לאחר 10 שנים מצאתי את עצמי מפנטז על אישתי

חשבתי לשתף: חיפשתי לשדרג את חיי האהבה לשלי עם זוגתי מזה למעלה מ10 שנים, ניסינו סרטים, מסז' עם שמנים, חופשות ללילה ללא הילדים ולהחרונה גיליתי אתר להלבשה תחתונה נועזת בשם ליקר, חברים זה שידרוג אמיתי. ממליץ בחום . אני לא יודע את כתובת האתר אך אפשר לחפש בגוגל הם נקראים ליקר הלבשה סקסית או משהו כזה... באמת שדרוג אמיתי, לאחר 10 שנים מצאתי את עצמי מפנטז על אישתי.

השאלה אם היא עדיין מפנטזת עליך

אתה מפנטז על אישתך או על הלבשה תחתונה

אולי יש לך סטיה? או פשוט שאתה מנסה לפרסם את החברה הזו.

זה קטע מהסרט פנטזיה?????שנדע שנבין

חשבתי לשתף: חיפשתי לשדרג את חיי האהבה לשלי עם זוגתי מזה למעלה מ10 שנים, ניסינו סרטים, מסז' עם שמנים, חופשות ללילה ללא הילדים ולהחרונה גיליתי אתר להלבשה תחתונה נועזת בשם ליקר, חברים זה שידרוג אמיתי. ממליץ בחום . אני לא יודע את כתובת האתר אך אפשר לחפש בגוגל הם נקראים ליקר הלבשה סקסית או משהו כזה... באמת שדרוג אמיתי, לאחר 10 שנים מצאתי את עצמי מפנטז על אישתי.

אכן נידמה לי שחסרים לך ויטמינים -ברי ברי..........

השאלה אם היא עדיין מפנטזת עליך

אם הוא יספר לה היא תפנטז ועוד איך שסוף סוף יהיו לה איזה בגדים

שיהיה לה מישהוא בתחתונים ועוד יותר ניפלא בעליונים חברה בעולם התחתון והעליון ורצוי גם חברת אישתנם שלה אין שימחה מזו גדולה

גם אני מפנטז על אשתך

פרסומת זבל.....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר