חוסר אמון בגברים - מה דעתכם?

לילה טוב, אני גרושה כבר כמה שנים. הגירושין הגיעו בגלל חוסר אמון מובהק שהיה ביני לבין בעלי בגלל מעשים שעשה לי, המון רמאויות ושקרים, בגידה באמון (אציין כי לא היו בגידות עם בני זוג אחרים לא מצידי ולא מצידו.!)גניבה ממני הגענו למצד שעד כדי כך שאני לא יכולתי להאמין לאף מילה שיוצאת לו מהפה.האהבה שהייתה ירדה לאט ונשאר חלל ריק ביננו. לא היה מנוס מלהתגרש ... אחרי תקופה נוראית שעברתי, הייתי במשבר מאוד רציני בעקבות הגירושין, המשפחה שהתפרקה לי, בעיות משפטיות עם הגרוש ועוד כמה דברים שמלווים זוג מתגרש. ניסיתי לבנות לי חיים, אני מגדלת את ילדי לבדי, התחלתי להשכיר לי דירה איתם, הייתי בליווי פס', אני באימון אישי, וכמו שאני מרגישה היום אני אחרי התקופה הקשה. שהתחלתי להרגיש טוב בעם עצמי התחלתי לצאת עם בחורים ולמען האמת די מחוזרת, והחלטתי שאני רוצה לבנות לי פרק ב', ואפילו להתמסד שוב, להכיר מישהו, שתהיה לי אהבה גדולה שוב בחיי, להתחתן שוב ולהביא עוד ילד לפחות, אני די צעירה... אבל אני נתקלת בקשיים בתחום הזוגיות,אני מרגישה שהאמון שלי כ"כ נפגע כלפי גברים שאני לא מסוגלת ממש להיות בתוך קשר זוגי. אני נמשכת מאוד לגברים "מניאקים" שניראים טוב אבל בתכלס לא משקיעים בי ומפנקים אותי , הרבה פעמים דווקא הגברים האלו הראו לי סימנים של חוסר כבוד, חוסר רצינות ובכ"ז המשכתי איתם ומצד שני שאני מכירה מישהו שרציני איתי, שאוהב להיות איתי, להקדיש לי לדאוג לי, אני נרתעת ממגע איתו, הכי מינימלי שאפשר, לא נמשכת כמו לבחורים האחרים אבל מרגישה טוב עם הדאגה שלו אלי, הפירגון שלו אלי..... זה משפיע עלי גם בעניין הסקס, במיטה, אני מרגישה שאני נמנעת / נרתעת מלשכב עם גבר שהכרתי זורם ביננו טוב, ויש כימיה אבל יש רתיעה ואני מתה כבר לגמור ולברוח מה שנקרא..... תוכלו לומר לי האם הרתיעה דווקא מגברים שרוצים אותי קשורה לחוסר אמון שיש לי לגברים? זו לא פעם ראשונה השזה קורה לי ולכן אני שואלת כי זה די מטריד אותי ואני די חוששת שזה עלול להפריע לי בעתיד ובכלל לבנות קשר של אמון עם גבר. אני חושבת ותקנו אותי אם אני טועה שזה הדבר שמפריע לי לבנות קשר והיו לי קשרים די קצרים... תודה רבה לכם, שבוע טוב

חגית

לצעאי את עושה עוול לציבור מאד גדול של הגברים, ובדרך עקיפה גם לעצמך. במקום להיות ממוקדת מה אני עושה עם המצב שאלוי אני נקלעתי, ואיך אני מטיבה את חיי , את מתמקדת בגברים כולם ולא באמת בעצמך. את חייבת לקבל החלטות מה ואיך את ממשיכה את חייך שלך.

חגית,‏ לפי דעתי

לא התאוששת ממשבר הגירושין שעברת.‏ נוצרו אצלך משקעים עמוקים עקב חוסר האמון..‏ וחוסר האהבה שהיו מנת חלקך כשהיית נשואה.‏ גלל המשקעים האלה נוצר אצלך חוסר אמון ובטחון עם כל בחור שאת מכירה,‏ דבר שמונע ממך ליצור פרק זוגי חדש.‏ לדעתי כדאי שתתייעצי עם איש מקצוע בתחום,‏ כזה שיוכל לתת לך את הכלים שיסייעו לך להתנתק מן המשקעים ומהחוסר בטחון,‏ כך תוכלי לסגור קצוות לא פתורים כדי שתתפני לקשר חדש ללא חשש...

לילה טוב, אני גרושה כבר כמה שנים. הגירושין הגיעו בגלל חוסר אמון מובהק שהיה ביני לבין בעלי בגלל מעשים שעשה לי, המון רמאויות ושקרים, בגידה באמון (אציין כי לא היו בגידות עם בני זוג אחרים לא מצידי ולא מצידו.!)גניבה ממני הגענו למצד שעד כדי כך שאני לא יכולתי להאמין לאף מילה שיוצאת לו מהפה.האהבה שהייתה ירדה לאט ונשאר חלל ריק ביננו. לא היה מנוס מלהתגרש ... אחרי תקופה נוראית שעברתי, הייתי במשבר מאוד רציני בעקבות הגירושין, המשפחה שהתפרקה לי, בעיות משפטיות עם הגרוש ועוד כמה דברים שמלווים זוג מתגרש. ניסיתי לבנות לי חיים, אני מגדלת את ילדי לבדי, התחלתי להשכיר לי דירה איתם, הייתי בליווי פס', אני באימון אישי, וכמו שאני מרגישה היום אני אחרי התקופה הקשה. שהתחלתי להרגיש טוב בעם עצמי התחלתי לצאת עם בחורים ולמען האמת די מחוזרת, והחלטתי שאני רוצה לבנות לי פרק ב', ואפילו להתמסד שוב, להכיר מישהו, שתהיה לי אהבה גדולה שוב בחיי, להתחתן שוב ולהביא עוד ילד לפחות, אני די צעירה... אבל אני נתקלת בקשיים בתחום הזוגיות,אני מרגישה שהאמון שלי כ"כ נפגע כלפי גברים שאני לא מסוגלת ממש להיות בתוך קשר זוגי. אני נמשכת מאוד לגברים "מניאקים" שניראים טוב אבל בתכלס לא משקיעים בי ומפנקים אותי , הרבה פעמים דווקא הגברים האלו הראו לי סימנים של חוסר כבוד, חוסר רצינות ובכ"ז המשכתי איתם ומצד שני שאני מכירה מישהו שרציני איתי, שאוהב להיות איתי, להקדיש לי לדאוג לי, אני נרתעת ממגע איתו, הכי מינימלי שאפשר, לא נמשכת כמו לבחורים האחרים אבל מרגישה טוב עם הדאגה שלו אלי, הפירגון שלו אלי..... זה משפיע עלי גם בעניין הסקס, במיטה, אני מרגישה שאני נמנעת / נרתעת מלשכב עם גבר שהכרתי זורם ביננו טוב, ויש כימיה אבל יש רתיעה ואני מתה כבר לגמור ולברוח מה שנקרא..... תוכלו לומר לי האם הרתיעה דווקא מגברים שרוצים אותי קשורה לחוסר אמון שיש לי לגברים? זו לא פעם ראשונה השזה קורה לי ולכן אני שואלת כי זה די מטריד אותי ואני די חוששת שזה עלול להפריע לי בעתיד ובכלל לבנות קשר של אמון עם גבר. אני חושבת ותקנו אותי אם אני טועה שזה הדבר שמפריע לי לבנות קשר והיו לי קשרים די קצרים... תודה רבה לכם, שבוע טוב

בתכלס כל אחד מייצר את העולם שלו

יש לך אישיות מסויימת ואת נמשכת לסוג מסויים של גברים אם את רוצה להימשך לסוג אחר של גברים את צריכה לעבור שינוי אישיות לשנות אישיות זה דבר קשה ועוד יותר קשה לעשות את זה לבד ללא טיפול בהערת אגב לא כל גבר לא מפנק ולא משקיע הוא לא גבר טוב מהמעט שאני מכירה דווקא הלא משקיענים והלא מפנקים יודעים לבשל טוב ולשטוף כלים. כך שיש איזון ... אני אישית מעדיפה גבר שישטוף כלים כשאני עייפה ובשביל לשטוף כלים אני בדר"כ עייפה :) מאשר יזמין אותי לארוחה רומנטית.

חגית,‏ לפי דעתי

לא התאוששת ממשבר הגירושין שעברת.‏ נוצרו אצלך משקעים עמוקים עקב חוסר האמון..‏ וחוסר האהבה שהיו מנת חלקך כשהיית נשואה.‏ גלל המשקעים האלה נוצר אצלך חוסר אמון ובטחון עם כל בחור שאת מכירה,‏ דבר שמונע ממך ליצור פרק זוגי חדש.‏ לדעתי כדאי שתתייעצי עם איש מקצוע בתחום,‏ כזה שיוכל לתת לך את הכלים שיסייעו לך להתנתק מן המשקעים ומהחוסר בטחון,‏ כך תוכלי לסגור קצוות לא פתורים כדי שתתפני לקשר חדש ללא חשש...

צודקת אבישג באבחנה

לא תוכלי לבד להתגמר על חוסר האמון מפני שאצלך זה כבר פוסטראומה,רק בעזרה מקצועית תוכלי לצאת מזה.לא הבנתי למה את מתכוונת גבר לא משקיע ולא מפנק אולי תוכלי לפרט.ועוד שאלה מבלי לפגוע ומה יש לך להציע? נניח ואת נראית טוב זה לא מספיק,אם את מסודרת כלכלית זה סיפור אחר ולא כך נראה לי,את צריכה לעשות חשבון נפש לעצמך. גבר משקיען לתפיסתי הוא גבר לטווח הקצר אל תתפתי לחומריות הרגעית זה לא מה שיביא לך את האושר. תתמקדי באופיו של האדם ולא בפינוק זמני. זה הזמן לעבוד על עצמך לצאת מהטראומה ורק לאחר מכן לחפש זוגיות מתאימה.

אמונה בה' מביאה אמונה בבני אדם

כאשר מאמינים ויודעים שהאלוקים שומר עלי אין מה לפחד מבני אדם- ויותר מכך שיודעים שכל אחד נברא מה' כשליח ללמד אותי משהו- ואין מה לפחד לשמוע את המסר- רק להקשיב להפנים ולשפר את החיים. כמובן שאלוקים רוצה שאישה ובעל יחיו לבד בלי שותפים במיטה- אבל כאשר רואים משהו ברחוב יש מה ללמוד ממנו- גם עם לא צריך להתחיל איתו - ולהזמין אותו לקולנוע אבל אפשר ללמוד מהתנהגות של בני אדם. זה קשור בכלל לבעיית הצניעות לדעתי- הרצון להתנשק עם כל בן זוג- או בת זוג- הוא פשוט הרצון למצוא את הטוב שבכל אחד- אבל צריך לדעת שיש תפקיד לכל בן אדם- אחד הוא בעלי או אשתי, ואחד הוא אני- וכמו שאני לא יכול להיות בן זוג של עצמי- גם לא כל אחד יכול להיות בן זוג שלי- אומנם תאורטית כן- אבל בפועל לא- בפועל אני יכול אבל- ללמוד מכל אחד- ואיזהו חכם הלומד מכל אדם- וגם אם משהו לא נוהג כשורה- אז אני יודע מה לא לעשות- ולומר לאנשים כמה זה חמור לעשות מעשה פלוני בלי להזכיר שמות כמובן. גם זוג נשוי יכול לראות שהאישה או הבעל עוזרים לגבר או אישה אחרת- אבל לא בגלל זה מאבדים אמון- כיון שיש כמה סוגי תפקידים- אז אולי לא קל לשמור על הגבולות- אבל בשביל זה יש הלכה- לעזור לשני מותר וזה מצוה- להתחבק עם גבר שזה לא בעלי או אשה שלא אשתי זה עבירה. ה' יעזור ונקיים יחסים בין אדם לחברו בצורה הנכונה והמאוזנת ברכה והצלחה ושכל הפנוים יתחתנו וכולנו נחיה על פי תורה (גם בין בעל לאשה אגב לא תמיד שאני רואה את אשתי אני חייב לחבק אותה כמו שכתבה לך הדס אפשר גם לשטף כלים- ואם ה' רוצה אז יש זמנים שלא ישנים באותה מטה- כי מחכים שהאשה תטהר ותלך למקוה- אז יש איזון בין קרוב לרחוק- ולא צריך להקצין למקרים אחרים... ה' יעזור)

יש לי דעה בנושא...

באופן כללי את נמשכת לגברים שקשה לך להשיג אותם, האתגר והריגוש בלמשוך את צומת ליבם מעסיק אותך ומרגש אותך ואת מרגישה חייה ולהרגשה הזאת את נמשכת! יש אפילו שאומרים שרעיונות כמו נישואין וחיים עם אישה/גבר אחת/ד בלבד זה למעשה לא טבעי... ואפשר עוד להרחיב הרבה בנושא הזה... אבל אם את אומרת שאת בליווי פסיכולוגי, אני חושב שאת יכולה להקבל דעה הרבה יותר מקצועית לגבי הנושא הזה מהפסיכולוג/מאמן אישי... למה את בוחרת לפנות לאנשים רגילים בפורום? (לא שאני שופט אותך...זה פשוט מעניין (: )

הי חגית

ראשית הצטערתי לשמוע על המצוקה שלך. מנסיון שלי עם אנשים אני מתארת כי המצוקה די גדולה. על פניו, מהמעט שיכולתי להבין ממך נשמע כי יש לך שתי בעיות עקריות. האחת - הטיפול הפסיכולוגי לא ממש משרת אותך....... השני'ה - האימון האישי לא ממש יורד לשורש הבעי'ה אלא, רק מטפל בה על פניו.... כדאי מאוד שתמצאי עזרה ממקום אחר, בה תראי יותר תועלת ו"תכלס" ופחות ביבולים... בברכה והצלחה שני

היי

לפי נסיוני המר אין אימון לא בנשים ולא בגברים כאחד לצערי כולם מחפשים הרפתקאות.....

מיליון ומה רע בהרפתקאות? כל עוד לא אונסים ולא פוגעים

בה לך הכרות

אני במייל MEEK100@WALLA.COM אשרי נייד ואני ידבר איתך אני בראש פתוח וכייפי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר