למה אהבה ולמה עכשיו?

עד כמה שאני שמחה שג'וליה רוברטס שוב עושה את מה שהיא עושה הכי טוב, אני לא יכולה שלא לחוש גל ציניות לנוכח המתיקות. משום שהקונספט מוכר. שוב אראה את ג'וליה ובמקום לאהוב, לאכול, להתפלל, אתאהב מחדש בג'וליה. תאמינו או לא, יש לי יחסים חמים עם ג'וליה, לפחות מטאפורית. תמיד כיבדתי אותה, חשבתי שהיא שחקנית מעוררת השתאות, אבל עמוק בפנים ידעתי שלעולם לא אהיה ג'וליה. עצם הידיעה, נוטה להרגיע את השאיפות... קליק להמשך ** ההודעה נערכה ע"י המנהל, נא לא לפרסם ללא אישור **

בעניין

ג'וליה שיבושם לך. תמשיכי להעריץ אותה. אני אמשיך לפנטז על אשטון קוצ'ר ההורסססס...

ומה תגידי על פירס ברוסנן? גבר גבר

שחבל"ז. אבל

באשטון יש משהו שעוד יותר חבל"ז..

לא ענית לי. מה במתרחש בזוגיות שלך?

בעניין

ג'וליה שיבושם לך. תמשיכי להעריץ אותה. אני אמשיך לפנטז על אשטון קוצ'ר ההורסססס...

את מפנטזת על עולם שאין ולא יהייה לך . את פשוט אישה משעממת

שחבל"ז. אבל

באשטון יש משהו שעוד יותר חבל"ז..

ה (0) הולם אותך. האפס פשוט מגדירך

שימי, אל

תגיב "למשכילים" מעורערי נפש..

ה (0) הולם אותך. האפס פשוט מגדירך

אתה מבולבל... זאת האות ס'

וזה מציין שהיא כותבת כאן מטלפון סלולרי בכל מקרה, אני מציע לך למתן את התגובות שלך!

The name is Bond, James Bond...

למרות שעכשיו זה כבר דניאל קרייג

אתה מבולבל... זאת האות ס'

וזה מציין שהיא כותבת כאן מטלפון סלולרי בכל מקרה, אני מציע לך למתן את התגובות שלך!

תודה מייסלף. וגם

אני החל מרגע זה אתעלם מתגובותיו..

The name is Bond, James Bond...

למרות שעכשיו זה כבר דניאל קרייג

מסתבר שעכשיו

הוא הכוכב הנערץ..

שימי, אל

תגיב "למשכילים" מעורערי נפש..

תסביך עוזרת הגננת או תיסכול האישה הזנוחה מדבר מגרונך?

חחחחח המצוקה

שלך כבר משעשעת אותי...

למה אהבה ולמה עכשיו?

עד כמה שאני שמחה שג'וליה רוברטס שוב עושה את מה שהיא עושה הכי טוב, אני לא יכולה שלא לחוש גל ציניות לנוכח המתיקות. משום שהקונספט מוכר. שוב אראה את ג'וליה ובמקום לאהוב, לאכול, להתפלל, אתאהב מחדש בג'וליה. תאמינו או לא, יש לי יחסים חמים עם ג'וליה, לפחות מטאפורית. תמיד כיבדתי אותה, חשבתי שהיא שחקנית מעוררת השתאות, אבל עמוק בפנים ידעתי שלעולם לא אהיה ג'וליה. עצם הידיעה, נוטה להרגיע את השאיפות... קליק להמשך ** ההודעה נערכה ע"י המנהל, נא לא לפרסם ללא אישור **

את באמת חיה בסרט

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר