צריכה עצה מה לעשות???...

אוקקי ככה ליפני שבועיים בבסיס שלי יש לשכה ויש שם פקיד חדש

הכרתי אותו יומיים ועל הרגע הראשון שדיברתי איתו נשבתי בקסמיו ונידלקתי עליו באמת הוא היה הכי חמוד איתי דיברנו צחקנו ואפילו עזרתי לו קצת בעבודה.

החלפנו מבטים שהוא ראה אותי הוא אמר לי שלום וקרץ...

בקיצר שבוע אחרי זה הינו בחופש והיה לי אומץ אז הוספתי אותו לפייסבו..

רגע ליפני יום ראשון הוא הוסיף אותי וגילתי שיש לו חברה....ולא משנה איך ניראת החברה הזאת אבל בואו נגיד ככה אני ניראת הרבה יותר טוב מימנה...

בקיצור העניין הזה לא חשוב מה שמציק לי...

שאני לא מצליחה לשכוח מימנו וכל פעם שאני רואה אותו אני רועדת ויש לי פרפרים בבטןן......

חשבתי לעשת משהו וזאת השאלה שלי אם זה נכון לעשות את זה..

לדבר איתו על מה שאני מרגישה או שפשוט לשכוח מימנו????

ודרך אגב הוא בן 19 והוא איתה 5 שנים אולי נימאס לו מימנה....

נראה לי מקרה אבוד ..תשכחי עדיף ככה.

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

ואם הם ביחד כבר חמש שנים

האם המצפון שלך מרשה לך להרוס את הקשר שלהם?

היית רוצה שכך יעשו לך?

לא 

רציתי לדעת כולה איך שוכחים אם זה נכון לדבר איתו או פשוט לשכוח מימנו

את צריכה לשכוח ממנו, גם אם הוא הראה לך סימנים כלשהם...

או שהוא סתפ פלרטטן או שהוא גבר בוגדני ותאמיני לי את לא רוצה לא כזה ולא כזה. 

חוץ מזה, שאני מתארת לעצמי שכמו שאת לא היית רוצה שיגנבו לך את הגבר, אז אל תעשי זאת לאחרות והמראה כאן ממש לא משנה. 

'מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך'.

ובואי נתקדם עוד צעד אחד קדימה, במידה ולא תצליחי לשלוט בעצמך וכן תגרמי איכשהו לפרידה ביניהם, את תרגישי בטוחה עם הגבר שלצידך? בידיעה שהוא עזב מישהי (ולא סתם מישהי- 5 שנים) אחרי שגרמת לו לעשות כך... מה זה אומר עליו? שהוא לא יהסס לזרוק אותך בשביל אחרת.

פשוט, תשכחי ממנו- לא חסרים גברים.  

בורה בורה- מתנה בנימה אישית

מתנות לגבר ולאישה, מתנות למשתחררים, מתנות לעובדים ועוד... 

http://www.borabora.co.il/

בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק: http://www.facebook.com/BoraBora.co.il

לבלוג שלנו: http://awit-borabora.blogspot.co.il/

נשתמע.... :)

היי  אני   s   gמציע  לך   להתרחק   קצת   ואז  הוא  יחפש   אותך  בדוק

תשובה לשאלתך נסיכה יקרה אני מבין את ריגשותיך אבל את צריכה להבין שכרגע יש לו מישהיא וזה יכול להביא רק לרומן בנכם ולך לא יצא כלום ואם את תגידי לו אני חושב שלאחר שהוא יגיד לך לא מתאים את תרגישי במבוכה

עדיף שלא לישכוח להיתעלם אשמח לפון ולהכיר אותך נסיכה מתוקה אני במייל PPP100PPP@WALLA.COM

חבל לך על הזמן

אוקקי ככה ליפני שבועיים בבסיס שלי יש לשכה ויש שם פקיד חדש

הכרתי אותו יומיים ועל הרגע הראשון שדיברתי איתו נשבתי בקסמיו ונידלקתי עליו באמת הוא היה הכי חמוד איתי דיברנו צחקנו ואפילו עזרתי לו קצת בעבודה.

החלפנו מבטים שהוא ראה אותי הוא אמר לי שלום וקרץ...

בקיצר שבוע אחרי זה הינו בחופש והיה לי אומץ אז הוספתי אותו לפייסבו..

רגע ליפני יום ראשון הוא הוסיף אותי וגילתי שיש לו חברה....ולא משנה איך ניראת החברה הזאת אבל בואו נגיד ככה אני ניראת הרבה יותר טוב מימנה...

בקיצור העניין הזה לא חשוב מה שמציק לי...

שאני לא מצליחה לשכוח מימנו וכל פעם שאני רואה אותו אני רועדת ויש לי פרפרים בבטןן......

חשבתי לעשת משהו וזאת השאלה שלי אם זה נכון לעשות את זה..

לדבר איתו על מה שאני מרגישה או שפשוט לשכוח מימנו????

ודרך אגב הוא בן 19 והוא איתה 5 שנים אולי נימאס לו מימנה....

לכל מכונית יש גלגל ספר (רזרבי) emo_02.png

וכל תוספת מיותרת.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

ממ נראה לי שאת יכולה לכתוב את הבעיה שלך גם באתר הייעוץ החדש הזה אסק פיפל אולי יעזרו לך גם שם :)

http://www.askpeople.co.il/

תגובה amotz52

אתה כתבת: לכל מכונית יש גלגל ספר (רזרבי) emo_02.png  וכל תוספת מיותרת. ובכן כתבתי בפורום נסיעות חול, בסעיף השכרת רכב,

שקיבלתי רכב באמסטרדם,  סיאט אלטה בלי גלגל רזרבי פשוט נותנים עכשיו משאבת אויר חשמלית.

עצה ל אביגל : יש פתגם האומר "כלב שעוזב את בעליו והולך אחריך זרוק אותו כי גם אותך הוא יעזוב" 

שבת שלום

בתור גבר אני אומר לך שיש גברים שפשוט לא משתנים ואם הוא עשה את זה לה הוא רוב הסיכוים יעשה גם לך

תגובה amotz52

אתה כתבת: לכל מכונית יש גלגל ספר (רזרבי) emo_02.png  וכל תוספת מיותרת. ובכן כתבתי בפורום נסיעות חול, בסעיף השכרת רכב,

שקיבלתי רכב באמסטרדם,  סיאט אלטה בלי גלגל רזרבי פשוט נותנים עכשיו משאבת אויר חשמלית.

עצה ל אביגל : יש פתגם האומר "כלב שעוזב את בעליו והולך אחריך זרוק אותו כי גם אותך הוא יעזוב" 

שבת שלום

יהודה ידידי -

אמסטרדם מלאה בהולנדים ותאמין לי - אני יודע מי הם ומה הם...

כל הבדיחות על הפרסים ועל הסקוטים - הכי נכונות לגביהם.

קמצנים - שבשביל רבע יורו ימכרו את האמא שלהם יחד עם האחות והמאהבת גם יחד.

אז על גלגל ספר אתה מתבכיין ? emo_03.png

ולעניננו -

נכון שכתבתי שכל תוספת מיותרת, אבל אם לא הובנתי כהלכה - התכוונתי לייעץ לכותבת לעשות חיים משוגעים עם הבחור 5 ימים בשבוע ואת סופי השבוע שתשאיר לו לחגוג עם החברה.

ובוסגרים הייתי מציע לה למצוא ממלא מקום לסופי השבוע emo_02.png

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

תגובה amotz52

שבת שלום

יהודה ידידי -

אמסטרדם מלאה בהולנדים ותאמין לי - אני יודע מי הם ומה הם...

כל הבדיחות על הפרסים ועל הסקוטים - הכי נכונות לגביהם.

קמצנים - שבשביל רבע יורו ימכרו את האמא שלהם יחד עם האחות והמאהבת גם יחד.

אז על גלגל ספר אתה מתבכיין ? emo_03.png

ולעניננו -

נכון שכתבתי שכל תוספת מיותרת, אבל אם לא הובנתי כהלכה - התכוונתי לייעץ לכותבת לעשות חיים משוגעים עם הבחור 5 ימים בשבוע ואת סופי השבוע שתשאיר לו לחגוג עם החברה.

ובוסגרים הייתי מציע לה למצוא ממלא מקום לסופי השבוע emo_02.png

בגלל אנשים כמוך אין לבנות תקווה אחי חחחחחחחחחח

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר