הצעת נישואין

הצעת נישואין

כאשר דין פנה אלי, הבנתי מיד שהוא חסר ביטחון כמו ילד שקפץ למים צוננים של ים סוער, כאשר הבנתי שהוא רוצה להציע נישואין לבחירת ליבו נותר לי רק להרגיעו ולאמור לו שאני בתחום הרבה שנים, שיירגע וישאיר לי את ההפקה של האירוע, קיבלתי ממנו פרטים על המפגש בניהם והבנתי שהם יוצאים ביחד סך הכול שישה חודשים, אך הוסיף כשזה בא זה בא כלומר כאשר האהבה בוערת חשים זאת מיד ואתה הוא רוצה להעביר את שארית חייו, אני עבדכם הנאמן יכול להעיד שהוא צודק (גם אני נשאתי רק אחרי שישה חודשים של היכרות), אני חי באושר עד עצם היום הזה כבר 42 שנה.

ביום המיועד דין הגיע ליאכטה יחד עם זוגתו באמתלה שיוצאים לשייט רק בכדי לחפש דולפינים (כך סיכמנו כדי להוריד מתח ולכסות על ההפתעה בהמשך).

יצאנו לים בשעת שקיעה, הרוח החרישית לוחשת ומלטפת את גופנו, קרני החמה מתדלדלים אך מקנים לים צבע מיוחד ומוסיקת רקע מלווה אותנו בשייט, הולכת להיות הצעת נישואין מרגשת הרהרתי בליבי.

תוך כדי שייט בים האדום ועם האות מדין שהוא מוכן, ירדתי למטה להחליף את המוסיקה בשיר מתאים, משכתי בחבל של מפרש החלוץ ומפרש מקושט התנוסס אל על שעליו כתוב באותיות של קידוש לבנה את הבעת האהבה שלו אליה ובקשה "התנשאי לי"?, היא כשלעצמה עדיין לא הבחינה רק מפני שהתרכזה במצלמה שתיעדה הכול, אך מיד כאשר ראתה את הכתובית שעל המפרש דמעות של אושר החלו לזרום, אפפה אותה מן מבוכה, הטבעת נשלפה והוא קרע ברך, לאחר כמה דקות של מבוכה התשובה הייתה חיובית ושמפניה נמזגה כאשר כל זה מתועד במצלמה בשביל הדור שיבוא.

כך עושים הצעת נישואין מרגשת ומיוחדת, רק בזוג ללא חברים, שייט רומנטי אתה והיא כאשר אתה חובק אותה והיא מצמידה ראשה אל מול לוח הלב שלך, אתם חשים אתם פעימות הלב האחד של השנייה והאווירה בהתאם.

דקה לפני שנפרדנו דין החמיא לי על הארגון והתכנון כי ההפתעה עבדה, אפילו הבטיח לחשוב על ארגון מסיבת רווקים בהמשך.

בשעה טובה ! בהצלחה !

מזל טוב ובשעה טובה דין.

גם אני אוהב לצפות ב סרטים ברחבי הרשת. emo_01.png

חובב ספורט emo_60.png מכבי תל אביבבב!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר