שלום מבקש עצה

במיוחד מהבחורים שכאן.אני והחברה יחד שנתיים,לפני ‏5‏ חודשים עברנו לגור יחד,היא חמודה ומשכילה אבל בשני הריבים האחרונים שלנו היא הרימה עלי ידיים ותקפה.‏ הייתי המום ובטח שלא החזרתי לה.‏ מה עושים ומה אתם הייתם עושים במצבי? כי אני אוהב אותה

אם לא יצא דם אל תזמין משטרה

איש יקר, אם אתה אוהב אותה , תן לה להרגיש שאתה לא יכול לעבור על זה בשתיקה... תן "עונש" חינוכי , שיגרום לה להבין שהיא לא יכולה לחזור על זה שוב . אני מציע לך גם לא להשבר אם החלטת לעשות משהו שיבהיר את עמדתך ... בצע את ה"עונש" עד הסוף ...אל תדאג , לא תאבד אותה . היא זו שצריכה להחליט לא להרים ידיים שוב ולהבטיח זאת במילים ברורות. אולי כדאי שתגיד לה גם מה יקרה בפעם הבאה שתרים ידיים (כמובן לא איום פיזי!) ושתדע שזה לא ישתלם לה , כי תאבד את כל אמונך. תמשיך להיות עדין ותנהג כמו שעשית - אל תרים ידים . זה בטח ייזקף לזכותך. בהצלחה !!!

חחח...‏ אפשרות

נוספת האבקות אירוטית...

אם לא יצא דם אל תזמין משטרה

איש יקר, אם אתה אוהב אותה , תן לה להרגיש שאתה לא יכול לעבור על זה בשתיקה... תן "עונש" חינוכי , שיגרום לה להבין שהיא לא יכולה לחזור על זה שוב . אני מציע לך גם לא להשבר אם החלטת לעשות משהו שיבהיר את עמדתך ... בצע את ה"עונש" עד הסוף ...אל תדאג , לא תאבד אותה . היא זו שצריכה להחליט לא להרים ידיים שוב ולהבטיח זאת במילים ברורות. אולי כדאי שתגיד לה גם מה יקרה בפעם הבאה שתרים ידיים (כמובן לא איום פיזי!) ושתדע שזה לא ישתלם לה , כי תאבד את כל אמונך. תמשיך להיות עדין ותנהג כמו שעשית - אל תרים ידים . זה בטח ייזקף לזכותך. בהצלחה !!!

חחח...‏ מהסקרנות,

למה אתה מתכוון בעונש "חינוכי"?‏

סקרנות זו תכונה טובה ...

תרביצי לבעלך ותיזכי בתשובה סתםםםםםםם!!! אני מאמין שגם תקופה של קרירות כלפי בן הזוג ששגה והרים יד, מסבה תשומת לב ומחוללת שינוי אם ישנה אהבה שם. למה על איזה עונש חינוכי את חשבת ?

בדיוק חשבתי על

התעלמות שלו ממנה,‏ למשך תקופה...

ואגב...‏ ולדעתי

התעלמות זה עונש די קשה,‏ אדם שמתעלמים ממנו,‏ ההרגשה שלו ממש לא תהיה נעימה...‏ ובמיוחד בחורה שהבחור שאיתו היא בקשר מחליט להעניש ולהתעלם...

מסכים !

רק צריך לדעת לשים גבול כדי לא "להפוך את החרב" ולגרום בסופו של עניין שהצד שהרים ידים יקבל התנצלות על ההתעלמות הממושכת ...

צודק לחלוטין!‏

ואגב...‏ ולדעתי

התעלמות זה עונש די קשה,‏ אדם שמתעלמים ממנו,‏ ההרגשה שלו ממש לא תהיה נעימה...‏ ובמיוחד בחורה שהבחור שאיתו היא בקשר מחליט להעניש ולהתעלם...

אבישג

גם אותך החרימו באיזה פורום פה לא זוכר מי זה היה ואיזה פורום

וואווווו...‏ החרימו

אותי? יכול להיות ...‏ כי כנראה פישלתי,‏ נו טוב קרה גם לי,‏ אני לא מושלמת...‏ פדיחה שלי..

אבישג

לכי לעמוד בפינה.

חחחחחחח....‏ וגם

כסא מחשבה...

שלום מבקש עצה

במיוחד מהבחורים שכאן.אני והחברה יחד שנתיים,לפני ‏5‏ חודשים עברנו לגור יחד,היא חמודה ומשכילה אבל בשני הריבים האחרונים שלנו היא הרימה עלי ידיים ותקפה.‏ הייתי המום ובטח שלא החזרתי לה.‏ מה עושים ומה אתם הייתם עושים במצבי? כי אני אוהב אותה

גברים מוכים

גברים מוכים שמעת חפש אהבה אחרת

עצוב...‏ כמה שקצת

מצחיק ‏ שגבר מוכה על ידי אישה...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר