צריכה עיצה

יש לי חברה ממש טובה של שנים ואף פעם לא היה לה קשר רציני והיא ממש רוצה למצוא מישהו ולהתחתן... לי יש לי חבר שאני איתו כבר יותר משנה וחצי בקשר רציני ולאחרונה היא כל הזמן ניגשת אליו ומדברת איתו ואני לא מרגישה בנוח ולפעמים היא באה אליי ומספרת לי שמדברות איתו בחורות בעבודה היה לנו כמה פעמים ויכוח בגלל השמועות שלה שבעצם מדבר קטן היא ניפחה את זה וזה היה גורם לי להרגיש עצבנית עליו וזה כבר פעם השלישית שהיא באה ומספרת לי שהוא מדבר עם בחורות אבל היא בעצמה נדבקת אליו... החבר שלי גם שם לב לזה שהיא מנסה לסכסך ולגרום לאש כל הזמן והוא גם מתרחק ממנה ישר אבל היא קוראת לו ובאה לדבר איתו , ואני סומכת עליו הוא לא טיפוס שמדבר הרבה עם בחורות ,אבל מה לעשות איתה ?מה עובר לה בראש ? יש סיכוי שהיא דלוקה עליו ? מה אני אמורה לעשות?

את יודעת...

לפעמים גם מחברה טובה צריך להישמר,‏ כי רגשות של קנאה ותסכול,‏ עשויים להיות הרסניים גם בחברות טובה,‏ למרות שלדעתי בחברות אמיתית וטובה אמור להיות פרגון ורצון להועיל לצד השני...

ליאורה

בחורה שרוצה להשיג גבר בכל מחיר כפי שאת מעידה על החברה שלך והיא רואה אותך שהחברות בינך לבין החבר שלך זה נעשה יותר רציני היא יוצאת מדעתה.חכמים כבר אמרו על זה 3 דברים מוציאים את האדם מדעתו: הקינאה התאווה והכבוד. בספר קוהלת כתוב אל תגלה את סודך לאף אחד וברט לחבר שמא מחר תפרדו

תגובה

תודה רבה אמרת דבר חכם אני אקח לצומת ליבי

תציעי להציע אחד ממכיריך  שאת מכירה או תגידי לחבר שלך שיציע לה אחד מחבריו ואז תרד משניכם....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר