אהבה נכזבת

הייתה לי אהבה גדולה במשך שבעה חודשים פתאום הוא החליט שדי הוא לא רוצה אבל הוא מחפש אותי לסקס אני חלשה ואני רואה ומרגישה שהוא אוהב אותי מה אפשר לעשות איך להחזיר אותו אליי

זו אכן אהבה נכזבת

זה שתשכבי איתו עכשיו לא יחזיר אותו אליך, רק תרגישי יותר רע מזה? בשביל מה לך לגרום את זה לעצמך, אולי את לא אוהבת את עצמך כל כך. להמשיך הלאה ולא לחזור אחורה, קשה אבל אפשרי. בהצלחה!!

אהבה

שמעי בתור גבר אני אומר שאל תעשי כלום איתו כלום תשחקי איתו תראי לי שלא איכפת לך ממנו תצאי אם עוד גברים שהוא מתקשר אלייך תגידי לו אין לי זמן כך למשך איזה שבוע ותראי איך הוא חוזר על 4

אהבה זה כואב..

אני מבינה אותך, היה לי משהו דומה.. פשוט אל תעני לו יותר.

סקס אם האקס

מומלץ אם אין פגיעה ברגשות

זו אכן אהבה נכזבת

זה שתשכבי איתו עכשיו לא יחזיר אותו אליך, רק תרגישי יותר רע מזה? בשביל מה לך לגרום את זה לעצמך, אולי את לא אוהבת את עצמך כל כך. להמשיך הלאה ולא לחזור אחורה, קשה אבל אפשרי. בהצלחה!!

נראה לי שכל אחת הייתה במצב הזה מתישהו בחייה

תאמיני לי שתעשי פעם אחת את הטעות הזו עם מישהו וזה לא יחזור על עצמו- כי אנו ניתן לעצמנו רק פעם אחת בחיים להרגיש לא שוות ומושפלות.... אני מדברת מניסיון- היה לי את זה גם עם בחור שעזב אותי וכל כך אהבתי אותו וחשבתי שרק סקס זה לפחות לא ניתוק טוטאלי ויישאר לי משהו ממנו- אבל אחותי זו טעות מרה

סקס אם האקס

מומלץ אם אין פגיעה ברגשות

דווקא ההפך

לא משנה אם פוגע או לא פוגע, פשוט לעבור הלאה הכי קל ואם קשה לעבור הלאה או לצאת מהבית www.loveme.co.il ולא חסר עוד אתרים כאלה העיקר להמשיך הלאה ... בהצלחה

אהבה נכזבת

הייתה לי אהבה גדולה במשך שבעה חודשים פתאום הוא החליט שדי הוא לא רוצה אבל הוא מחפש אותי לסקס אני חלשה ואני רואה ומרגישה שהוא אוהב אותי מה אפשר לעשות איך להחזיר אותו אליי

חבל לך,‏ כי

ברור שהוא מעוניין בך רק לצורך סקס...‏ וזהו!‏,‏ כך שאם תעני לו,‏ את תיפגעי באופן חזק..‏ והרבה יותר.‏ לכן,‏ לדעתי..‏ כדאי שתמשיכי הלאה,‏ לקשר שייטיב איתך.

אהבה נכזבת

את לא יכולה לחייב אף אחד להיות חבר/ה שלך

2 מילים . לסגור רגלים ! ולהתאפק קצת

2 מילים . לסגור רגלים ! ולהתאפק קצת

תיפני לאלון המיטיקן הוא עזר לי

שלום לך אלינור שמי שירן כהן והייתה לי בדיוק את אותה בעיה חיפשתי באינטרנט והגעתי למלא מיסטיקנים שמחזירים אהבות שסחטו ממני כספים וכלום לא הצליח עד שהגעתי לאלון והוא עזר לי והודות לו אני מאושרת מאי פעם אני חייבת לא את החיים שלי תלחצי על הקישור החזרת אהבה לכניסה לאתר שלו וזה הטל הישיר שלו: 052-58-43-789 תגידי ששירן כהן שלחה אותך

זה הפייסבוק שלי

http://www.facebook.com/shiran.coan למקרה שאת רוצה על החתום שירן כהן

חבל לך,‏ כי

ברור שהוא מעוניין בך רק לצורך סקס...‏ וזהו!‏,‏ כך שאם תעני לו,‏ את תיפגעי באופן חזק..‏ והרבה יותר.‏ לכן,‏ לדעתי..‏ כדאי שתמשיכי הלאה,‏ לקשר שייטיב איתך.

אבישג ,את עוד כאן ?

יש לך פייסבוק?

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

מסטיקנים זה רמאות. אל תסכימי לכלום !

סתם ינצלו אותך וינסו לקחת אותך לאיזה צימר רומנטי..והשאר כבר ידוע

"עננות קלות ורכות התעלסו בצימר רומנטי, פיזזו מפעם לפעם לפני החמה, כרוצות לכבותה, ואחר גלשו ועברו, כדי לפנות מקום לאחיותיהן הבאות אחריהן." פו הדוב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר