יש לי יום הולדת, אבל חסר?

יש לי יום הולדת עשור שלישי , יש לי דירה עבודה טיולים טיולים בארץ בח"ל. אבל חסר... למה .איך משנים לחיים טובים יותר אייל

מה חסר?

שום דבר לא חסר לך...זו רק ההרגשה של חוסר הוודאות היא שאוכלת אותך מבפנים...הכל בסדר,אין צורך לדאוג.לצאת מהדיכאון,ומייד!!!ושהיה המון המון מזל טוב!!!

ובכל זאת, מה חסר?

אהבה? חברים? האם אתה יכול להצביע על משהו? מתי אתר מרגיש כך?

יש לי יום הולדת, אבל חסר?

יש לי יום הולדת עשור שלישי , יש לי דירה עבודה טיולים טיולים בארץ בח"ל. אבל חסר... למה .איך משנים לחיים טובים יותר אייל

מה חסר ? זוגיות?

למה כולם חושבים שזוגיות זה מתכון בטוח לאושר? איפה זה כתוב? גם להיות לבד זה כייף - אפשר לישון באלכסון, תמיד יש זמן לחברים, אפשר ללכת לאן שרוצים, בלי לתת דין וחשבון, לא רבים עם אף אחד, אפשר ללכת לאיזה סרט שבאמת רוצים ולא לזה שהבת זוג רוצה (עוד פעם סרט בנות :-)) וכו'. כשאנחנו בזוגיות אנחנו זוכרים כמה כייף היה לבד, וכשאנחנו לבד פתאום משהו חסר לנו בחיים. צריך ללמוד להיות מרוצים במקום בו נמצאים ולא לשאוף תמיד להיות במקום אחר. לדעתי, היתרון הכי גדול בלהיות לבד, הוא הפוטנציאל. כשאני בזוגיות, לא פעם יש לנו הרהורי כפירה - האם הוא באמת האחד, אולי יש משהו יותר טוב. כשאנחנו לבד, פוטנציאלית, אנחנו ממש אוטוטו, עוד שניה, הולכים לפגוש את האחד המושלם עבורנו :-)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר