיברתי עם הרופא והתברר שיש דרך להקל על הכאבים עם הזרע יעבור שטיפה כפולה, ואכן בפעמים הבאות עשו לזרע שטיפה כפולה ולא כאב בכלל. והבשורה הטובה שאחרי 5 הזרעות נכנסתי להריון, עכשיו אני בשבוע 9, נקווה שהכל ילך כשורה. אין לך שוב דרך לדעת על קיום הריון רק לחכות 14 יום... בהצלחה.

הזרעה

תודה רבה על תגובתך והצעתך. אצלי זה פעם ראשונה שאני עושה, הכאבים מתברר היו התכווציות כמו לפני מחזור והדימום חלף אחרי שעתיים. אני שלושה ימים אחרי זה ואני כבר מחכה בקוצר רוח לתשובה. האם לפי חום בבוקר שעולה מידי יום אפשר לדעת אם אני בהריון? אני שמחה שנקלטת ושיהיה לך בהצלחה! ד.א. יש לי ילד אחד שבו נקלטתי ספונטנית אחרי 4 חודשים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאות האישה
בחר
בחר