התייאשתי... :(

חשבתי לנסות את מזלי כאן... למרות שאני לא טיפוס שמתחיל לשפוך את הלב בפורומים אבל כבר טחנתי את השכל לחברות שלי!!!

מה עושים עם פרידה מחבר??? אוף זה ממש מעצבן ואני לא ישנה, לא אוכלת, כלום. היינו ביחד שנים!!! ועכשיו נגמר!!! גרנו ביחד ועכשיו עזבנו וכל אחד חזר לבית שלו. והוא סופית סגור על זה שאנחנו לא מתאימים ואין מצב שנחזור להיות ביחד! 

לא יודעת מה לעשות!!!

מכירה את זה מקרוב אני עברתי תקופה של חודש של דיכאון וחוץ מלרדת במשקל זה לא עזר לי בכלום. עד שלא חוויתי ידיים של גבר אחר נפשי לא מצאה מנוחה..

וזה לא נגמר בזה..שלא תטעי.הזמן הוא התרופה הכי טובה גם אם זה יקח שנים!

מסכימה עם no, כמה שזה אולי מבאס לשמוע, הזמן הוא באמת התרופה הכי טובה..את חייבת לנסות ולעזור לעצמך ולהרים את עצמך, אם תשקעי בבאסה ובדכאון זה לא יעזור, אני ממש הכרחתי את עצמי לצאת ולהפגש עם חברים למרות שממש לא היה לי חשק ותתפלאי, זה ממש עוזר.. מספיק שזה משפר את ההרגשה לכמה שעות זה שווה את זה ועם הזמן באמת נהיה קל יותר. מצאתי בשבילך כתבה עם עוד עצות טובות על איך להתמודד עם פרידה, תנסי לעשות את מה שרשום ואני בטוחה שתרגישי בשינוי.

תודה על התגובות............. כן כולם אומרים לי שהזמן מרפא ועם הזמן הכל יעבור :/ אבל זה מאוד קשה!

תודה על הכתבה, יש שם עצות טובות שאני באמת מנסה לעשות ביום יום שלי. גם הרבה אומרים לי להיות יותר ויותר עסוקה.

תודה.

היי מאמי , אשמח לדבר איתך , גם אני באותו המצב ... :(

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר