רק רציתי להוריד משהו מהחזה

הפורומים של וואלה תמיד היו מקום מפלט בשבילי משום מה, כשרציתי חוות דעת נקיות מזרים... יש משהו שהיום הכה בי כמו רוח סערה ואני פשוט חייבת להוציא את זה ולסיפורי... מכירים את זה שחלומה של כל בחורה חוץ מלממש את חייה ואת שאיפותיה כמובן, הוא תכלס, להתחתן. שמלה לבנה, טבעת, אושר עד דמעות, החיוך של הגבר שרוצה באמת ובתמים לבלות איתי את שארית חייו ולהמשיך את השושלת שלו, לצרף שני משפחות יחד למשפחה אחת וגדולה... ברגע שחבר שלי הציע לי נישואין הייתי המאושרת באדם במשך שבועיים, החיוך לא ירד ממני לדקה.. צחקתי כל כך הרבה וכל דבר קטן שימח אותי עד השמיים. כמובן שישר התחלתי לדמיין את החתונה שלנו ולחלום על איך החיים שלנו יראו ביחד וראיתי רק טוב. היום הוא העלה את נושא הילדים, טוען שהוא רוצה להביא ילדים בגיל מוקדם. אני בחורה צעירה ואני אוהבת אותו עד כלות נשמתי ויודעת שארצה להביא איתו ילדים אבל היום.. היום הכה בי הפחד הגדול. תמיד שמעתי וראיתי שלכלות לעתיד יש פחדים נוראיים ואף פעם לא הבנתי למה. חשבתי לעצמי שיש לבחורות האלה חרדות בלתי מוסברות ולא הגיוניות וזלזלתי בהם. היום פתאום הבנתי כמה ע-נ-ק כל העניין הזה ואני כל כך כל כך מפחדת... באיזה מקום אני ילדה בעצמי ופתאום זורקים אותי ככה לחיים בוגרים... כאילו כלום אני יודעת שכולם עוברים את זה אבל זה כל כך מאיים.. באמת חייבים להתבגר ? אני יודעת שהחתונה תתקיים בע"ה במועד הרבה יותר מאוחר, ושיש לי עוד זמן לעשות שטויות וכל החיים יהיה לי. זה לא שהאופי שלי והתחביבים שלי פתאום ישתנו.. רק אקבל קצת יותר אחריות, בתכלס. אבל רק המחשבה על זה שהנה זהו צריכים להתחיל באמת לדאוג לעתיד ולחשוב רציני פשוט כל כך כבדה לי... אני לא מבולבלת בקשר לנישואין, אני יודעת שאני רוצה אותו לבעלי, אבל הנפש, המוח לא יודעת כבר מה, איזה חלק בי- קשה לו עדיין לקבל את זה.. השאלה שלי היא, האם גם לכם\ן היו חרדות כאלה בהתחלה ? האם זה באמת כל כך אינטנסיבי או שזאת רק אני ? תודה מראש, ולילה טוב...

לוליטה, במקומך גם אני הייתי מקבלת פיק ברכיים

להתעלם מהפחד שאת מרגישה יהיה להתעלם מהאינסטינקטים הטובים והבריאים שלך את כולה בת 19 חבר עבריין חתונה ילדים התחייבות ענקית ואיך הוא יפרנס אותכם בדיוק ?? אם עכשיו תביאי ילדים אין לך סיכוי רב להתקדם בחיים, להיות עצמאית ההתחייבויות של הבית יקברו אותך במה הוא נותן לך להרגיש מלכה בזה שיש לו רכב שהוא לוקח אותך לבלות בזה שהוא משלם עליך למסעדות וכו' קונה לך בגד יפה כל זה בולשיט זה לא שווה כלום שיש ילדים זה גרושים אתם תהיו עניים מרודים ואז מהלחץ אולי יבואו גם המכות הרי הוא אלים, לא? כבר ישב על שוד... למה שלא תלכי ללמוד לעבוד תקני בעצמך לעצמך רכב תלכי ללמוד לא תהיי תלויה באף אחד אני יודעת לדבר לקירות את מאוהבת שום דבר לא יעזור אבל אולי למישהי אחרת שקוראת ייפול איזה הסימון

כשמתחילים צעירים , בעוד שני עשורים יהיו לך ילדים שבגלל הפרש גילים קטן יחסית , הם יהיו חברים שלך .

בעוד שני עשורים הם יתחילו לעזוב את הבית ולך ולבעלך יהיו את כל החיים לפנכם ועדין צעירים.

ככול שמתחילים מוקדם יותר , בעתיד , זה משתלם , הכול עינין של בגרות אישית.

אל תחפשי את הכסף , אל תחפשי ריגושים , כל זה הבל הבלים . תבני משפחה אוהבת כי אישה בונה אישה הורסת!

לריגושים , בילויים , אורגיות  , יש זמן גם אחרי גיל 40

אני תומכת ברוב הדברים שהדס כתבה,

אני רואה את אמא שלי יום יום נלחמת כדי לבנות דברים לעשות דברים והיא תמיד אומרת לי שלא משנה מה אני חייבת ללמוד לעשות את הדברים האלו לבדי ללא עזרה של אף אחד ובטח לא של הבנים..

זה כנ"ל לגבי הפרנסה- תפרנסי את עצמך אל תחיי על חשבון אחרים..

אישה שבטוחה בעצמה שעצמאית ולא צריכה את הגבר שיעשה לה היא אוטומטי יותר שווה בעיניי [רוב] הגברים..

ברגע שיהיה לך את זה תוכלי בקלות להקים משפחה..

מאוד יפה שיתוף מאוד חמוד

לדעתי חרדות קיומיות הם רק למי שלא מאמין בשם יתברך

אם מאמינים ויודעים ללכת בדיוק לפי דרכי התורה אז הכל מסתדר בצורה מושלמת

את צודקת אף אחד תכלס לא מכין אותנו לחיים, לגדל ילדים, להאכיל אותם, זה אחריות רצינית זה לא משחק ילדים! ובכל זאת מי מכין אותנו בכלל לגדל ילדים, לעבוד, ללמוד, לשלם חשבונות וכל הדברים הללו תכלס אף אחד לא מכין אותנו אלא החיים מכינים אותנו אבל עם זאת התורה מכינה אותנו לכל זה ומלמדת אותנו איך לחיות בעולם הזה, ולכן מבחינת כלכלה לא צריך לדאוג מבחינת ילדים אם שני ההורים לומדים מוסר ויודעים כיצד להתנהג אחד עם השני ולכבד אחד את השני וללמד את ילדיהם מוסר אז הקשר יצלח, אבל אם אחד מההורים או שניהם לא מתקשרים בצורה טובה או לא יודעים בכלל מה זה מוסר אז יהיה כאן בעיה רצינית כי זה יהיה קשר נישואין שללא גבולות שהכול מותר ואז כבר תתחיל להיות בעיה שהילדים יכנסו אל העולם שלך, בכל מקרה לא צריך לפחד מכלום לא מהחיים לא מההתחלות החדשות ולא מנישואין ולא מילדים צריך רק לדעת לכוון את עצמנו כמו שצריך ואז הכול בסדר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר