חיייבתתת עזררההההההה

היי, יש לי ידיד מאוד טוב ואני אוהבת אותו. אני לא יודעת מה הוא מרגיש כלפי, אבל אני שמה לב שיש בינינו קירבה, כאילו אנחנו כל הזמן מדברים בפייסבוק, בפלאפון ונפגשים עם כמה חבר'ה. אני מאוד רוצה לדעת מה הוא מרגיש אליי, אבל אני מתביישת לשאול אותו ישירות. יש לכם טיפים? תודה לעוזרים=)

אם אתם נפגשים בחבר'ה

והוא לא מנסה ליצור מגע איתך(לא מיני כמובן) זה אומר הכל ואני לא מבין מה את אוהבת בו אם את לא מכירה את אופיו.

לדעתי ההגדרה

שלך לקירבה באמצעות הפייסבוק או הסלולרי אינה מדוייקת.‏ בפייסבוק ובסלולרי הוא מתקשר עם אנשים נוספים...‏ קירבה היא כאשר הבחור מעוניין להיות בחברתך גם בלי נספחים אחרים,‏ אם יש בינכם אינטימיות כלשהי,‏ שיחות שלך איתו,‏ בילויים משותפים וזמן איכות שלכם יחד.‏ זו נקראת קירבה.‏ אם את רוצה לדעת מה הוא מרגיש אלייך,‏ אם בכלל אז רצוי שתשוחחי איתו ותקבלי את התשובות.‏ זה כדאי על מנת שלא תטפחי אשליות שווא ותתאכזבי.‏ בהצלחה !

אם אתם נפגשים בחבר'ה

והוא לא מנסה ליצור מגע איתך(לא מיני כמובן) זה אומר הכל ואני לא מבין מה את אוהבת בו אם את לא מכירה את אופיו.

תודה=)

ואני מכירה את אופיו, אני מכירה אותו מזמן. ואני מדברת איתו הרבה,לא רק בפייסבוק ובפלאפון.

אוקיי..‏ אבל

מעבר לדיבורים אתם מבלים יחד גם לבד? יש ביניכם הפגנת רגשות? את מרגישה שהוא נמשך אלייך? אלה סוג הדברים שאת צריכה לברר עם עצמך...

כן,בילינו פעם לבד...

היה איזה פעם אחד שבילינו ביחד,והרגשתי שהוא נמשך אליי,הבעיה שהוא לא מציע החברות,כאילו זה תמיד ככה ולא מתקדם. כאילו היו כמה פעמים שהוא מחבק אותי או כשאנחנו הולכים הוא נותן לי יד. לפעמים אני מרגישה שאנחנו סתם ידידים ולפעמים זה מרגיש שאנחנו חברים. כולם אומרים לנו שאנחנו מתאימים.

חיייבתתת עזררההההההה

היי, יש לי ידיד מאוד טוב ואני אוהבת אותו. אני לא יודעת מה הוא מרגיש כלפי, אבל אני שמה לב שיש בינינו קירבה, כאילו אנחנו כל הזמן מדברים בפייסבוק, בפלאפון ונפגשים עם כמה חבר'ה. אני מאוד רוצה לדעת מה הוא מרגיש אליי, אבל אני מתביישת לשאול אותו ישירות. יש לכם טיפים? תודה לעוזרים=)

"רוזה" ... כמו בשיר של יהורם גאון ?

איזה שם עתיר שימחה יש לך... אין לך אבחנה בין רגש רומנטי לקירבה ? אני רוצה להבין . את מקיימת עם הבחור שיחות נפש על דברים מאוד אישיים או שאת מקשקשת איתו על דברים כמו צבע הכפתורים בחולצה שלו עד שעת חצות ...? יש הבדל ענק !!! את יכולה לדבר שעות על כלום, לעומת שיחה עמוקה וגדושה ברגש ... אם תצליחי להבין איזה סוג שיחות יש לכם , אז תדעי יותר טוב מה יש בינכם .

כן,בילינו פעם לבד...

היה איזה פעם אחד שבילינו ביחד,והרגשתי שהוא נמשך אליי,הבעיה שהוא לא מציע החברות,כאילו זה תמיד ככה ולא מתקדם. כאילו היו כמה פעמים שהוא מחבק אותי או כשאנחנו הולכים הוא נותן לי יד. לפעמים אני מרגישה שאנחנו סתם ידידים ולפעמים זה מרגיש שאנחנו חברים. כולם אומרים לנו שאנחנו מתאימים.

לדעתי כדאי

שתדברי איתו,‏ כך תוכלי לדעת..‏ ואל תחששי מלשאול אותו,‏ אולי הוא גם מעוניין ומחכה@ להענות מצידך...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר