בגידה

קודם כל לא ברןר למה בכלל הלכת לבגוד האם רע לך ?בעלך לא מספק אותך ? מחפשת ריגושים חדשים? כל זה גורם לבגןד ומקוה שתצליחי לעמוד במילה שלך שלא תבגדי יותר כי מי שמתחיל לא יודע איפה זה יגמר .כמו שמתחילים בשיפוץ בית

אצל ה

לא יפה

בגידה

קודם כל לא ברןר למה בכלל הלכת לבגוד האם רע לך ?בעלך לא מספק אותך ? מחפשת ריגושים חדשים? כל זה גורם לבגןד ומקוה שתצליחי לעמוד במילה שלך שלא תבגדי יותר כי מי שמתחיל לא יודע איפה זה יגמר .כמו שמתחילים בשיפוץ בית

תגובה

בגידה היא הסימן למשהו ממש לא בסדר במערכת היחסים ביטוח רכב

היי,צריכה עצה בדחיפות

היי,אני ישנה חדשה בפורום אז ככה..... אני נשואה כבר 5 שנים. יש לנו 2 ילדים משותפים. לפני תקופה קצרה, בראשונה בחיי, בגדתי בו. זה דבר שמעולם לא קרה ואני גם יודעת שלא יקרה יותר. אני מרגישה כל כך אשמה.... מה אני עושה? איך אני ממשיכה?

תמשיכי לא קרה כלום ,הכל בסדר ,שום טיל עוד לא נפל עלייך

מה קרה?!מלחמה?!נו אז מה ,סוף סוף ריגשת את עצמך ,טעמת משהו לא טעים ולא תטעמי שוב וזהו לא קרה כלום,דלגי על זה בראש .בהצלחה ואל תעשי עניין משטויות

לא מבין את חלקן של התגובות

לגברת הנכבדה, אני לא חושב שזה 'לא נורא דלגי' ועוד עצות כאלה. לטעמי, יש כאן מעשה בגידה באמון במינימום ! וזה די חמור כשלעצמו. שנית - דעי כי אשה שבגדה בבעלה אסורה עליו לעולם, כך לפי ההלכה היהודית !!. אם זה לא מטריד / מפריע את מזה בבעיה...

הכל מכוון מלמעלה

למרות שעם כל היד על הלב לא הייתי מצדיקה התנהגות כזאת לבגוד בבעל שלך, אבל אני יכולה להבין אותך ולהגיד לך שידוע שיצרו של האדם גדול עליו היצר הרע לר מניח לאפ אחד לא לחטוא זה האוכל שלו החטאים שלנו ועם החטאים הללו הוא גורם צרות ייסורים ובלעדיה האלוקים שאוהב אותנו למרות שאנחנו הרב ה פעמים ילדים רעים לא היינו מצליחים להתגבר בחיים על התאוות שלנו ולכן יש מושג שנקרא לחזור בתשובה להתחרט על מה שהיה להביט קדימה ולהחליט עם עצמך שזה יותר בעזרת השם לא יחזור על עצמו וכן מותר לך להתפלל לאלוקים שיעזור לך שיקח לך את הצער מעלה ואת רגשות החרטה ויתן לך כח להתגבר כי את חזקה ואת אישה נפלאה אכפתיות שכל כך מציק לך שזה מה שקרא מה שנותר לי לאחל לך בהצלחה שאהבה בינך לבין בעלך תגדל משנה לשנה וזכאי תמיד להסתפק במה שיש כי הבעל שלך הוא הכי נפלא וידוע שהמשא של השני תמיד נראה טוב יותר אבל כולם שוכחים שהוא רק נראה מאמינה בך מתפללת עלייך

לא מבין את חלקן של התגובות

לגברת הנכבדה, אני לא חושב שזה 'לא נורא דלגי' ועוד עצות כאלה. לטעמי, יש כאן מעשה בגידה באמון במינימום ! וזה די חמור כשלעצמו. שנית - דעי כי אשה שבגדה בבעלה אסורה עליו לעולם, כך לפי ההלכה היהודית !!. אם זה לא מטריד / מפריע את מזה בבעיה...

לפי ההלכה היהודית וגם לפי החוק, אסור לגנוב, לאנוס ולרצוח

ובית הסוהר מלא גנבים, אנסים ורוצחים עם כיפה על הראש so what the fuck ודרך אגב מכיר את הכתבות על נשים דתיות נשואות שעוסקות בזנות כדי לממן את הילדים הרעבים שלהם בעוד הבעלים שלהם לומדים תורה. לצרף לך את אחת הכתבות ?

הנה מותק, השם ישמרינו

מדוע שלא תעדכן את אותן נשים מסכנות שהן אסורות על בעליהן הולכים ללמוד במקום לפרנס מביאים 7-9 ילדים לעולם שאם מישהו שומר עליהם ודואג להם זה באמת רק אלוהים.

בקיצור שלוימלה

אם זה לא מטריד ומפריע לך אתה מזה בבעיה...

תמשיכי לא קרה כלום ,הכל בסדר ,שום טיל עוד לא נפל עלייך

מה קרה?!מלחמה?!נו אז מה ,סוף סוף ריגשת את עצמך ,טעמת משהו לא טעים ולא תטעמי שוב וזהו לא קרה כלום,דלגי על זה בראש .בהצלחה ואל תעשי עניין משטויות

Sahi

שום טיל לא נפל עליה אב טיל אחד בכול זאת חדר אליה . אל תבכי אחרי המעשה אומרים על הגברים שה.... עומד הסכל בתחת מעניין איך משככים משפט כזה כל אישה????

בקיצור שלוימלה

אם זה לא מטריד ומפריע לך אתה מזה בבעיה...

מה גם את בגדת ??

שלום הדס שמחתי על תגובתך. לפי ההתלהטות, נראה לי שיש לך נגיעה/נפילה אישית... בכל אופן, לגוף תגובתך, גם אם היא נכונה, זה עדיין לא מתיר לך או לה לבגוד אפילו לא מוסרית, ואם כבר בגדת לפחות תכירי עד כמה המעשה חמור, גם הלכתית מה לעשות.. אנחנו יהודים..(?)

את לא מספרת לו כלום לעולם

גם אם הוא יחשוד אי פעם לא להתוודות תמיד להכחיש זה משהו שקשה לסלוח עליו לא יקל עליך להתוודות רק יהיה לך ספור ענקי מזה שמרי את זה לעצמך אל תספרי לאף אחד ויש צד טוב לעניין, לדבריך היה מדובר במשהו חד פעמי שאת מאוד מצטערת עליו ולכן מכאן אפשר להבין שאת מאוד אוהבת את בעלך וזה מאוד מאוד טוב, מה שהיה היה טעות וזהו. שכחי מזה ותסלחי לעצמך, לא קרה שום דבר. לעומת זאת אם הוא ידע רוב הסיכויים שהוא לעולם לא יסלח לך גם אם את אוהבת אותו הכי בעולם.

אם נהינית ספרי לו אם לא ספרי לפרטנר

היי,צריכה עצה בדחיפות

היי,אני ישנה חדשה בפורום אז ככה..... אני נשואה כבר 5 שנים. יש לנו 2 ילדים משותפים. לפני תקופה קצרה, בראשונה בחיי, בגדתי בו. זה דבר שמעולם לא קרה ואני גם יודעת שלא יקרה יותר. אני מרגישה כל כך אשמה.... מה אני עושה? איך אני ממשיכה?

ברור

תהייה תשובה לזה אני מניח מתישהו בדרך אגב כי אין תשובה כרגע לנגעים מסוג זה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר