מחפש כבר שנים

היי!!! אני בן 27 נראה בסדר גמור עצמאי ובסך הכל החיים יפים רק ש.... הפעם האחרונה שהיתה לי אהבה היתה לפני 4 שנים והיא פשוט זרקה אותי לקרשים ומאז השנים עברו ופתאום מצאתי את עצמי לבד ומרוב הזמן שעבר כבר לא יודע איך חוזרים לזה. אני בחור ביישן מטבעי וכל הקשרים שהיו לי היו לאחר ידידות קרובה ונמשכו זמן רב. אז בשורה התחתונה כנראה אני מחפש מישהי יותר אגרסיבית ובועטת שביחד ניתן פוש לחיים

יש לי ידידה חגורה שחורה בקראטה

מחפשת שק חבטות האם לזה אתה מתכוון? ועכשיו לעצם הענין יש הרבה דרכים להכיר ולמצוא זוגיות אם זה חוגים מסיבות חברים או אתרי הכרויות.אתה פשוט צריך להעז יותר ולא לשקוע בקשר סתמי עם ידידות.

היי

היי גיא בת 27 מהמרכז חג שמח

כנס לג'ידייט כנס ל-LOVLY כנס 2 שהם אחד יש הצע עצום של בחורות

נהדרות ואם אתה רציני בטח אחת תתאים לך! רק תזיז את מושב המליאה ואל תמתין שמשמיים תיפול עליך אחת... בהצלחה תזמין לחתונה!! JHHUL

בדיוק אותו דבר

אני אמנם בן 23... אבל כבר שנים מחפש אהבה ופשוט לא מוצא... מה הדרך הכי טובה להכיר בחורה טובה?? באמת שרוב הנשים פשוט זבל ועד שמוצאים בחורה טובה היא כמובן תפוסה... איזה יאוש

אשמח להכירך אני בדיוק האדם המתאים לביישנים

היי אני מאוד אוהבת בחורים ביישנים ,אני לא בישנית ,אני מאוד אסארטיבית,נראת טוב ,רווקה,עם חיוך תמיד על הפנים ובחורה אינטיליגנטית אשמח להכירך.בהצלחה בכל אופן

היי

היי גיא בת 27 מהמרכז חג שמח

ה

ריהוט משרדי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר