שאלה דחופהה

הייתי שמחה לקבל את עצתכם .. אני בת 20 והכרתי מישהו לא מזמן נהיינו ידידים אבל הוא רצה מעבר ואני לא אז התנתק הקשר , ויש לו חבר טוב שמצאתי בו עניין ונראה שגם הוא בי ..היינו מסמסים ומדברים הרבה עד שלא מזמן הוא התחיל להתרחק מימני השבוע בבום ..אולי בגגל שהוא זרק לו משהו שזה מפריע לו ..אולי בגלל שהוא עוד חצי שנה חוזר לחו"ל כי הוא גר שמה והוא לקח 2 צעדים אחורה .. מה לעשותת

אין מה לעשות

ואל תשברי את הראש ממילא אמרת שהוא חוזר לחו"ל אז בכלל אין בעיה,ולמה לך להקשר לאדם כזה שעוזב לחו"ל?סתם כאב לב.

ללמוד עברית

ידידה שלי אותו דבר

ידידה שלי אותו דבר,היא גם רואה הרבה סרטים בזמן האחרון

עיזבי אותם תחפשי בחור שלישי שיכבד את רצונך וייה חברך!

ויהיה ,בעתיד :)

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

שאלה דחופהה

הייתי שמחה לקבל את עצתכם .. אני בת 20 והכרתי מישהו לא מזמן נהיינו ידידים אבל הוא רצה מעבר ואני לא אז התנתק הקשר , ויש לו חבר טוב שמצאתי בו עניין ונראה שגם הוא בי ..היינו מסמסים ומדברים הרבה עד שלא מזמן הוא התחיל להתרחק מימני השבוע בבום ..אולי בגגל שהוא זרק לו משהו שזה מפריע לו ..אולי בגלל שהוא עוד חצי שנה חוזר לחו"ל כי הוא גר שמה והוא לקח 2 צעדים אחורה .. מה לעשותת

במקסימום את יכולה לשאול אותו מה קרה..וחוץ מזה אין מה לעשות.

חן חן ויפר על הרמת הנופלים.. כמו ה הי למשל..עדיף הרים את ההיא..

הפעם נפלה לה ה-ל.......... אז צא ו למד..

וויפראתה בחיים???????????

חיי ובועט :)

סתם קפצתי לבקר :)

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

חן חן ויפר על הרמת הנופלים.. כמו ה הי למשל..עדיף הרים את ההיא..

עדיף להרים את ההיא

את מי ?:)

שאלה דחופהה

זה כמעט חוק מרפי

במי שאנו רוצים באמת מתמסמס

חיי ובועט :)

סתם קפצתי לבקר :)

גם אני

עוברת אורח:)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר