חבר בכלא

חבר שלי נכנס לכלא לא מזמן.. רק עכשיו התאפשרו הביקורים אני יודעת שאני לא אוותר בע"ה הוא כל החיים שלי כבר שנה אנחנו ביחד ועד היום כל פעם שאני רואה אותו כולי פרפרים והבטן מתהפכת.. בחיי לא חווייתי כזאת אהבה אמיתית אין ממש בעיה בכל המצב הזה כי לא אעזוב אותו בעד שום דבר בעולם אבל הוא הולך לבלות תקופה ארוכה.. התיק המרכזי הוא על שוד מזוין ודקירות והוא עוד עושה צירוף של עוד כמה תיקים קטנים לעונש אני כל כך מפחדת שהוא יצטרך להיות שם הרבה זמן הביקורים כרגע הם רק פעם בשבוע ביום שישי לחצי שעה ארבעים דקות ודרך זכוכית וטלפונים.. את החצי שעה הזאת אני חולקת עם אמא שלו בדרך קבע ולפעמים מצטרפים חברים שלו ואחיו הייתי רוצה רק לקבל קצת תמיכה כי זה מרגיש כמו נצח אני כל כך רוצה לחבק אותו וגם זה אי אפשר אני רוצה להרגיש אותו את החום שלו את האהבה שלו אפילו את היד שלו אני לא יכולה להחזיק זה קשה מנשוא... אני נאבדת אין לי בעיה בלחכות לו הוא הכל בשבילי אבל איך אני שורדת את זה כשהוא כל כך רחוק וכל כך קרוב.. זה כואב ברמות מטורפות.. אני תמיד משתדלת לא לבכות מולו אבל בודד לי בלעדיו והחצי שעה הזאת זה פשוט לאאא מספיק !!! אני אוהבת אותך מלאך קטן שלי ...

אל תדאגי מאמי תוך שניה הוא בחוץ

ימשיך לשדוד ולקחת כסף שמגיע לו שלא בצדק ולבזבז אותו לבילויים בשבילו ובשבילך. אל תדאגי מאמי הזמן יעבור ממש ממש מהר במדינה שלנו שווה להיות פושע הוא בטח ישב שנה שנתיים וינקו לו שליש על התנהגות טובה במקום לשבת עשרים שנה ולרצות את עונשו כמו במדינה מתוקנת שמכבדת את עצמה.

מלאך המוות אולי?

כנסי חמודונת

איך הייתי שם.. תברחי כל עוד נפשך בך בגברים האלו יש את הקסם לסובב את כל העקרונות שגדלת עליהם אבל זה בטח לא שווה את כל השנים היפות שלך, שני אופציות - או שתברחי כבר עכשיו ותמצאי מישהו שיהיה איתל ויתמוך בך כשאת צריכה אותו ויוכל לתת לך את מה שאת צריכה או שתמשיכי לחכות ולסובב את חייך לפי שעות ביקור ושעות איחוד - תאבדי את כל החברים שלך כי מי רוצה להיות בקשר עם בחורה שחבר שלה בכלא ? אם כבר הייתם נשואים אז יאלה אין ברירה תתמודדי עם המצב - אבל אתם רק חברים שנה !!! תחשבי שעד ליפני שנה לא הכרת אותו בכלל - תמשיכי בחייך ושיהיה לו בהצלחה .. הייתי שם וזה לא מקום לבחורה שמחזיקה מעצמה "בחורה טובה"

תגובה לחבר בכלא

היי קראתי את הדברים שלך ואני שואלת את עצמי מה בעצם את רוצה? האם את רוצה קשר עם גבר שנמצא בכלא ולא יצא לחופשי במשך תק' מסוימת? אז יש לך! האם את חושבת שמגיע לך יותר? האם את חושבת שמגיע לך בן זוג שיהיה לידך? יתמוך בך? תצאו לבלות? או אדם שאת רוצה להתגעגע אליו ולהיות בסבל כל הזמן? אני לומדת ומטפלת בשיטה שנקראת "עוצמת הרכות" היא עזרה לי מאוד לראות איך אני בוחרת בן זוג שלא מתאים לי שהזוגיות גורמת לי לסבל, עזרה לי לבחור אחרת מדפוסי ההתנהגות שלי ולכן אני יכולה להמליץ לך ממקום של ניסיון. מצרפת את הלינק לאתר http://www.holistic-pulsing.com/ כמו כן יש קליניקה לימודית בת"א, בדוד חכמי 35 ת"א, בימי ב' ו-ד', ובירושלים, בבית ויצו החלוץ 47, יש גם מטפלים פרטיים. הרבה הצלחה

ספרי את זה למשפחה של המאבטח בבנק הדאר הי"ד...

ספרי את זה לאישתו - שעול פרנסת המשפחה יפול מעכשיו רק עליה ועל זיון טוב תוכל רק לחלום (אופסססס). ספרי את זה לילדים שילכו לישון בלי נשיקת לילה טוב מאבא אוהב ולאירועים וחגיגות בבית הספר יבואו בלי אבא. ספרי את זה להורים שאומרים קדיש יתום על הבן - במקום שהבן יגיד עליהם... ואם אחרי כל זה את עדיין מתגעגעת - שווה שתבדקי את עצמך !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אל תדאגי מאמי תוך שניה הוא בחוץ

ימשיך לשדוד ולקחת כסף שמגיע לו שלא בצדק ולבזבז אותו לבילויים בשבילו ובשבילך. אל תדאגי מאמי הזמן יעבור ממש ממש מהר במדינה שלנו שווה להיות פושע הוא בטח ישב שנה שנתיים וינקו לו שליש על התנהגות טובה במקום לשבת עשרים שנה ולרצות את עונשו כמו במדינה מתוקנת שמכבדת את עצמה.

קצת מפחיד.

כמו שאמרו מעליי במקומך אני הייתי בורחתתתתתת איזה אישה תרצה שהגבר שלה יהיה פושע ועוד אחד שדקר, את לא חושבת שברגע של עצבים זה יכול לקרות גם איתך? שהוא יוציא עלייך סכין? תחשבי טוב ותלכי לפי הראש במצב הזה ולא לפי הלב.. כי הלב יטעה אותך, הלוואי ותקבלי החלטה טובה! בהצלחה

חבר בכלא

חבר שלי נכנס לכלא לא מזמן.. רק עכשיו התאפשרו הביקורים אני יודעת שאני לא אוותר בע"ה הוא כל החיים שלי כבר שנה אנחנו ביחד ועד היום כל פעם שאני רואה אותו כולי פרפרים והבטן מתהפכת.. בחיי לא חווייתי כזאת אהבה אמיתית אין ממש בעיה בכל המצב הזה כי לא אעזוב אותו בעד שום דבר בעולם אבל הוא הולך לבלות תקופה ארוכה.. התיק המרכזי הוא על שוד מזוין ודקירות והוא עוד עושה צירוף של עוד כמה תיקים קטנים לעונש אני כל כך מפחדת שהוא יצטרך להיות שם הרבה זמן הביקורים כרגע הם רק פעם בשבוע ביום שישי לחצי שעה ארבעים דקות ודרך זכוכית וטלפונים.. את החצי שעה הזאת אני חולקת עם אמא שלו בדרך קבע ולפעמים מצטרפים חברים שלו ואחיו הייתי רוצה רק לקבל קצת תמיכה כי זה מרגיש כמו נצח אני כל כך רוצה לחבק אותו וגם זה אי אפשר אני רוצה להרגיש אותו את החום שלו את האהבה שלו אפילו את היד שלו אני לא יכולה להחזיק זה קשה מנשוא... אני נאבדת אין לי בעיה בלחכות לו הוא הכל בשבילי אבל איך אני שורדת את זה כשהוא כל כך רחוק וכל כך קרוב.. זה כואב ברמות מטורפות.. אני תמיד משתדלת לא לבכות מולו אבל בודד לי בלעדיו והחצי שעה הזאת זה פשוט לאאא מספיק !!! אני אוהבת אותך מלאך קטן שלי ...

הזמן עושה את שלו...

אני לא דואגת, החבר רק נכנס לכלא, זה טרי, הגעגועים חזקים, הרגש עדיין חזק, הביקורים וכל המצב עדיין טרי. כעבור תקופה הכספים שתוציאי על קנטינות, נסיעות ועזרה יתחיל להגמר ולהעיק, השגרה של הביקורים והבדיקות בכלא, דגש על הבדיקות מכל הכיוונים תרתי משמע יימאסו עלייך, אחרי כמה חודשים יווצר פער מנטלי, שכלי ותפיסתי בינך לבין החבר וזה פשוט לא יחזיק מעמד וכשזה יגיע אל תחשבי אפילו לרגע להרגיש אשמה, סך הכל הוא אשם בפשע שהוא ביצע נגד החוק, הוא כלוא על זה, אבל האם את ביצעת פשע? על מה את יושבת כלואה בבית גופנית ונפשית??!?!?! בהצלחה מותק, תאהבי את עצמך קודם ומשם השמיים הם הגבול
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר