מה לעשות?

שלום לכולם! אני ממש מרגיש חסר אונים, חייב להתייעץ ולשאול. התאהבתי בידידה שלי, ואין לי מושג מה לעשות. קשה לי, אני חושב עליה המון, ומתגעגע אליה כל הזמן. אנחנו כרגע גרים די קרוב ומראים, אבל בחודש וחצי הקרובים, היא תשהה אצל המשפחה שלה. רק המחשבה שאני לא אראה אותה כל כך הרבה זמן, פשוט מפחידה אותי. אני באמת לא יודע אם גם היא מרגישה אלי משהו, היא שולחת לי מסרים ממש מבלבלים. בקיצור, אני רוצה לשאול מה כדי לעשות? פשוט להתוודות? או אולי פשוט להציע לה לצאת? מה עושים? תודה מראש

שתי אפשרויות

או שהתרגלת אליה, ואתה פוחד מחוסר החברה שלה שפתאום לא יהיה לך עם צי לחלוק את היום או שהתאהבת בה, ידידות נפלאה היא מתכון מצוין להתאהבות כי אז נכירים את כל התוכן של הבן אדם בדרך כלל לצערי, זה רק מכיוון אחד אבל תראה, תעלה את הנושא הכי ברור שיש, אולי תגלה שגם היא מעונינת, האפשרות השניה שהיא רוצה אותך רק בתור ידיד, את זה כבר יש לך אין לך מה להפסיד, נכון יתכן שהידידות תהרס זה גם קורה מקווה שלא בקיצור מציעה לך לחכות שהיא תחזור, אולי מהמרחק הזה היא גם תרגיש מאוהבת, ואז פשוט לדבר על זה בהצלחה

השאלה שלי היא כזאת

קודם כל תודה רבה על התגובה. השאלה היא, חוץ מעניין התזמון וכד'. כאשר מדברים על זה. 1. להתוודות לגמרה, ולהגיד את כל מה שיש לי על הלב? 2. או שאולי להציע ככה בקטנה, שנצא ביחד, לדייט. (לא להצהיר שאני מאוהב בטירוף, אלא להגיד שחשבתי עליה קצת לאחרונה, ואני רוצה לנסות, או משהו כזה). ככה שהדברים יהיו בפרופורציות ופחות מלחיצים. יהיה לשנינו יותר נח, במידה והתשובה היא לא. מה דעתכם?

כל הכבוד על המחשבה, יותר נכונה מהתשובה שלי

בהצלחה

בהחלט: להציע בקטנה

מה לעשות?

שלום לכולם! אני ממש מרגיש חסר אונים, חייב להתייעץ ולשאול. התאהבתי בידידה שלי, ואין לי מושג מה לעשות. קשה לי, אני חושב עליה המון, ומתגעגע אליה כל הזמן. אנחנו כרגע גרים די קרוב ומראים, אבל בחודש וחצי הקרובים, היא תשהה אצל המשפחה שלה. רק המחשבה שאני לא אראה אותה כל כך הרבה זמן, פשוט מפחידה אותי. אני באמת לא יודע אם גם היא מרגישה אלי משהו, היא שולחת לי מסרים ממש מבלבלים. בקיצור, אני רוצה לשאול מה כדי לעשות? פשוט להתוודות? או אולי פשוט להציע לה לצאת? מה עושים? תודה מראש

כמה זמן אתם מכירים.....מאד חשוב בתמונה.....ועד כמה קרובים....

אולי אתה מדמין את המסרים?!....לא צוחקת.....כי ככה בא לך לחשוב ...טוב לך

עם זה ....אתה טוען בעצמך....שאתה לא מסוגל אחרת....אפילו שהיא תלך לחודש וחצי אתה לא יודע איך לשרוד...

מה לעשות?

מה לעשות

שלום שתי דרכים יש לך או שתשפיל את עצמך ותלך על ארבע ותתחנן אליה ואז תרים עוד יותר את האף אל תדבר איתה איזה שבוע שבועים ואז תראה איך תגיב

שתי אפשרויות

או שהתרגלת אליה, ואתה פוחד מחוסר החברה שלה שפתאום לא יהיה לך עם צי לחלוק את היום או שהתאהבת בה, ידידות נפלאה היא מתכון מצוין להתאהבות כי אז נכירים את כל התוכן של הבן אדם בדרך כלל לצערי, זה רק מכיוון אחד אבל תראה, תעלה את הנושא הכי ברור שיש, אולי תגלה שגם היא מעונינת, האפשרות השניה שהיא רוצה אותך רק בתור ידיד, את זה כבר יש לך אין לך מה להפסיד, נכון יתכן שהידידות תהרס זה גם קורה מקווה שלא בקיצור מציעה לך לחכות שהיא תחזור, אולי מהמרחק הזה היא גם תרגיש מאוהבת, ואז פשוט לדבר על זה בהצלחה

מאוהב בידידה שלי

לפי דעתי אם אני נגיד הייתי מאוהבת בידיד שלי פשוט הייתי אוזרת אומץ ומספרת לו איך אני מרגישה כי אם תשמור את זה בבית מה יצא לך מזה רק עוגמת נפש ודכאון לפי דעתי תלך על זה מה אתה כבר יכול להפסיד בהצלחה

יש מה להפסיד!!!אם הידידה לא מרגישה כמוהו זה יכול ליפגוע בחברות

היא תרגיש לא נעים וכך גם הוא וכלום לא יחזור להיות כמו שהיה ליפני

מה לעשות?

לא הבנתי מה לא בסדר בזה שהתאהבת בידידה שלך?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר