מה דעתכם?

יש לי ילדה בת 28.5. יפה . משכילה מאוד. עד לפני שנה היתה לה זוגיות שנגמרה אחרי שנתיים שהם היו ביחד. היתה לה תקופת משבר אשר הסתיימה לפני כחצי שנה אבל מאז היא לבד. פה ושם היא יוצאת עם חברות אבל ברוב הערבים היא נשארת בבית. היא לא יוצאת עם בחורים. אין לי אומץ לדרבן אותה שתצא ותכיר, אני חוששת לפגוע בה. יחד עם זה כואב לי לראות אותה ככה. אני בטוחה שהיא היתה רוצה שתהיה לה זוגיות.

לדעתי היא צריכה עוד

פרק זמן כדי להתגבר על הפרידה.‏ אפשרי מאוד שמבחינה רגשית היא עדיין לא פנויה לקשר חדש.‏ אז עוד סבלנות וזמן ויהיה בסדר.

שיחקת אותה אבישג

מה דעתכם?

יש לי ילדה בת 28.5. יפה . משכילה מאוד. עד לפני שנה היתה לה זוגיות שנגמרה אחרי שנתיים שהם היו ביחד. היתה לה תקופת משבר אשר הסתיימה לפני כחצי שנה אבל מאז היא לבד. פה ושם היא יוצאת עם חברות אבל ברוב הערבים היא נשארת בבית. היא לא יוצאת עם בחורים. אין לי אומץ לדרבן אותה שתצא ותכיר, אני חוששת לפגוע בה. יחד עם זה כואב לי לראות אותה ככה. אני בטוחה שהיא היתה רוצה שתהיה לה זוגיות.

חצי שנה זה מספיק זמן

על מנת להתאושש,מה היא באבל? נשמע לא טוב רק שלא תכנס לדיכאון,מה קורה עם החברות שלה האם הן יוצאות יותר ואם כן אולי דברי אתן שימשכו אותה מהבית.ככה אולי היא תכיר בחור חדש ותתחיל זוגיות חדשה.

תסמכי על

המילה של שימי המומחה פה בוואלה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר