הבחורה לא משלמת

אהלן, אני יוצא עם משהי כבר איזה חודש והולך לנו ממש טוב, יש רק בעיה אחת. תמיד כשיוצאים לאן שהוא יוצא שאני משלם. בתחילה, כשרק התחלנו לצאת, נראה הדבר הגיוני ומקובל אך ככל שעובר הזמן לא עושה רושם שהדבר הולך להשתנות. מה עושים?

תשלום

היא צריכה להבין ולא לנצל אותך ,,,, דבר איתה עם חיוך וברגש , שעליה להשתתף בהוצאות , ואם תענה לך לא מתאים לך , לך, תומר לה שאנו עושים סקס זה ביחד אז גם תשלום ביחד,,

כן כבר חשבתי

כן כבר חשבתי על פשוט להגיד לה, אבל זה לא כזה קל, וזה בטח יפגע בה!

הבחורה לא משלמת

אהלן, אני יוצא עם משהי כבר איזה חודש והולך לנו ממש טוב, יש רק בעיה אחת. תמיד כשיוצאים לאן שהוא יוצא שאני משלם. בתחילה, כשרק התחלנו לצאת, נראה הדבר הגיוני ומקובל אך ככל שעובר הזמן לא עושה רושם שהדבר הולך להשתנות. מה עושים?

היא מנצלת אותך....

אחי אל תהיה פראייר,תדבר איתה ואם תגיד לך שהיא לא משלמת תחתוך מהר,אחרת אם היא תפגע בך אתה תיפגע מאוד קשה,שמע לי אני היתי בסרט הזה.

אני בשוק

אחד תפקידי הגבר להיות ג'נטלמן, מה ציפית שהבחורה תשלם ?? אם הייתי גבר הייתי מתביישת שהבחורה שאני יוצא איתה תשלם. אני לא חושבת שאתה צריך להרגיש פרייאר או שמנצלים אותך, הרי בבילוי גם אתה נהנה. בהצלחה.

ג'נטלמן...

להיות ג'נטלמן זה אחלה! פעם פעמיים, שבוע שבועיים, ואת יודעת מה, אפילו חודש. אבל באופן קבוע?? איך זה להיות ג'נטלמן? איזה סוג בן-אדם לא יכול לממן את עצמו? את רוצה להגיד לי שאת נותנת לחבר שלך לשלם עלייך כל הזמן?

הבחורה לא משלמת

אני חושבת שהגבר צריך לשלם תמיד בדייטים

אבל אם זה מפריע לך אז או שתצאו פחות למקומות כאלה או שתגיד לה

שיוויון אעלק!

כולכן דיבורים!

הבחורה לא משלמת

צריך לדעת איך להעלות את הנושא אחרת זה מתכון בטוח למריבה

תתחיל בלבקש ממנה לשלם את הטיפ ומשם תתקדם

למה שלא תלך הפוך תשאל אותה מה לדעתה היא חושבת כאשר זוג יוצא והגבר הוא רק משלם האם

האשה אמורה להשתתף בכסף או לא תאמר לה שיש לך חבר ששאל אותך את השאלה הזו ותחכה לתשובה ולפי תשובתה תדע מה לעשות הלאה.

למה ניראה לל??

למה כי זה רומתי? את חיה בסרט..! אני מכבה שזה יצא לך מהראש שהכסף בא לבד..

זה יקח זמן אחי..

לבנתים, תמשיך לגרד לאבא את התחת בישביל כמה שקלים... בהצלחה..

אני חושבת שהגבר צריך לשלם תמיד בדייטים

אבל אם זה מפריע לך אז או שתצאו פחות למקומות כאלה או שתגיד לה

חחחחחחח איזה סמרטוט אתה כנס

אתה ממש פראייר מה אתה מקשיב לכל המפגרות פה אתה לא צריך לשלם עליה בכלל, זוגיות זה חצי חצי בהכל ונשים רוצות שיויון ,זה שיויון בהכל . היא לא רוצה לשלם תגיד שלום ולהתראות חבל עליך אתה פשוט פראייר

גבר משלם

ליטל את בדעה של רבים כמותך לא ציפיתי לתשובה אחרת.אבל אני רוצה לומר לך ולשאר בנות הפורום יצאתי לדייט ובפעם השלישית הבחורה עמדה על זה שהיא משלמת.זה נתן לי הרגשה כל כך טובה ,בעיני זה עשה אותה בחורה מיוחדת והעלה את ערכה בעיניי. צאו ולימדו זה לא ירושש אתכן.

אני בשוק

אחד תפקידי הגבר להיות ג'נטלמן, מה ציפית שהבחורה תשלם ?? אם הייתי גבר הייתי מתביישת שהבחורה שאני יוצא איתה תשלם. אני לא חושבת שאתה צריך להרגיש פרייאר או שמנצלים אותך, הרי בבילוי גם אתה נהנה. בהצלחה.

למה בשוק

אל תשכחי שגם את נהנית.אם כי אני לא בדעה של חצי חצי אלא מדי פעם.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר