מה דעתכם?

בתי בת ה-25 יוצאת עם חבר שלה מזה שנתיים. הם מאוד אוהבים אבל לעתים רחוקות יש ביניהם חילוקי דעות ומריבות קשות. אכתוב לכם כמה דברים, רק אל תאמרו שאני כמו כל האמהות הפולניות שכותבות דברים טובים על הילדים שלהם - היא מאוד חברותית ותקשורתית ויודעת לתת ולהעניק, מאוד אהודה במשפחה ובקרב חברותיה. היא יפה ומוכשרת מאוד. הוא מאוד קנאי לה. הוא רוצה לבלות רק בחברתה. יש לו מעט מאוד חברים. אולי אחד. ובכל פעם שהיא מבקשת ממנו שיצטרף אליה לבילוי עם זוגות חברים שלה הוא מסרב ומתווכח. לה יש עיסוקים ותחביבים נוספים אולם הוא כל הזמן רוצה שהם יבלו ביחד בכל רגע אפשרי. כשהיא רוצה להיות לבד, לסדר דברים בבית או לעצמה, או להיפגש עם חברות [וזה לא קורה הרבה] הוא רוטן שהיא משאירה אותו לבד וכו'. מצד אחד הוא פוחד ואף אומר לה שהוא פוחד שתעזוב אותו ומה הוא יעשה בלעדיה ומצד שני הוא לא רוצה להצטרף אליה לבילויים חברתיים עם זוגות אחרים. לפני זמן מה התחתנה אחת החברות הטובות שלה. כמנהג נשים צעירות הן עוזרות אחת לשנייה בבחירת בגדים, תכשיטים, איפור, מקווה, מסיבת רווקות וכו' ואותו זה מאוד מאוד הכעיס. כשהגיע יום החתונה הוא לא רצה להצטרף אליה. למרות שלכל הבנות התלוו החברים שלהם, היא נאלצה להגיע לבד כי הוא בחר שלא לבוא איתה. המתחים והמריבות ביניהם הפכו ליותר ויותר תכופים. זה מעיק עליה מאוד וכל הניסיונות להסביר לו והיא מוותרת המון , לא עוזרים. היא משתפת אותי במה שקורה ומספרת לי הרבה. באחת השיחות בינינו הצעתי לה כי ילכו לייעוץ זוגי. שילכו ממקום טוב, מתוך כוונה לפתור בעיות. מה דעתכם?

סליחה, התכוונתי לכתוב כי לעתים קרובות יש ביניהם חילוקי דעות

כאמא לאמא

פעלת נכון בסופו של דבר היא זו שתחייה עימו! את העצות תני לה את ההחלטות היא תקבל!

דעתי להפרד ויפה שעה אחת קודם למרות הכאב שיש בדבר

האם היא מוכנה שהמצב הקיים ימשיך איתה לחופה, לזוגיות, לעתיד משותף?

. חג שמח

אני התגרשתי מאחד כזה בדיוק, שחנק עוד ועוד עד בלי די, סכנה!!!

עצה

שלום קודם כול משה כתוב ליהות חברותי ו תיקשורתי זה צריך להעניק למרות שגם זה צריך להיתפתח בזהירות בדברים הנוספים אם הכתבה לא ממנה אז האם הם מספיק מדברים ומסכמים את השיתוף הפעולה כי כול עד הם חיי אם דרכוכולל הדרישות ושאפות אז לא תמיד מתאים הוצאות לבילוים או לסידורים לא תמיד צריכים להיות ביחד מי כל מני סיבות היעסוקים ועד בעדיפות אם זה מסוכם אז לתת או פרק זמן מסוים או הזשה הסבר לכל אחד אפילו לפני לייעץ בהצלחה

נוסף

ואם יש רצון או המשיכה יש דברים כמו הישתדלות התחשבות כולל ההבנה ולא פחות לתת רגש תודה באצלחה

תודה אלכס. אבל כדאי שתעשה הגהה על מה שאתה כותב כי התקשיתי מאוד להבין את הכתוב

בסדר

לפעמים ההבנה זה הדבר שגורם לכלני סיבוכים ובכל מקרה תודה באצלחה

מה דעתכם?

בתי בת ה-25 יוצאת עם חבר שלה מזה שנתיים. הם מאוד אוהבים אבל לעתים רחוקות יש ביניהם חילוקי דעות ומריבות קשות. אכתוב לכם כמה דברים, רק אל תאמרו שאני כמו כל האמהות הפולניות שכותבות דברים טובים על הילדים שלהם - היא מאוד חברותית ותקשורתית ויודעת לתת ולהעניק, מאוד אהודה במשפחה ובקרב חברותיה. היא יפה ומוכשרת מאוד. הוא מאוד קנאי לה. הוא רוצה לבלות רק בחברתה. יש לו מעט מאוד חברים. אולי אחד. ובכל פעם שהיא מבקשת ממנו שיצטרף אליה לבילוי עם זוגות חברים שלה הוא מסרב ומתווכח. לה יש עיסוקים ותחביבים נוספים אולם הוא כל הזמן רוצה שהם יבלו ביחד בכל רגע אפשרי. כשהיא רוצה להיות לבד, לסדר דברים בבית או לעצמה, או להיפגש עם חברות [וזה לא קורה הרבה] הוא רוטן שהיא משאירה אותו לבד וכו'. מצד אחד הוא פוחד ואף אומר לה שהוא פוחד שתעזוב אותו ומה הוא יעשה בלעדיה ומצד שני הוא לא רוצה להצטרף אליה לבילויים חברתיים עם זוגות אחרים. לפני זמן מה התחתנה אחת החברות הטובות שלה. כמנהג נשים צעירות הן עוזרות אחת לשנייה בבחירת בגדים, תכשיטים, איפור, מקווה, מסיבת רווקות וכו' ואותו זה מאוד מאוד הכעיס. כשהגיע יום החתונה הוא לא רצה להצטרף אליה. למרות שלכל הבנות התלוו החברים שלהם, היא נאלצה להגיע לבד כי הוא בחר שלא לבוא איתה. המתחים והמריבות ביניהם הפכו ליותר ויותר תכופים. זה מעיק עליה מאוד וכל הניסיונות להסביר לו והיא מוותרת המון , לא עוזרים. היא משתפת אותי במה שקורה ומספרת לי הרבה. באחת השיחות בינינו הצעתי לה כי ילכו לייעוץ זוגי. שילכו ממקום טוב, מתוך כוונה לפתור בעיות. מה דעתכם?

אמא,דעתי,

אמא נשמה, תיסלחי לי על הבוטות, אבל הוא חתיכת מפגר,טיפש,אידיוט וכו', ושוב סליחה על המילים אבל זה משהו, אין כמו זוגיות וחברות שנותנים מעט ספייס לצד השני,תומכים בו מבלים איתו ולפעמים בלעדיו, לפי מה שאני רואה היא תסבול הרבה, שיקשור אותה באזיקים הוא בקולר כמו הכלבים בטריטוריה מוגבלת וזהו, מה זה השטויות האלו...מסכנה.

אמא

אשמח לתגובה.

אני התגרשתי מאחד כזה בדיוק, שחנק עוד ועוד עד בלי די, סכנה!!!

רונה'לה

בטוח שתמצאי משהו אחר, זה בדיוק מה שככתבתי לה, מאיפה את רונה?

אמא

אשמח לתגובה.

ביקשת תגובה

אין לי הרבה מה להגיב. קראתי את כל התגובות. כפי שכבר כתבתי אני לא מתערבת וגם כשהיא מספרת לי אני מביעה את דעתי בזהירות. לא הצעתי לה באופן חד משמעי שתעזוב אותו או ההיפך. ניתחתי ביחד איתה את המצב בהווה, את היחסים מסוג זה בעתיד ואיך הם עלולים להיראות. באילו מצבים היא עלולה להיתקל ועוד ועוד. בלי סוף הצעתי לה שתשוחח איתו על זה הרבה. תעלה בפניו את כל הבעיות שמציקות לה בקשר ביניהם. פה ושם היא מרגישה שינוי. אבל לעולם אין לדעת. יכולה להיות הטבה ביחסים אולם באותה מידה אף החמרה.

בסדר

לפעמים ההבנה זה הדבר שגורם לכלני סיבוכים ובכל מקרה תודה באצלחה

הצחקת אותי אלכס. איזו מין תגובה מקורית זו.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר