אירועים במרכז

אי וחברה שלי התחתנו לא מזמן במרכז הארץ. ואני רוצה להמליץ על גן האירועים שבו התחתנו.

גן אירועים נהדר האוכל טעים והמחיר שווה את זה. נהנתי מכל רגע.

אני ממליץ בחום ולפי דעתי זה המקום לאירועים במרכז הארץ.

פורטל המפרסם מבחר בעלי עסקים בתחום האירועים בכל הארץ
מתחתנים ומתחתנות לעתיד פורטל החתונות http://www.mywedding.co.il/ מזמין אתכם להיכנס לאתר ולחפש בקליק את כל מה שאתם רוצים וצריכים לארגון החתונה.
באתר תוכלו למצוא מבחר מקומות לאירועים, סלוני כלות, תקליטנים, צלמים, טבעות נישואין, רכבי יוקרה להשכרה, אטרקציות לחתונות ועוד תחומים רבים בתחום האירועים .
גם אתם שואלים את עצמכם היכן תמצאו הכול במרחק הקלקה? רק אצלנו כנסו ותמצאו.
מזל טוב !!!

אם אתם מתחתנים כדאי שזה יהיה במרכז אין כמו מקום לאירועים במרכז ככה גם האורחים שלכם לא צריכים לנסוע שעות לאירוע ולהגיע סחוטים וגם לכם יהיה נוח, אני התחתני לא מזמן באולם אירועים מהמם שנקרא EVENTO מדובר על אולם אירועים יוקרתי במרכז תל אביב, הייתה חניה בשפע, אירחו אותנו בצורה נפלאה ויש לי רק שבחים לומר עליו, אז אם מדובר על אירועים במרכז אל תתפשרו ותחגגו בEVENTO

חשוב מאוד לפני שאתם סוגרים עם אולם אירועים חשוב מאוד שתעשו השוואת מחירים, זה יכול לחסוך לכם המון כסף!

אני עשיתי השוואה של אולמות אירועים בתל אביב באתר מפיק וחסכתי אלפי שקלים!

שמעתי עליו!

אחלה של אולם אירועים במרכז באמת מומלץ :)

היי כולם! 

אתמול הצעתי נישואין לאהובתי, היא הסכימה, אז מגיע לי מזל טוב! אבל, לא בשביל זה הגעתי! באתי להמליץ לכם על המקום בו הצעתי נישואים..

אנחנו גרים בחולון, וחיפשתי רעיון רומנטי ונעים והכי חשוב אישי, לא מול אנשים ולא בבית. מסעדה יצאה מהאפשרויות. קיבלתי המלצה מחבר טוב על צימרים במרכז שנקראים צימר בדגן, הם יושבים ממש בכניסה לבית דגן, יש להם שם חדרי אירוח מעוצבים בצורה רומנטית לגמרי, אשתי לעתיד (מוזר לקרוא לה ככה) אמרה שהם נסיכותיים.. יש קילה שתלויה על המיטה, ותאורה רומנטית כזאת שעשתה את כל האווירה. כשהתקשרתי לתאם מקום לצימר, עדכנתי אותם שאני מתכנן להציע נישואים, והופתעתי כשנכנסתי אל החדר לראות את כל החדר מקושט בבלונים אדומים, בנרות, בעלי כותרת ואפילו פינקו אותנו ביין! 

העניין הוא, שאת החדרים האלה אפשר לשכור לפי שעות ולא חייב לשכור ללילה שלם, וזה עלה לי רק 220 ש"ח ל - 3 שעות! ואלו היו שעות חלומיות.. 

אז שוב, אני פה באמת בשביל להמליץ. מגיע להם. אם אני לא טועה, הם גם חדשים יחסית.

תודה בדיוק חיפשתי אולמות אירועים בתל אביב בהמלצה :)

תודה על ההמלצות חברים. האמת שזו לא פעם ראשונה שאני מחפשת גן אירועים במרכז ועד כה זה המקום הכי טוב ואיכותי שראיתי אי פעם. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר