נפרדתי מהגבר שאני רוצה...

נפרדתי מהגבר שאני רוצה רק בגלל שאמא שלי לא מוכנה לקשר הזה! היא לא מוכנה לשמוע עליו בכלל ובטח לא מוכנה לקבל אותו. גמרתי איתו ואני גמורה וכשהיא רואה אותי שאני בוכה היא אומרת שזה יעבור לי ושהבחור הזה לא בשבילי! אני גמורה אני מתה להתקשר אליו ולדבר איתו! אני חייבת לשמוע אותו.. מה אני יכולה לעשות עכשיו?! להתקשר אליו? אני מפורקת! כל עצה תתקבל בברכה!

קודם כל חשבי לעצמך

למה בעצם נפרדת ממנו? צריכה להיות סיבה ממש טובה לפרידה ולאחר מכן תשוחחי עם אימך שתגיד לך מה לא בסדר עם הבחור צריך לתת סיבה ולא סתם להגיד לא רוצה לשמוע עליו. אולי באמת אימך צודקת והיא רואה דברים שאת לא רואה?

נפרדתי בגלל הלחץ שהיה עליי!

נפרדתי ממנו כי אמא שלי אמרה שהיא תלך אליו או תתקשר אליו ותגיד לו שיעזוב אותי! ולא הסכמתי לזה! היא גם לא מדברת איתי כי היא אומרת של כיבדתי את ההחלטה שלה! יכול להיות שהיא צודקת והוא לא בשבילי אבל בשביל זה אני צריכה לנסות אותו ולהיות איתו, לא? אני יודעת שאצלה הכל מכוונה טובה, אבל יש גבול! היא ממש הפעילה עליי לחץ אני אעזוב אותו! ואני גמורה מזה!

אמא או לא אמא ... בסופו של דבר עשית את הבחירה שלך

תפסיקי להאשים אחרים יכול להיות שאמא שלך טעתה ויכול להיות מאוד שלא יכול להיות שבבחירה שבחרת לעשות טעית ויכול להיות מאוד שלא. מאחר ואת כבר מבוגרת ולא נראה לי שאיימו לשלול ממך ירושה של 100 מיליון דולר עם לא תפרדי ממנו, אז נראה לי שנפרדת ממנו כי הרגשת בפנים שהוא באמת לא בשבילך. אז נא לקחת אחריות ולא להאשים אחרים. יחד עם זאת פרידה זה דבר כואב ועם זה את צריכה להתמודד אם אכן השלמת עם זה שלא תהיו ביחד. תמיד יש אפשרות לבחור אל תשכחי את זה יכולת לבחור אחרת ואולי את עדיין יכולה בדקי אם אינך נוטה להאשים אחרים בכל מה שקורה לך באופן כללי, האם באופן כללי את אדם שלוקח אחריות על מעשיו ובחירותיו. כשתהיי יותר מודעת לעצמך יהיה לך הרבה יותר קל. ושוב אני מזכירה לך תמיד יש את האפשרות לבחור.

וזה ממש נכון...

נפרדתי בגלל הלחץ שהיה עליי!

נפרדתי ממנו כי אמא שלי אמרה שהיא תלך אליו או תתקשר אליו ותגיד לו שיעזוב אותי! ולא הסכמתי לזה! היא גם לא מדברת איתי כי היא אומרת של כיבדתי את ההחלטה שלה! יכול להיות שהיא צודקת והוא לא בשבילי אבל בשביל זה אני צריכה לנסות אותו ולהיות איתו, לא? אני יודעת שאצלה הכל מכוונה טובה, אבל יש גבול! היא ממש הפעילה עליי לחץ אני אעזוב אותו! ואני גמורה מזה!

אם את חושבת שאימך צודקת

כנראה בלבך גם חשבת כמוה.אבל טיפש לומד על עצמו וחכם לומד מנסיונם של אחרים. זה עדין לא אומר שאת טיפשה אבל חסכת בהחלטה זו כאב לב מיותר.

נפרדתי מהגבר שאני רוצה...

נפרדתי מהגבר שאני רוצה רק בגלל שאמא שלי לא מוכנה לקשר הזה! היא לא מוכנה לשמוע עליו בכלל ובטח לא מוכנה לקבל אותו. גמרתי איתו ואני גמורה וכשהיא רואה אותי שאני בוכה היא אומרת שזה יעבור לי ושהבחור הזה לא בשבילי! אני גמורה אני מתה להתקשר אליו ולדבר איתו! אני חייבת לשמוע אותו.. מה אני יכולה לעשות עכשיו?! להתקשר אליו? אני מפורקת! כל עצה תתקבל בברכה!

אפשר להבין ????

מה אמא שלך לא אהבה בו ? הגיל שלו מבוגר מדי? הוא מריח לא טוב ? הוא הסתכסך איתה? ... תסבירי. זה מאוד חשוב כדי לתת עצה טובה...

שועל כרמים...‏ ושוב

מהסקרנות,‏ רק אם מוכן לענות...‏ אפשרי שאתה כותב כאן בעוד ניק? זה כי משהו בניסוח שלך ובסגנון...‏ מוכר לי איכשהו...

היי אבישג, אני לא כותב בעוד ניק !

מי זה שמזכיר לך אותי ? מעניין ... את יכולה אם בא לך לכתוב לי לפרטי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר