09.05.09 | 14:31
מתנה לחצי שנה עם החבר
היי לכולם! הייתי שמחה אם מישהו\י היה\תה עוזר לי בעניין...טוב אז ככה: יום חמישי הבא , ב14.5.09 יש לי ולחבר שלי חצי שנה. עכשיו הוא בצבא, ויוצא רק בשישי הבא הבייתה. יש לי התלבטות קשה מה לעשות לו בחצי שנה...חשבתי על פיקניק רומנטי עם אוכל טוב,ויין משובח בחוף הים בערב שישי,וגם עם נרות.. למישהו יש הצעה יותר טובה? אם כבר ללכת על הפיקניק, מה לעשות כדי שהנרות לא יכבו מהרוח? אני כבר יומיים שוברת את הראש מה לעשות ....תודה מראש!
09.05.09 | 15:31

"מה לעשות בחצי שנה..."

אפשר לעשות המון בחצי שעה אז בחצי שנה על אחת כמה וכמה... (הבנתי ,שהתכוונת ליום שמסמל עבורך/כם חצי שנה לחברות) הרעיון לפיקניק באווירה קסומה (רעיון שאת העלית) יכול להתאים (ארוחה קלילה ...סלטים, ירקות, פירות ,קצפת, מוס ,גלידה וכמובן יין איכותי ) לגבי הנרות ניתן להניח את הנרות בצנצנת (של ריבה) ריקה כמובן... וכך הרוח לא תכבה אותם. אפשר בעשישיות (מעוצב מיועד למטרה הזו... כמו בסרטים המצויירים עשוי ממתכת.. בחנות לכלי בית תוכלי למצוא) תוסיפי ליום הקסום והנחמד הזה מסא'ג מפנק עם שמנים .. (את לו..והוא לך ) בהצלחה ושימשיך לכם בכייף עם אהבה גדולה שלא תיגמר לעולם.
09.05.09 | 15:46

לסמדרר

יווווו מאמי המוןן תודה הצלת אותי! וכל העניין הזה מתאים לשישי בערב לדעתךךך?
09.05.09 | 21:03

מתנה לחצי שנה עם החבר

היי לכולם! הייתי שמחה אם מישהו\י היה\תה עוזר לי בעניין...טוב אז ככה: יום חמישי הבא , ב14.5.09 יש לי ולחבר שלי חצי שנה. עכשיו הוא בצבא, ויוצא רק בשישי הבא הבייתה. יש לי התלבטות קשה מה לעשות לו בחצי שנה...חשבתי על פיקניק רומנטי עם אוכל טוב,ויין משובח בחוף הים בערב שישי,וגם עם נרות.. למישהו יש הצעה יותר טובה? אם כבר ללכת על הפיקניק, מה לעשות כדי שהנרות לא יכבו מהרוח? אני כבר יומיים שוברת את הראש מה לעשות ....תודה מראש!

תדליקו את הנרות בצימר רומנטי ולטבול בג'קוזי

09.05.09 | 21:41

לסמדרר

יווווו מאמי המוןן תודה הצלת אותי! וכל העניין הזה מתאים לשישי בערב לדעתךךך?

דניאל'וש...

שישי בערב או כל ערב אחר שפנוי... (הוא מגיע לסופ"ש מהבסיס אז יום שישי יתאים כמובן אחרי שראה את המשפחה שלו ואחרקי שנח ואחרי שעשה את כל אותם דברים שלא קיימים בבסיס ...דברים שאינם קשורים בהכרח אלייך... ) יש רכב?? ללא רכב קצת "כבד" אבל אם אתם קלילים אז גם מונית תשרת את המטרה... אגב- צימר יכול להתאים אבל בעיניי למרות ההתאמה זאת תהיה בחירה ללא מחשבה מעמיקה.. המחשבה היחידה היא בחירה של מקום.. מה גם שלפי הבנתי הוא חייל...בסדיר ואת בת גילו (פחות או יותר) וכספית עדיפה האופציה שהעלית בעצמך ושידרגנו יחד.. שכחתי בהודעה הקודמת לציין מוסיקה... שאתם אוהבים . נשיקות סמדר
09.05.09 | 22:34

לסמדר:)

קודם כל, יש אוטו, חשבתי על הכל אם לא היה אוטו זה היה קצת אבוד, כי כל הרעיון שלי הוא שהוא יסע ואני יכוון אותו:) עכשיו לגבי הצימר, כרגע כספית אין הכי אפשרות, למרות שהוא רמז לי משהו שהוא מתכנןן צימר,אין לי מושג מה יצא בפועל האמת... ולגבי הפיקניק הרומנטי, לדעתי זה סוףף הדרך ועם הרעיונות שלך זה יצא פצצה,אני בטוחה בזה:) המוןן תודה, אוהבת3>
09.05.09 | 22:37

האא ולגבי המקוםם

יש מקום בערך...על שפת הים--דווקא מקום יפה ומבודד מאנשים ככה שלפחות זה סבבה כרגע=]]
10.05.09 | 02:30

אחלה טוב, ממתינה ליום שישי בכדי לשמוע איך היה...

10.05.09 | 08:35

=]]

אחלהההה סמדרייי גם נעלה קצת תמונותתתתת3>
02.08.17 | 06:38

לדעתי הצעת נישואין זו תהיה המתנה הטובה ביותר, הוא נורא ישמח, במיוחד אם הוא חיכה לזה הרבה זמן. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר