אני חייבת עזרה זה כ"כ דחוף שאתם לא מאמינים!!!

שלום, אני חייבת עזרה ואני מקווה שנכנסתי למקום הנכון.. אז ככה: פעם אחרונה שקיבלתי מחזור זה היה לפני שבועיים, אחרי שבועיים וקצת שכבתי עם חבר שלי מס' פעמים והוא גמר בפנים.. ואמא שלי לא יודעת ששכבנו. בשלישי הקרוב יש לי צו שני ואני צריכה להביא להם בדיקת דם לראות אם אני אנמית ובאותו יום יש לי תור במרכז לבריאות האשה לגניקולוג לראות אם אני בהריון ושם בטח יעשו לי בדיקת דם. ואמא שלי רוצה לקחת לי דם (היא אחות) ושאני יתן להם ביום שלישי בלשכת גיוס את התוצאות שלא יהיו לי בעיות. עכשיו הבעיה שלי היא כזאת: חברה שלי אמרה לי שאפשר לגלות בבדיקת דם רגילה (אפילו אם לבדוק שאני אנמית או לא) אם אני בהריון כי ככה גילו אצל אמא שלה שהיא בהריון... ואם אני יעשה בדיקת דם אמא שלי תגלה שאני בהריון?! אפשר לגלות ככה סתם בבדיקת דם רגילה אם אני בהריון? בבקשה תענו לי כמה שיותר מוקדם זה ממש ממש דחוף.. תודה מראש אלה.

בהקשר לשאלה הדחופה

איניני יודעת בדיוק מה הרופא רשם לך לבדיקה האם את אנמית אך עם הבדיקה היא ספירת דם -CBC רגילה או ברזל-IRON או ויטמין בי 12-VITMIN B12 או חומצה פולית-FOLIC ACID לא ניתן לגלות שאת בהריון רק עם בבדיקה יש הפניה לרמות בטא HCG
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאות האישה
בחר
בחר