היי,צריכה עצה בדחיפות

היי,אני ישנה חדשה בפורום אז ככה..... אני נשואה כבר 5 שנים. יש לנו 2 ילדים משותפים. לפני תקופה קצרה, בראשונה בחיי, בגדתי בו. זה דבר שמעולם לא קרה ואני גם יודעת שלא יקרה יותר. אני מרגישה כל כך אשמה.... מה אני עושה? איך אני ממשיכה?

לכי עם הלב

תחשבי מה הוא היה עושה במקומך התעשי אותו דבר

תמשיכי כרגיל

וטוב שיש לך רגשי אשמה..זה העונש שאת צריכה להתמודד בגלל ניאוף ..

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

ב"ה

ב"ה ברוך השם יש לך רגשות לא טובים לגבי מעשים לא טובים- וב"ה זה מביא אותך אפילו לידי כתיבה של הדבר ובקשת תיקון ופתרון, אומנם היה כדאי שהמחשבות האלו שמביאות לידי מעשה- היו פועלות עליך עוד קודם המעשה הקודם- אבל זה מה שנקרה מיצרים- מצרים זה מלשון מקום צר- שחוסם את השכל מלהשפיע על המעשים- אדם יודע שלעשן זה לא טוב- אבל משהו חוסם את המחשבה שלו והוא ממשיך לעשן- או משהו יודע שלשמור שבת וצניעות זה הכי טוב שיש- אבל הוא ממשיך בשלו כי זה מביא אותו לידי מעשה. הדרך לפרוץ את המצרים היא בכל מיני דרכים בין אם בתפילה לה'- שנלך בדרך הישר- בין אם לימוד חוזר ומעמיק של מה מותר ומה אסור, ובמיוחד על ידי צדקה- יש צדקה בכסף שזה עוזר לפתיחת הלב, אבל מעבר לכך יש צדקה ברוחניות- פשוט להסביר למשהו אחר כמה הדבר חשוב - ואז ה' עוזר גם לך להבין אותו יותר לעומק ולהרגיש את הנושא. כמובן שזה גם התיקון הכי מועיל בענין- ללמד אחרים לא רק איך לא לנאוף אלא כמה חשוב לשמור טהרת המשפחה- כמה חשוב לשמור את הצניעות ללכת למקוה ולעשות את רצון ה' בכל החיים ובפרט בחיי משפחה - כמובן שבכלל יש חשיבות לשמחה- ובמיוחד לאחר שמשהו חטא והיצר יכול להפיל אותו בעצבות כמה אני לא שווה ומי אני בכלל- יש לדעת שאין יאוש בעולם כלל- ואלוקים מקבל את כולם בתשובה- פשוט תבכי לה' שיסלח לך- ותחליטי לשמור טהרה וצניעות כראוי- אפילו להוסיף משהו קטן בענין - וכמו שאמרתי ללמד גם אחרים בנושא- לבעלך אם הוא לא יודע אני לא יודע כמה חשוב שתספרי כרגע אולי יותר מאוחר אולי עכשיו- זה כבר תלוי ביחסים ביניכם- אבל כמובן מאוד בזהירות- שלא יפרש את זה לא נכון- תסבירי לו שאת רוצה לתקן את היחס שלכם - בכל אופן הרבה הצלחה לך ולכל עם ישראל אמן

את לא מספרת לו כלום לעולם

גם אם הוא יחשוד אי פעם לא להתוודות תמיד להכחיש זה משהו שקשה לסלוח עליו לא יקל עליך להתוודות רק יהיה לך ספור ענקי מזה שמרי את זה לעצמך אל תספרי לאף אחד ויש צד טוב לעניין, לדבריך היה מדובר במשהו חד פעמי שאת מאוד מצטערת עליו ולכן מכאן אפשר להבין שאת מאוד אוהבת את בעלך וזה מאוד מאוד טוב, מה שהיה היה טעות וזהו. שכחי מזה ותסלחי לעצמך, לא קרה שום דבר. לעומת זאת אם הוא ידע רוב הסיכויים שהוא לעולם לא יסלח לך גם אם את אוהבת אותו הכי בעולם.

בגידה בסתר

שתפי ותשתחררי מהרגשה רעה לא תוכלי למשוך את זה לעד

עצת אחיתופל שנועדה להזיק ולפגוע

היי,צריכה עצה בדחיפות

היי,אני ישנה חדשה בפורום אז ככה..... אני נשואה כבר 5 שנים. יש לנו 2 ילדים משותפים. לפני תקופה קצרה, בראשונה בחיי, בגדתי בו. זה דבר שמעולם לא קרה ואני גם יודעת שלא יקרה יותר. אני מרגישה כל כך אשמה.... מה אני עושה? איך אני ממשיכה?

בגידות

אוי לך שבגדת ,טוב זה יצר לא ציינת אם הוא יודע?אז תשובתי הייתה עוזרת לך ,

בשורה התחתונה אל תעיזי לספר לו

גבר לא יסלח על בגידה .

ואיזו תועלת מביאים רגשות האשם שלך?

הרי אשמה לא מועילה בכלום מלבד ההרגשה של "האשם" שכאילו שילם איזה שהוא מחיר על מעשיו.

לי כלל נושא בינך לבעלך לא ניראה כבעיה אלא התאווה שלך להמשך הרומן

לא ניראה לי שזה יהיה חד פעמי כי אש שניצתה ואם האדם בסביבה וגם הוא דלוק עליך יש כל הסיכויים שלסיפור הזה יהיו פרקי המשך. מה שאת צריכה לעשות זה קודם כל להישתלט על עצמך או להבהיר לעצמך הרס חיי הנישואין או שאת מצליחה להישתלט על עצמך מונעת כל מגע ונימנעת מהאובייקט המלהיט כי אם האדם נשוי פרט להנאה הדדית דבר לא יצא והיזהרי שאולי בעלך שלח אותו מאחר ואולי הוא גם מיזדנזן מהצד?? בסיפור השה עלול להיות סוף רע לכולם הבעיה הם הילדים שיסבלו יותר מכול אז אם זה היה מיקרה אחד לא נידבקת בכלום תני זמן שיעבור בינך לבין בעלך ו-או שתאלצי לשתוק כל חייך כי זו פגיעה אנושה באמון אם בעלך נאמן ללא סייגים סיפור כזה עלול לא רק להרוס את הנישואין לילדים את הבית אלא בעלך עלול לצאת מהכלים ועוד לפגוע בך וזה הפחד הכי גדול! אני נגד סטוצים מהצד באופן עקרוני נגד פגיעה במשפחה באהבה באמון ההדדי גם אם הבעל בבתים מסויימים בוגד שיטתי כאשר האישה עושה כן הוא משתול כילו חרב העולם בעיה בעייתית! אם ניסחפת פעם אחת ותוכלי להתרחק מהאוביקט ולהרחיקו ממך אל תשני כלום בהיתנהגותך כי תסגירי את עצמך ואם נישואייך טובים את עלולה לגרום להרס בית ומשפחה ותאמיני לי איש אינו שווה זאת אלא ם הבעל אלים מתעלל מכה מונע קייום וכו'. קשה לייעץ לאישה לשתוק אבל זה המצב ואין לך בררה אחרת אםאת רוצה לשמור על המשפחה ועל הבית לילדייך רק שלא תחזרי על המעשה שוב כי אז אין טעם לבית למשפחה כשאת מקפצת ומשקרת ובסוף לא רק תתפסי אלא תשלמי ביוקר כל שבנית תהרסי במו ידייך! פעם בוס אחד אמר לי איך יודעים שבעל בוגד? הוא מביא בושם תואם לשתי הנשם שלא תהייה בעיית ריח כשהוא חוזר מהאחרת.. ומתחיל לקנות פרחים! אבל מה קורה כאשר האישה החוקית הריחה את הבגידה ולא משמשת כלל בבושם והבעל טוען הבושם מימך??? תחשבי על זה לבני זוג יש חוש ריח מפותח ולבגידה יש ריח! אז לכי למיקווה טהרה או לים תטהרי את נפשך וגופך למען עצמך ושלמות הבית-לא רצחת לא שדדת אז קרה ולכל אחד זה יכול לקרות בתנאי שלא עוד! שיהיה לך רק טוב וכידאי בעל טוב לאהוב! שבת מבורכת הדליקי נרות ובקשי כוח אומץ והגנת שמיים עלייך ועל ביתך! בהצלחה! JHHUL

נגד בגידת

למה בכלל לעשות דבר כזה זה שבגדת איתו הוא אדם מושחת ששונא אותך ורוצה להרוס לך את החיים אין כמו הבעל האמיתי לטובתך

קודם כל אל תבטיחי שלא תבגדי you never know

הרי לו שאלו אותך שנה קודם לכן אם היית בוגדת בבעלך, היית מתחלחלת ונשבעת בכל הקדושים שלא תבגדי בו. אז קודם כל אל תישבעי. חוצמזה אני מבינה את רגשות האשמה שלך. בעיניי הרבה יותר חשוב להבין למה בגדת בו? האם סתם סטוץ שלא יכולת לעמוד בפיתוי? האם היחסים ביניכם לא משהו? האם את לא מסופקת מינית? תנסי לברר עם עצמך למה זה קרה. למען האמת - אם לא תספרי לו, אני לא מקנאה בך. אם תספרי לו - אני גם לא מקנאה בך. תשקלי בעצמך באילו מהמקרים תפסידי יותר. האם יש סיכוי שהגבר עמו בגדת אי פעם יספר למישהו שיספר למישהו שיספר לבעלך? תחשבי על הכל.....

לא סוף העולם

לא נורא זה קורה השאלה איך ממשיכים

בגידה

קודם כל לא ברןר למה בכלל הלכת לבגוד האם רע לך ?בעלך לא מספק אותך ? מחפשת ריגושים חדשים? כל זה גורם לבגןד ומקוה שתצליחי לעמוד במילה שלך שלא תבגדי יותר כי מי שמתחיל לא יודע איפה זה יגמר .כמו שמתחילים בשיפוץ בית
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר