אתה מבולבל... זאת האות ס'

וזה מציין שהיא כותבת כאן מטלפון סלולרי בכל מקרה, אני מציע לך למתן את התגובות שלך!

אתה מייסלף מבולבל לגמרי

עשה טובה לעצמך ודבר קצת עם מריוס לפני שאתה מבזבז אנרגיות על מי שלא סופר אותך ממטר.

גם בהקשר של מה שקורה בפורום שלך

וגם בקשר להנחות המוטעות שלך בנוגע לסיבות שבגינן נסגר הפורום של סודות ווידויים ואם אתה סופר אותי אז אתה מוזמן לשמוע הסבר ישיר ממני, אבל הרגשתי ממך זלזול כלפי בתגובותיך הקודמות ולכן אני מפנה אותך למריוס.

הופ...

פעם הייתי פעיל מאוד בסודות ווידויים, והמנהל של סודות בזמנו (ג'וני בוי) אפילו המליץ עליי לניהול בקהילות של וואלה!, אבל עבר מאז לא מעט זמן וכרגע אין לי שום כוונה להתעסק עם נושאים שכבר לא קשורים אליי ישירות יצא לי לבקר קצת בסודות לפני שהוא נחסם וזה אחרי שהמנהלים שלו התלוננו לגבי הגולשים שכותבים בו, עם זאת בהחלט יכול להיות שההנחות שלי מוטעות, אבל זה ממש לא רלוונטי כי אני לא זה שקובע ולא אני החלטתי לחסום את הפורום אף אחד לא מזלזל, בטח ובטח שלא אני, ואין לי שום צורך לדבר עם מריוס... אם כבר, אז לא הייתי פונה אליו אלא למנהלים האחרונים של סודות (קיטקטון ואורלי) בכל מקרה, כאן זה לא המקום למתוח ביקורת עליי או על מנהלים אחרים בוואלה!, אם בכל זאת זאת כוונתך - את מוזמנת לפנות אליי במייל, אם זה קשור אליי אני אשמח לענות, ואם לא אז במידת הצורך אני אפנה אותך לגורם אחר רלוונטי אני מציע לך להתמקד בעיקר ולא להיגרר למריבות או ויכוחים מיותרים

הבנתי ...

אם אלו מקורות המידע שלך פשוט אין לך שמץ של מושג, מה המייל שלך אשמח לעדכנך.

למה אהבה ולמה עכשיו?

עד כמה שאני שמחה שג'וליה רוברטס שוב עושה את מה שהיא עושה הכי טוב, אני לא יכולה שלא לחוש גל ציניות לנוכח המתיקות. משום שהקונספט מוכר. שוב אראה את ג'וליה ובמקום לאהוב, לאכול, להתפלל, אתאהב מחדש בג'וליה. תאמינו או לא, יש לי יחסים חמים עם ג'וליה, לפחות מטאפורית. תמיד כיבדתי אותה, חשבתי שהיא שחקנית מעוררת השתאות, אבל עמוק בפנים ידעתי שלעולם לא אהיה ג'וליה. עצם הידיעה, נוטה להרגיע את השאיפות... קליק להמשך ** ההודעה נערכה ע"י המנהל, נא לא לפרסם ללא אישור **

מה קרה

תמר, גם לפנטז אסור?

בעניין

ג'וליה שיבושם לך. תמשיכי להעריץ אותה. אני אמשיך לפנטז על אשטון קוצ'ר ההורסססס...

קרן שמש, ברור

שאת עומדת מאחרי הכינויים עמי דוד וציפורת. אולי מאחרי עוד כינויים. אז החלטתי לא לוותר ואני מגיש נגדך תלונה בהנהלת וואלה!

הבנתי ...

אם אלו מקורות המידע שלך פשוט אין לך שמץ של מושג, מה המייל שלך אשמח לעדכנך.

Ignorance is bliss

לפעמים עדיף שלא לדעת בכלל

זאת תשובה יותר טובה

קרן שמש, ברור

שאת עומדת מאחרי הכינויים עמי דוד וציפורת. אולי מאחרי עוד כינויים. אז החלטתי לא לוותר ואני מגיש נגדך תלונה בהנהלת וואלה!

אלוהים ישמור אותנו

משיטפון הכסילים שפוקד מידי יום,את קהילות וואלה

משרשור זה נמחקו הודעות

אני מבקש להרגיע את האווירה כאן ולא לשלוח הודעות עם תכנים בלתי הולמים - הודעות פוגעות, מעליבות, פרובוקציות או סתם ויכוחים שיופיעו כאן פשוט ימחקו ללא הסבר או אזהרות נוספות אתם מוזמנים לעיין בחוקי הדיון של הפורום נא להתנהג בהתאם!

זאת תשובה יותר טובה

אל תחלקי לי ציונים...

תשאירי את זה למרצים שלי, לבוס בעבודה וכמובן לפרטנריות במיטה...

אתה מייסלף מבולבל לגמרי

עשה טובה לעצמך ודבר קצת עם מריוס לפני שאתה מבזבז אנרגיות על מי שלא סופר אותך ממטר.

הופ

את המבולבלת..מה קורה לך בזמן האחרון ? ולמה מייסלף "צריך" לפנות למריוס ? את חושבת שהוא טוב יותר ? את טועה מאוד מאוד מאוד והגיע הזמן שיפסיקו להאשים אותי בכל דבר שאחרים עושים אני מופיעה רק בניק הזה אינני ציפורת ולא עמי ולא בטיח יש מי שמחפש לעורר עניין (עלאק) ..ואני מספיק וותיקה מכדי לעסוק בשטויות (ואגב שמייסלף הזכיר את ד"ר ג'ון,שניהל את פורום ווידויים וסודות,הוא ביקש להמליץ עלי בזמנו,בחיי נישבעת ) ובכלל אין זה נושא הפורום ומיותר לחלוטין) שב"ש

ל

אני יודעת את זה ... תאמיני לי שאני יודעת זה מכותב מהסוללרי לא יודע אין קשר ביני לבינו אבל הפורום לא נסגר בגלל וידויים אירוטיים כמו שמיסלף חושב זה מה שרציתי להגיד ותו לא

אהלן

אני בטוחה שהוא הבין נכון,וחוץ מזה,הפורום נסגר בגלל ההודעות הסלולריות שנכתבות באין ספור של כינויים (מאותו הטלפון !) ואף אחד לא טורח עד לרגע זה ממש,לחסום את הגלישה ממנו הביטי וראי.. מישו כאן מת עלי :-) כל ההודעות..קרן שמש בלה בלה בלה..

מה קרה

תמר, גם לפנטז אסור?

לפנטז הכי טוב

במיוחד עם סרטי סקס
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר