שבוע טוב לכם.....מה אתם חושבים?

אני בקשר 3 חודשים עם בחור. אני גרושה + 2, הוא גרוש +1. חברה הכירה ביננו. בהתחלה היה ממש מלהיב, הוא כל הזמן התקשר, רצה כל יום הליפגש, הראה לי קירבה, משיכה והתלהבות. הפגיש אותי עם הילד, עשינו ביחד עם הילדים מס' דברים....נכנס אלי כבר הביתה. הוא מאוד חיובי, מאוד שונה מהקשרים האחרים שהיו לי מבחינת הצינות שלו כלפי....לאחרונה אני מרגישה שהוא קצת מרוחק....לא חוזר אלי כשאני מתקשרת ומבטיח לחזור, לא ממש מחמיא, לא מתאמץ בקיצור...עם זאת בשבוע שעבר הוא לקח אותי לאחותו לבית, הפגיש ביני לבין חברים שלו במסיבה.....קצת התבלבלתי. ישבתי לדבר איתו, די במהירות כי הוא לא ממש פינה זמן לשיחה למרות שאמרתי לטו שאני רוצה לדבר איתו. הוא אמר לי שטוב לו איתי, שמבחינתו הכל זורם טוב ביננו,ושהוא עובר איזה משבר שלא ממש יכול לספר לי כרגע עליו אלא בוא הזמן.... ומאותה שיחה, לפני כשבוע אני מרגישה טיפה ריחוק....האם לתת לו זמן? האם לנסות ולדובב אותו לספר לי ע"מ שאהיה בתמונה? אתם מבינים: אני מקבלת מסר כפול: מצד אחד מקרב אותי אליו ולסובבים אותו ומצד שני מרחיק אותי ולא חם אלי... האם אנ מגזימה במחשבות שלי? האם אניט צודקת וזה נורמאלי? אולי החוסר בטחון שלי מדבר כאן??? אודה לתשובות.....

חברות

כל חברות שמתחילה חזק ומהר יש בה נסיגה טבעית. היגעתם למצב שהוא כנראה חש קצת חנק....ממערכת היחסים בינכם. הדבר הטוב ביותר הוא לשבת איתו ולשוחח איתו על מערכת היחסים שבינכם, ולפתוח הכל..ולצאת מן השיחה הזו בהצהרת כוונות לגבי מה שאת רוצה להגיע ממערכת היחסים שבינכם. מה שחשוב ביותר לא לשמור דברים בבטן אלה להוציא אותם החוצה לא מתוך פחד לאבד את מה שיש לכם אלה מתוך מטרה לחזק את מה שיש.

הי דבר אחד תיזהרי הוא בעוברו לגור אצךףעלול ליהפך ידוע בציבור

שלך ואז לתבוע נידמה לי אחרי חצי שנה חצי רכוש או דירה משהוא כזה ותתחילי להיתרצץ שובבבתי משפט.. תברר אם אינו בקשר זוגי אם גבר גם זה קורה טוב לו בביתך יש לבנו אמא כשהוא לוקח אותו ואז אין לו זמן אלייך.... או שמנהל מערכת נוספת או שמאוהב בגבר זה יכול להיות היום אין סיבה בעולם שתסכימי שאין לו זמן בשבילך אבל למיטה שלך בא.. מה זה>> מכיר לך את המששפחה אבל אין לו זמן בשבילך?? רצוי שתיצרי שיחה רצינית תשאלי אותו פשוט מה הקטע אוהב או לא אוהב רציני כי בביתך וליד ילדייך או לא? אין טעם להיתלבט בשאלות לשבור את הראש ואת הלב ולחוות שוב כאב! ישר ולעניין בלי משחקים אתם כבר חוויתם אהבה פרידה כאב משבר לא ילדים בני 17! נכון הרצון לזוגות חיבוק גבר חזק אבל עדיף לבד מאשר עוד שקרן או רמאי או נצלן. מחר עלולים אם אינך יודעת עליו וכך מתנהג לדפוק אצלך מההוצאה לפועל ולדרוש כסף ואז מה תגידי שאת בקושי מכירה אותו כל משפחתו תעיד שהם מכירים אותך... הבנת.. מקווה שזה רק באמת משברון והכול יהיה לך ניפלא והמון אהבה חג שמייח ושנה טובה JHHUL

נראה לי שאת צריכה להיות קצת יותר זהירה כי הקשר הזה עדיין

ממש "טרי" ואת לא יודעת עדין הרבה על החבר שלך. את צריכה לחשוב פעמיים לפני שאת מכניסה אותו לביתך ממש למגורים משותפים, גם בגלל הילדים שלך וגם בגלל שיש לזה משמעויות כלכליות (את צריכה להבטיח את הרכוש שלך בהסכם ממון לפני שהוא נכנס לגור איתך). ובקשר לזה שהוא לא מוכן לשתף אותך במה שמעיק עליו- גם לזה צריך להיוח גבול. איזו מין זוגיות זו??

תודה לכם על התגובות אבל אני רוצה להבהיר שכרגע עדין לא עלה ענין המגורים:

המשותפים, אני לוקחת את הזמן איתו ולא ממהרת. בימים אלו אני מרגישה שהוא כן מתקרב, משתדל מאוד למען האמת....לא יוצא לנו הרבה להיפגש אבל הוא די התקרב.. אני כן חוושבת שאני צריכה לדבר איתו ישירות כי אז זה היה די פזיז ולא נגעתי בנקודות שרציתי, לא קיבלתי תשובות ברורות. תודנ לכם וחג שמיייח...!!

הי דבר אחד תיזהרי הוא בעוברו לגור אצךףעלול ליהפך ידוע בציבור

שלך ואז לתבוע נידמה לי אחרי חצי שנה חצי רכוש או דירה משהוא כזה ותתחילי להיתרצץ שובבבתי משפט.. תברר אם אינו בקשר זוגי אם גבר גם זה קורה טוב לו בביתך יש לבנו אמא כשהוא לוקח אותו ואז אין לו זמן אלייך.... או שמנהל מערכת נוספת או שמאוהב בגבר זה יכול להיות היום אין סיבה בעולם שתסכימי שאין לו זמן בשבילך אבל למיטה שלך בא.. מה זה>> מכיר לך את המששפחה אבל אין לו זמן בשבילך?? רצוי שתיצרי שיחה רצינית תשאלי אותו פשוט מה הקטע אוהב או לא אוהב רציני כי בביתך וליד ילדייך או לא? אין טעם להיתלבט בשאלות לשבור את הראש ואת הלב ולחוות שוב כאב! ישר ולעניין בלי משחקים אתם כבר חוויתם אהבה פרידה כאב משבר לא ילדים בני 17! נכון הרצון לזוגות חיבוק גבר חזק אבל עדיף לבד מאשר עוד שקרן או רמאי או נצלן. מחר עלולים אם אינך יודעת עליו וכך מתנהג לדפוק אצלך מההוצאה לפועל ולדרוש כסף ואז מה תגידי שאת בקושי מכירה אותו כל משפחתו תעיד שהם מכירים אותך... הבנת.. מקווה שזה רק באמת משברון והכול יהיה לך ניפלא והמון אהבה חג שמייח ושנה טובה JHHUL

אני חושב שאת קצת נסחפת בתגובה

לקחת את זה קצת רחוק יש לו קשר עם גבר לא נראה לי.הרי היה קשר מיני ביניהם.מצד שני אני אומר לשואלת מה החפזון בלהפגש עם המשפחה ולחשוף את הילדים לקשר בינתיים כלום לא ברור אצלכם,קחי את הזמן שלך. אינני חושב שצריך ללחוץ עליו לספר מה הבעיה שלו תני עוד קצת זמן. חג שמח
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר