קיבלתי בקבוק קמפארי, מה עושים עם זה?

שותים את זה.......

אפשר כמו שהוא (נפלא) אפשר להוסיף קצת תפוזים או אשכוליות (נחמד) אפשר להכין נגרוני (מעולה): מנה קמפארי, מנה ג'ין, 3/4 מנה מרטיני/ צינזאנו רוסו

ואפשר גם לשתות אותו

עם סודה (אבל רק מי שאוהב את הטעם של הקמפרי), אפשר עם טוניק או ביטר למון- מעולה!!! אפשר, כמובן, עם קולה, אבל זה סיכון שלוקחים כי רוב הסיכויים שהמשקה ייצא טעים כמו בית שחי של פועל בניין (בשבילי רק ישראלי!!!) מיוזע; זה לא הולך... ובלי קשר אפשר לקרוא את הכתבה על הקמפרי ולדעת עליו הכל... גיסר.

קיבלתי בקבוק קמפארי, מה עושים עם זה?

אפשר גם להביא לי אותו

מה אתה מתערב? יש פה טרנד, בפורום- כל מי ששואל שאלה על בקבוק כלשהו מתנפלים עליו ודורשים שיל=שלח להם. יש לזה פתרון אחד בלבד:

תביא לי אותו ! ;) גיסר.

ואפשר גם לשתות אותו

עם סודה (אבל רק מי שאוהב את הטעם של הקמפרי), אפשר עם טוניק או ביטר למון- מעולה!!! אפשר, כמובן, עם קולה, אבל זה סיכון שלוקחים כי רוב הסיכויים שהמשקה ייצא טעים כמו בית שחי של פועל בניין (בשבילי רק ישראלי!!!) מיוזע; זה לא הולך... ובלי קשר אפשר לקרוא את הכתבה על הקמפרי ולדעת עליו הכל... גיסר.

תרשה לי לחדד את עניין הסודה:

סודה "שוופס" בלבד, קרה מאוד, וממש מעט ממנה, דרופ ולא יותר (לא חצי חצי או משהו, חס וחלילה). זה בדיוק מה ששתיתי אתמול והיה מצוין.

מה אתה מתערב? יש פה טרנד, בפורום- כל מי ששואל שאלה על בקבוק כלשהו מתנפלים עליו ודורשים שיל=שלח להם. יש לזה פתרון אחד בלבד:

תביא לי אותו ! ;) גיסר.

למדתי את זה מהמומחים כאן בפורום, ובהחלט זה פיתרון יצירתי

תרשה לי לחדד את עניין הסודה:

סודה "שוופס" בלבד, קרה מאוד, וממש מעט ממנה, דרופ ולא יותר (לא חצי חצי או משהו, חס וחלילה). זה בדיוק מה ששתיתי אתמול והיה מצוין.

בקשר לסודה

אף פעם לא אהבתי סודה וזה לא השתנה עד היום ! יחי הספרייט !

בקשר לכמות אין וויכוח, אבל למה רק שוופס?

יותר טעים בכמה רמות. אין טעם לוואי.

אז סודה סטרים או סיפולוקס לא בא בחשבון, אה?

סתם, אבל בהחלט הסודה פותחת טעמים בקמפרי, וכאלה לא חסרים... ובכלל- הכי טוב לשתות קמפרי עם 2 קרח ופלח תפוז עסיסי בפנים. מרגישים את המתיקות של הקמפרי מבלי שרוצים ! יאמי יאמי! גיסר.

אני מתפלא עליך, גיסר...

ככה נקי? בלי להוסיף לו עלי נענע?, בלי כוזברה קצוצה, קצת חוואיג', אולי נגיעה קטנה של יוגורט כבשים מתובל בזעפרן?

שכחת קרח כתוש, לא? חתיכת כולירע קטן- לא מספר לך כלום יותר!!!

קרח כתוש ממים מהירקון....

לבריאות

איך נשמע קמפרי עפ סירופ פטל ובזיליקום? ננסה היום- נשמע לא רע...

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר