הזוגיות נפלאה ובכל זאת...

אני בת 26 ויש לי חבר מדהים, הוא אוהב אותי ואני אותו, הוא רומנטיקן, נראה טוב ומתייחס אלי נפלא. אנחנו כבר 3 שנים יחד וחושבים על חתונה בעוד שנתיים. אז למה אני רוצה חופש ממנו? הייתי רוצה לפחות חצי שנה של חופש ממנו. כמובן שאסור לי לדבר איתו על כך- הוא יפגע מאד . אני פוחדת שאם אציע לו חופש לכמה חודשים לא יהיה לי לאן לחזור. ואולי לא אמצא מישהו מדהים כמוהו. מצד שני אם לא אקח את החופש ממנו אהיה מתוסכלת.אין לי אף אחד אחר, אני פשוט רוצה להרגיש חופשיה. לא יודעת מה לעשות.

יעלי

אתם יחד 3 שנים ומתכוונים להתחתן בעוד כשנתיים. הוא אוהב וכך גם את . מה אם כך חסר "במערכת הזוגית" ,שגורם לך לחוש "כבולה" ? את טוענת שאת מעוניינת ב"חופש ממנו" מדוע? ומה יהיה בעוד שנתיים כשתהיו נשואים? ההפסקה הזו שנחוצה לך מעידה על בעייתיות ..(לפי דעתי.) . "בדק בית" -חישבי בינך לבין עצמך מה בדיוק חסר לך איתו..? אולי זאת השגרה /ההרגל ,ייתכן ואתם מבלים יותר מידיי יחד ומעט מאוד לחוד .

אני חושבת שאת בפרשת דרכים

ויש לך 2 אפשרויות ה1 להגיד לו שהיית רוצה קצת חופש אפילו שלושה חודשים יספיקו להתאוורר וקצת לנקות את הראש זה שתתרחקו אולי אפילו קצת יחזק את הקשר .. ה2 תישארי איתו ומי יודע כמה זמן תהיו ביחד אומנם תהיי איתו אך לא תהיי שלמה וכמובן ממורמרת עם עצמך ומצבים כאלו מביאים רק לתיסכול .. חושב שתעשי מה שטוב לך .. ולא משנה מה תהיה ההחלטה .. בהצלחה ..

נשמע שיש לכם קשר בריא וחיובי ופורח

אני חושבת שאם תעלי את הנושא בפניו הוא יפגע מאוד.מה גם שנניח שהוא יבין את הצורך שלך במרחק,המרחק עושה את שלו ואתם תתרחקו מאוד,האמון יתערער והקשר לא יחזור למה שהיה-קרה לי מקרה דומה לפני הרבה שנים וכך קרה אצלנו.לדעתי הרגשת השחרור שלך טבעית בגלל השיגרה והביחד הרב.תוכלי להוריד במינון הפגישות,סופש עם חברות ולא איתו וכד' לפרק זמן שתקבעי לעצמך,חבל להרוס קשר אוהב כל כך,ויציב כ"כ.שיהיה לך בהצלחה

רוצה חופש

חמודה מה את היית עושה אילו הוא היה מקדים אותך אומר לך שהוא רוצה חופש היית חושבת שאולי הוא מתלבט בכלל.מה באמת יקרה אם בתקופת החופש הוא ימצא מישהיא שתעשה לו את זה יותר ממך ?כמו שנאמר כאן תעשי חשבון נפש אם הזוגיות כל כך טובה למה לפספס? בהצלחה.

יעלי

אתם יחד 3 שנים ומתכוונים להתחתן בעוד כשנתיים. הוא אוהב וכך גם את . מה אם כך חסר "במערכת הזוגית" ,שגורם לך לחוש "כבולה" ? את טוענת שאת מעוניינת ב"חופש ממנו" מדוע? ומה יהיה בעוד שנתיים כשתהיו נשואים? ההפסקה הזו שנחוצה לך מעידה על בעייתיות ..(לפי דעתי.) . "בדק בית" -חישבי בינך לבין עצמך מה בדיוק חסר לך איתו..? אולי זאת השגרה /ההרגל ,ייתכן ואתם מבלים יותר מידיי יחד ומעט מאוד לחוד .

nv

הזוגיות נפלאה ובכל זאת...

אני בת 26 ויש לי חבר מדהים, הוא אוהב אותי ואני אותו, הוא רומנטיקן, נראה טוב ומתייחס אלי נפלא. אנחנו כבר 3 שנים יחד וחושבים על חתונה בעוד שנתיים. אז למה אני רוצה חופש ממנו? הייתי רוצה לפחות חצי שנה של חופש ממנו. כמובן שאסור לי לדבר איתו על כך- הוא יפגע מאד . אני פוחדת שאם אציע לו חופש לכמה חודשים לא יהיה לי לאן לחזור. ואולי לא אמצא מישהו מדהים כמוהו. מצד שני אם לא אקח את החופש ממנו אהיה מתוסכלת.אין לי אף אחד אחר, אני פשוט רוצה להרגיש חופשיה. לא יודעת מה לעשות.

hanatulshayacot

משתמע שטוב לכם ביחד אבל את לא מרגישה כמו שהיית רוצה להרגיש ואת חושבת שהפסקה מוגבלת תפתור את הבעיה כלא תשוב התשוב בטוח כי אתם לא ברי שינוי ולכן אין דבר שאת לא יכולה לברר בינך לבין עצמך עכשיו ולכן הטוב שלכם פרוד ללא הפרדה כלומר הגבר שלך חצוי ללא חציה ולכן אינך מסוגלת לחצותו בלי חצייתו אלא רק כחופשיה לגמרי עד חזרה למצב הנתון בלא שינוי ולכן אישה שחיה עם גבר צריכה להרגיש איתו ולבדה איתו באין סתירה והעובדה שאינך מרגישה כך היא בעיה שאת יכולה ללבן בינך לבינו בלי ידיעתו ולהגיע לאמת שלך בנוגע לגבר שלך או לעצמך באין סתירה בנוגע לעתידכם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר