29.06.07 | 09:25
וודקה פרימיום
למישהו יש הצעה אחרת פרט לגרייגוס או סטולי קריסטל? שלא תקרע את הכיס בבקשה
29.06.07 | 12:13

נדיר למצוא סופר פרימיום שלא תקרע את הכיס ותיהיה טובה

הצעה שלי קטל וואן...
29.06.07 | 12:34

וסטולי קריסטל היא לא פרימיום..לסטולי יש סטולי "עלית"..

וההצאה שלי לוודקה מצוינת היא סדרת "רוסקי סטנדרט".. קצת יותר מוודקה רגילה אבל יחסית לא יקר ושווה כל שקל..
29.06.07 | 14:04

וודקה פרימיום

פרט לקטל 1 שכבר כתבו פה...

רוסקי סטנדרט פלטיניום- מעולה, חבל רק שלא קיימת ברוב הבארים.
29.06.07 | 15:26

וודקה פרימיום או סופר פרימיום?

ברמה מעל 3 זיקוקים מה שנחשב וממותג חוץ מהקטל1 המעולה. רוסקי סטאנדרט פלטינום,פרבדה,בלוודר שעוד נמכרת בסכום הגון. ברמת הגרייגוס בברים יש סטולי עלית ו-וויבורובה סינגל אסטייט שלבקש בזול זה כמו לבקש קוניאק ברמת XO זול. מעבר להכל סטולי קריסטל/גולד נחשבת לפרימיום ועושה את העבודה .
29.06.07 | 16:12

מוזר שאף אחד לא מתייחס לסמירנוף בלאק, החלוצה של וודקה פרימיום והשימוש בזיקוק דודי

אותה גם אפשר להשיג במחיר סביר, אך נראה שהיא נעלמה מהעין ומהלקוחות ומספקים, ניתנת להשגה בקלות אך לא מעוררת שום עניין. מוזר...
29.06.07 | 17:19

קודם כל אתה צודק נוהגים להשמיט את הסמירנוף השחור

יחד עם זאת אני לא מאמין שהמחיר שלו או של הלבל מוצדק אלו בקבוקים שהסיבה היחידה שיש לי אותם זה שקיבלתי אותם חינם
29.06.07 | 18:03

וודקה פרימיום

הוואן גוך בדרך...

וואן גוך וודקת סופר פרימיום מעולה!! באה במספר ניחוחות פרט לרגילה, אננס, תפוז, לימון, וניל והלהיט המטורף שלהם - דאבל אספרסו, פשוט מעולה.. מצטער שאני נשמע כמו איזה פרסומת אבל קיבלתי לבר טעימות שלה ובתור אחד שלא חובב וודקה אני פשוט אהבתי..
03.07.07 | 17:42

וואן גוך- וודקה "אולטרא פרימיום" ומדובר בטעמים

הביאו גם אלי לבר טעימות של הוואן גוך (טמפו משווק מורשה)הוודקה הנקיה, אננס, תפוז, מוחיטו- מנטה, מלון ו.. הדאבל אספרסו. הנקיה והתפוז בעלי 40% אלכוהול ושאר הטעמים 35%. לי יצא להכיר את הוודקה כבר בספמטמבר שעבר, בדיוטי פרי. הטעמים מדהימים, והדאבל אספרסו זה באמת משהו מיוחד במינו. אחד מאנשי המכירות שם הסביר לי ששוט אחד שווה לשתי מנות של אספרסו... זה כבר ממש כמו ליקר, לשתות קפוא ולעשות נפלאות לקוקטיילים.
03.07.07 | 17:50

מוזר שאף אחד לא מתייחס לסמירנוף בלאק, החלוצה של וודקה פרימיום והשימוש בזיקוק דודי

אותה גם אפשר להשיג במחיר סביר, אך נראה שהיא נעלמה מהעין ומהלקוחות ומספקים, ניתנת להשגה בקלות אך לא מעוררת שום עניין. מוזר...

דווקא כתבתי עליה פה מספר פעמים

הסמירנוף בלאק זה מעדן. זיקוק דודי כפול שמקנה לה טעם חלק וייחודי של החיטה ממנה היא מזוקקת. לא מזמן החברה שינתה את העיצוב של הבקבוק, סביר להניח כדי למצב אותה מחדש, אבל עם זאת, אני חושב שעלה המחיר, שעומד היום על כ 180 ש"ח לבקבוק של ליטר (עדיין זול יותר משאר הסופר פרימיום בשוק). למי שמעוניין, יש עוד כמה בקבוקים מהסידרה הקודמת (בקבוק עגול) בחנות של קווקזים בחדרה, והמחיר הוא 120 ש"ח (הוא שחט את המחיר כיוון שקיבל ארגז מתנה כבונוס על מכירות). לפני כשנה קניתי שם אותה ב 100 ש"ח. מומלץ לשתות נקיה בטמפ' החדר בכוס סניפטר או קפואה, באופו מפתיע, הטעם לא נסגר כתוצאה מההקפאה. בלווידר יקרה מאד, כמו גריי גוס בערך. רון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר