מחפשת בחור צעיר ונחמד עם זין קטן

עכשיו לילה ואני שוכבת לבד, ערומה ואין אף אחד לידי. אני קטנה וחמודה, עם המון יופי פנימי וחיצוני. אני רוצה להכיר בחור נחמד עד 30 עם זין נורמלי 12 ס"מ זין ארוך ושמן זה זין מכאיב !!! הוא חייב להיות מאיזור המרכז, פנוי לגמרי (שום נשואים או "חיים בנפרד" לא יתקבלו). בפגישה הראשונה נסתכל בתעודות הזהות לא לרמות בבקשה. שמנים עם כרס ובעלי קרחות מתבקשים לא להתקשר, גם בני 40 שמתחזים ל 30 לא ולא ולא.. אני מחפשת בחור שגר בדירה לבדו, כדי שנוכל לבלות את סופי השבוע כאדם וחווה. בחור שמסוגל להלהיב אישה עד 3 פעמים בלילה. למתאים - אני מבטיחה שלא תצטער בכלל, כדאי לך לנסות אותי. אז קדימה גברברים - אני מחכה לכם בתשוקה. סנאית

יש לי יש לי

יש לי מה שאת צריכה!!!

אין עוד דרישות ?

יפה? חכם? מעניין?שיניים ישרות? עשיר? רק שידע לזיין עם "הבוטן" שלו ??????? איפה יש עוד כמוך ?????

היי סנאית קטנה שלי אני בן25 ומה שכתבת זה התאור המדוייק אליי השמח לשמוע ממך 0546968344

למה ? למה כל בעלי הקטנציק שכל החיים התחבאו בפינת המקלחת בצבא פתאום תפסו ראש ומתגאים בו?

אגב אין כל קשר בין מידת האשה, קטנה ככל שיהיה לבין כאב ביחסי מין. נסו רק לחשוב על התינוק שיוצא משם! אם כואב לך? כלומר אינך מגורה מספיק וחסר לך חומר סיכה. פשוט ענין של התאמה מעבר למידת הזין!

עדיין אקטואלי?

עכשיו לילה ואני שוכבת לבד, ערומה ואין אף אחד לידי. אני קטנה וחמודה, עם המון יופי פנימי וחיצוני. אני רוצה להכיר בחור נחמד עד 30 עם זין נורמלי 12 ס"מ זין ארוך ושמן זה זין מכאיב !!! הוא חייב להיות מאיזור המרכז, פנוי לגמרי (שום נשואים או "חיים בנפרד" לא יתקבלו). בפגישה הראשונה נסתכל בתעודות הזהות לא לרמות בבקשה. שמנים עם כרס ובעלי קרחות מתבקשים לא להתקשר, גם בני 40 שמתחזים ל 30 לא ולא ולא.. אני מחפשת בחור שגר בדירה לבדו, כדי שנוכל לבלות את סופי השבוע כאדם וחווה. בחור שמסוגל להלהיב אישה עד 3 פעמים בלילה. למתאים - אני מבטיחה שלא תצטער בכלל, כדאי לך לנסות אותי. אז קדימה גברברים - אני מחכה לכם בתשוקה. סנאית

למה ? למה כל בעלי הקטנציק שכל החיים התחבאו בפינת המקלחת בצבא פתאום תפסו ראש ומתגאים בו?

אגב אין כל קשר בין מידת האשה, קטנה ככל שיהיה לבין כאב ביחסי מין. נסו רק לחשוב על התינוק שיוצא משם! אם כואב לך? כלומר אינך מגורה מספיק וחסר לך חומר סיכה. פשוט ענין של התאמה מעבר למידת הזין!

אם האישה בסיכון בגלל שהיא נמוכה, אז עושים קיסרי...לא?!

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

דברי אתי 0534300429

לפני שבוע היתה מישהי שחיפשה אחד עם ארוך.....כל מי שכתב פה הציע את עצמו....ופתאום לכולם יש קטן....

חחחחחחחחחחחחחחחח  א. הצחקתם אותי ב. סנאית לא מבינה כלום  במה שקשור לאורך..... גוף האישה והאברים שלה גמישים ויכולים להתכווץ ולהתרחב מאד מאד.... ג. מה יהיה איתך כשוולד יצטרך לעבור ולצאת לאויר העולם.....הוא יצא מהתחת את חושבת ????

הכל פה מה שכתבת סנאית יקרה הוא מראה רק כמה את עוד צריכה ללמוד !!!

דברי איתי 0534300429 בן 25 

אשמח לעזור

יאללה

תתפשרי כבר על אחד אם גדול emo_07.pngו

ושמישהו כבר ידפוק אותה

ותורידו את הגועל מפה

שלא אובן נכון 

אהבה סקס נהדרים

אבל מה שקורה אם שופשיקו של הקומקום כבר עבר את הגבול

המים ניגמרו מרוב שהקומקום רתח וציפצף עד שהחריש את כל המדינה

מצאת כבר שופשיק

נירגעת???