עצה דחופה

יש לי חבר שאנחנו בקשר של on /off כבר שנתיים וקצת.. אני בתולה ועדיין לא שכבנו.. כשהכרתי אותו אמרתי לו שאני מחכה עד לחתונה והוא הסכים.. בזמן האחרון כשאנחנו יחד אנחנו מרגישים שזה יכול לקרות כל רגע.. אני תמיד עוצרת אותו ולא מסכימה להמשיך והוא מפסיק. אתמול היינו ביחד והוא אמר לי שהוא גבר ויש לו צרכים ואם הוא לא יקבל את זה ממני הוא יחפש את זה בחוץ! הייתי בהלם ממנו לא האמנתי!!! הוא אמר לי שהוא פשוט "אמיתי" איתי ושהוא רוצה להיות רק איתי, אבל אני יביא אותו לעשות את זה.. שהוא ימשיך לחכות לי עד החתונה ולא ישכב איתי, אבל אם תהיה לו מישהי "מזדמנת" לשכב איתה הוא יעשה את זה! אמרתי לו שאני לא חשובה לו אם זה מה שהוא יחליט לעשות והוא אמר שאי אפשר להיות בזוגיות מבלי לשכב וזה חסר לו מאוד.. אני אוהבת אותו והוא בנאדם מדהים, טוב, מכבד.. אני לא יודעת מה לעשות! אני גמורה מזה! זה עד כדי כך קשה לגבר לשלוט ביצרים שלו?! מה לעשות!?

דווקא הוא שולט ביצרים שלו יפה מאוד

הוא מתאפק ... מישהו אחר (לא כולם כן, אבל יש כאלה) באותם בסיטואציות אינטימיות שאתם בוודאי שנמצאים לעיתים קרובות היה מפעיל טיפה כח ואפילו אונס לא היית יכולה להוכיח כמובן שיש לך את הזכות להשאר בתולה בגיל 24 וגם בגיל 44 וגם בגיל 64 בדיוק כמו שלו יש את הזכות לעשות מה שהוא רוצה אני חושבת שזה יפה שהוא כנה איתך מצד שני ככה הוא גם לוחץ עליך, את כמובן לא חייבת להיכנע ללחץ וכן הוא מפעיל עליך לחץ אבל את צריכה להבין אותו כאילו את בת 24 והוא בן 27 אז אולי תתחתנו וזהו

זה לא נקרא בגידה?

אני מאוד מעריכה את הכנות שלו, אבל אני מרגישה מגעיל! הרגשתי כאילו וא מספר על בגידה שעשה בזמן שהוא איתי.. תודה הדס על התשובה!

היי גלית!

תראי... זה מצב דיי מתוסבך... אני יכולה להבין פה את שניכם. מצד אחד, יש אותך, ואת כנראה מסורתית ומאמינה שסקס זה רק אחרי החתונה. זה אולי קצת מיושן, אבל אין בזה שום דבר רע וזה לגיטימי. מצד שני, יש אותו, שנראה שהוא כן מעוניין בך ואוהב אותך (אחרת הוא לא היה מחכה שנתיים, שזה דיי הרבה זמן...), אבל הוא עדיין מעוניין בלקיים יחסי מין, שזה גם טבעי לחלוטין. אין פה יותר מדיי מישהו שהוא לא בסדר ואיזה פתרון קסם. בסה"כ, אם מה שאת אומרת נכון, ועד עכשיו הוא באמת חיכה לך ולא היה עם אף אחת אחרת, הבחור כנראה באמת מעוניין בך, אבל כנראה שגם לו יש גבולות... זה נכון שזה לא בדיוק רומנטי או נחמד מצידו להגיד לך את מה שהוא אמר, אבל מצד שני, לפחות הוא כן איתך. מה את בעצם יכולה לעשות? אין יותר מדיי אופציות. א. את מתעקשת להמשיך את הקשר במתכונת הנוכחית, ומקבלת את זה שהוא כנראה יספק את היצרים שלו עם בחורות אחרות (אני אישית לא הייתי מוכנה לקבל משהו כזה, אבל זו אני... כל אחת ומה שטוב לה =) ) ב. אחד מכם מחליט לוותר על מה שהוא רוצה (את על לחכות לחתונה, או הוא על לקיים יחסי מין) ויופי טופי. לי אישית זה לא נראה יותר מדיי בריא, אבל זה תלוי בכם. ג. אתם עושים חושבים, ואם את באמת חושבת שהוא האחד שלך והוא חושב שאת האחת שלו (או כל קלישאה אחרת שתבחרי בשביל לתאר את המצב), אז יאללה, תתחתנו כבר וזהו, וכולם מרוצים. ד. את לא מוותרת על לחכות, הוא לא מוותר על סקס, ושניכם מוותרים על הקשר. ככה שכל מה שאת צריכה לעשות, זה לחשוב על מה מהאופציות מתאימה לך.. ולעשות איתו שיחה רצינית =) כמובן, את צריכה להיות מוכנה לזה שיכול להיות שמה שאת תחליטי שהכי טוב לך, לא יהיה בהחלט הכי טוב לו. אם אתם לא מוכנים כרגע לחתונה, תהיי מוכנה לזה שיכול להיות שהקשר הזה הגיע לסוף הדרך. זה אולי דיי עצוב, אבל זה לא נורא. בסה"כ, תמיד יש עוד דגים בים... =) המון המון בהצלחה!!! ^^ מקווה שתצאו שניכם מרוצים ומאושרים ;)

עצה דחופה

יש לי חבר שאנחנו בקשר של on /off כבר שנתיים וקצת.. אני בתולה ועדיין לא שכבנו.. כשהכרתי אותו אמרתי לו שאני מחכה עד לחתונה והוא הסכים.. בזמן האחרון כשאנחנו יחד אנחנו מרגישים שזה יכול לקרות כל רגע.. אני תמיד עוצרת אותו ולא מסכימה להמשיך והוא מפסיק. אתמול היינו ביחד והוא אמר לי שהוא גבר ויש לו צרכים ואם הוא לא יקבל את זה ממני הוא יחפש את זה בחוץ! הייתי בהלם ממנו לא האמנתי!!! הוא אמר לי שהוא פשוט "אמיתי" איתי ושהוא רוצה להיות רק איתי, אבל אני יביא אותו לעשות את זה.. שהוא ימשיך לחכות לי עד החתונה ולא ישכב איתי, אבל אם תהיה לו מישהי "מזדמנת" לשכב איתה הוא יעשה את זה! אמרתי לו שאני לא חשובה לו אם זה מה שהוא יחליט לעשות והוא אמר שאי אפשר להיות בזוגיות מבלי לשכב וזה חסר לו מאוד.. אני אוהבת אותו והוא בנאדם מדהים, טוב, מכבד.. אני לא יודעת מה לעשות! אני גמורה מזה! זה עד כדי כך קשה לגבר לשלוט ביצרים שלו?! מה לעשות!?

השאלה מתי אתם מתכוונים להתחתן

דבר ראשון הוא בחור כנה אני מקווה אבל אמר לך זאת אולי בכדי להפעיל עליך לחץותתרצי לשכב איתו.מצד שני אם הוא יודע שאצלך זה ענין עקרוני הוא לא היה צריך בכלל לדבר איתך על זה כי הוא יודע את תגובתך אני מניח. ובכלל לגברים קשה להתאפק לא כולם כמובן כמו שיש גם נשים שלא יכולות להתאפק אבל זה שכיח פחות.אי אפשר ממש להציע לך מה לעשות כמו שאמרתי תלוי אם הכוונה להתחתן בקרוב אז שיתאפק ואם זה עדיין רחוק אי אפשר לדרוש ממנו שיתאפק.מה שנשאר שתעני בעצמך לשאלה.

זה לא נקרא בגידה?

אני מאוד מעריכה את הכנות שלו, אבל אני מרגישה מגעיל! הרגשתי כאילו וא מספר על בגידה שעשה בזמן שהוא איתי.. תודה הדס על התשובה!

אוליי תתפדי לכיוון מעשה קלינטון ומוניקה לוינסקי

עצה דחופה

עיזבי אותו. יחסי מין לא אמורים להתקיים בגלל לחץ

וחוץ מזה אמרת שהיחסים כל הזמן on/0ff , אז תהפכי אותם לסגורים כל הזמן וזהו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר