25.08.09 | 22:32
מיי טוניק
קראתי המון על יעילות מיי טוניק. שתיתי וזה מר לאללה'. כמי שלא נוהגת לשתות משקאות אלכוהול, שאלתי היא במה עוד אפשר למהול את הטוניק הזה, וכוונתי היא למשקאות קלים. תודה נטשה.
26.08.09 | 16:18

הצעה מעט מוזרה אך קיימת :

ראשית, אם את שותה מי טוניק, כמו כל משקה אחר בעולמנו הקט, והוא לא טעים לך - לעיתים מותר להודות בעובדה שזה לא טעים ולהפסיק לנסות לאהוב אותו. שנית, אם בכל זאת את רוצה ליהנות ממי טוניק, אחד המשקאות המרעננים ביותר שיש, אני זוכר שבעברי הרחוק כבר יצא שלקוחות שנהגו ולא רצו לשתות אלכוהול ביקשו טוניק עם מיץ קרנברי (חמוציות). ניסיתי גם אני והאמת? לא נורא כמו שזה נשמע. חוץ מהשילוב הזה אני לא יכול לחשבו על משהו טוב יותר.
26.08.09 | 18:56

טוניק,טוניק

אולי שכחתי לספר/לכתוב, אבל לשתית מיי טוניק אצלי בכל אופן אין קשר להנאה מהמשק הנ"לץ המליצו לי עליו בהקשר של התכוציות שרירים, לכן הוא (המשקה מונח אלי במקרר כתרופה ללא מרשם, לכל דבר.
28.08.09 | 16:03

אם מדובר בתרופה

אז צריך לברר האם המשקה איתו מערבבים את הטוניק לא סותר את ההשפעה שלו. דהיינו, אולי מיץ חמוציות מעורר משהו שלא טוב לבעיה שלך. לטעמי, ברגע שזו תרופה אז אפשר להתייחס אליה כמו אל תרופה, ז"א לשתות אותה מהר, לבלוע כמה שיותר רוק ולהמשיך הלאה, גם אם זה לא הכי טעים בעולם.
08.09.09 | 21:21

יש לי פתרון הרבה יותר פשוט בשבילך .....אם את לא אוהבת את הטעם פשוט תסתמי את האף שאת שותה וככה לא תרגישי אף טעם :-)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר