28.02.09 | 19:27
שאלה בקשר לנשיקה
יכול להיות שיש נשים שלא אוהבות להתנשק עם הלשון ואם הם מתנשקות אז לזמן קצר מאוד. הבעיה היא כזאת: כשאני מתנשק עם בת הזוג שלי היא ממהרת בד"כ לסיים את הנשיקה מהר, בנוסף אני מרגיש שהיא לא משתמשת עם הלשון בנשיקה,רק עם השפתיים. רציתי לציין שאנחנו בגיל 30+. אני חושב שהיא אולי מנסה להימשך אליי,או שהיא לא אוהבת להתנשק,אולי השעון הביולוגי שלה מתקתק והיא איתי בגלל שאני בחור נחמד וטוב לב. צריך עזרה מה לעשות? אולי לקבל את זה כך?
28.02.09 | 20:36

תגובתי אלייך..

נשיקה זה חיבור, כימיה זה הרצון שלנו באינטימיות שלפני הסקס. יכול להיות שאין כימיה, ואני חושבת שזו בעיה. אבל שוב, יכול להיות שהיא פשוט לא אוהבת להתנשק. לי זה מאוד חשוב, ואני יכולה לומר לך שהייתה לי מערכת יחסים כזו והנשיקות היו לא נעימות, ונפרדתי ממנו בגלל זה, וזה לא שהוא לא אהב להתנשק פשוט לא היה כימיה.
28.02.09 | 22:50

לא קשור

ביני לבין אישתי יש סקס נפלא ואנחנו נשואים 17 שנה והיא לא אוהבת להתנשק.
01.03.09 | 01:25

שאלה בקשר לנשיקה

יכול להיות שיש נשים שלא אוהבות להתנשק עם הלשון ואם הם מתנשקות אז לזמן קצר מאוד. הבעיה היא כזאת: כשאני מתנשק עם בת הזוג שלי היא ממהרת בד"כ לסיים את הנשיקה מהר, בנוסף אני מרגיש שהיא לא משתמשת עם הלשון בנשיקה,רק עם השפתיים. רציתי לציין שאנחנו בגיל 30+. אני חושב שהיא אולי מנסה להימשך אליי,או שהיא לא אוהבת להתנשק,אולי השעון הביולוגי שלה מתקתק והיא איתי בגלל שאני בחור נחמד וטוב לב. צריך עזרה מה לעשות? אולי לקבל את זה כך?

נשיקה מלאה תשוקה

הייתי נשואה לאחד כזה,,נחס שלא אהב להתנשק,,,ומעולם לא סיפק אותי בשל כך,,,כי בעניי נשיקה רכה,מלאת תשוקה מניעה את הרגש וסוחפת את הליבידו קדימה בעוצמה,,, וזה חשוב מאד מאד מאד,,, אך חשוב לציין,:ריח טוב בפה חובה, שפתיים רכות ומלטפות כטיפות, ולא יותר מידי רטובה,,,,{איכס}
01.03.09 | 18:10

דעתי כשל אסי גם בעלי לא מתלהב מלהתנשק בפה היות והוא סובל מאפטות וזה מדבק אבל ביחסי מין הכל תקין ואנחנו מתנשקים

רק בשפתיים זה לא אמור לשבור אותך אם שאר הדברים הם תקינים בהצלחה.
01.03.09 | 19:20

נשיקה

אולי תנסה לצחצח שיניים ולשטוף פה. זה עשוי להועיל לך דנה
01.03.09 | 20:07

מצטרף לעצות...

בנוסף, אם יש לו זיפים - כדאי שיוריד (או שישאל אותה אם זה מפריע)
01.03.09 | 23:43

שאלה בקשר לנשיקה

טוב

הנשיקה לך חשובה ובדכ לנשים גם יכול להיות רהיא פחות בקטע תנ0ה לח0וך נגיעה זה מאתגר וכיף אתה יכול לשאול אותה גם או לא להתיח0
04.03.09 | 09:11

בעילום שם

בהחלט שיש מצב וזה לא אהוב עליה כך שאם בשאר היא זורמת אז עזוב על תעשה מכך עסק אלא תזרום הדדי..
04.03.09 | 19:11

נשיקות

חשבתה על זה שהיא אולי לא יודעת להיתנשק יש מצב שאני צודק והיא לא יודעת איך להגיד לך ואתה מבליג כל פעם אז היא שותקת
04.03.09 | 20:33

אולי אין התאמה כימית

אני מניח שאין בעיות של ריח בפה הנובעות מבעיות חניכיים,שיניים או חומצות מהקיבה שעולות ומיצרות ריח רע, במדה וכן אז דחוף לטפל אם תצטרך המלצות אני אפנה אותך. אך אני יוצא מנקודת הנחה שאין בעיות כאלה. אם היא לא מתנשקת עם הלשון וגם אם מתנשקת אז זה למעט זמן. זה כנראה שאתה לא "טעים" לה . אין התאמה של כימיקלים הקיימים אצלכם בפה.כשיש התאמה כזו אז זה כמו ללקק מעדן. פשוט לא רוצים להפסיק.תוך כדי זה נוצרים מטענים חשמליים המשפיעים גם על שאר האברים בגוף. מעניין אם היא טעימה לך (בדרך כלל יש הדדיות) בדרך כלל אם האשה "טעימה" למעלה היא גם "טעימה" למטה. אני חושב שכדאי לארגן מרתון מפגשים ולפני שמתחילים לדבר מתחילים במבחן הנשיקה אם זה לא זה עוברים לדייט הבא. כמאמר הצרפתי: אשה זה כמו כוס יין קודם רואים אח"כ שומעים (משקשקים את הכוס) ואח"כ מריחים אם הריח טוב? אז טועמים טיפה. אם הטעם טוב שותים את כל הכוס.
04.03.09 | 20:45

נשיקה מלאה תשוקה

הייתי נשואה לאחד כזה,,נחס שלא אהב להתנשק,,,ומעולם לא סיפק אותי בשל כך,,,כי בעניי נשיקה רכה,מלאת תשוקה מניעה את הרגש וסוחפת את הליבידו קדימה בעוצמה,,, וזה חשוב מאד מאד מאד,,, אך חשוב לציין,:ריח טוב בפה חובה, שפתיים רכות ומלטפות כטיפות, ולא יותר מידי רטובה,,,,{איכס}

כל מלה בסלע

אני מסכים עם כל מה שאמרת לגבי נשיקות והמרכזיות שלהן. אני רק חולק על ה"רצפט" (לא רטוב מדי וכו'). כשיש התאמה כימית הכל קורה באופן טבעי ויוצא הכי מושלם.אם מאוהבים גם מהבחינה הרוחנית אז זה פסגת העולם.
04.03.09 | 21:32

אולי אין התאמה כימית

אני מניח שאין בעיות של ריח בפה הנובעות מבעיות חניכיים,שיניים או חומצות מהקיבה שעולות ומיצרות ריח רע, במדה וכן אז דחוף לטפל אם תצטרך המלצות אני אפנה אותך. אך אני יוצא מנקודת הנחה שאין בעיות כאלה. אם היא לא מתנשקת עם הלשון וגם אם מתנשקת אז זה למעט זמן. זה כנראה שאתה לא "טעים" לה . אין התאמה של כימיקלים הקיימים אצלכם בפה.כשיש התאמה כזו אז זה כמו ללקק מעדן. פשוט לא רוצים להפסיק.תוך כדי זה נוצרים מטענים חשמליים המשפיעים גם על שאר האברים בגוף. מעניין אם היא טעימה לך (בדרך כלל יש הדדיות) בדרך כלל אם האשה "טעימה" למעלה היא גם "טעימה" למטה. אני חושב שכדאי לארגן מרתון מפגשים ולפני שמתחילים לדבר מתחילים במבחן הנשיקה אם זה לא זה עוברים לדייט הבא. כמאמר הצרפתי: אשה זה כמו כוס יין קודם רואים אח"כ שומעים (משקשקים את הכוס) ואח"כ מריחים אם הריח טוב? אז טועמים טיפה. אם הטעם טוב שותים את כל הכוס.

אני חושב שיש לי בעיה

אני חושב שיש לי בעיות חניכיים או חומציות מהקיבה ואני צריך עזרה לאן לפנות כדי לטפל באחת מהבעיות האלו, תודה מראש על העזרה
04.03.09 | 21:59

שוקו בננה...

איזה תשובה.. איך לא חשבתי על זה, יפה לך, צודק, ואהבתי את תשובתך הפשוטה..
04.03.09 | 22:14

אני חושב שיש לי בעיה

אני חושב שיש לי בעיות חניכיים או חומציות מהקיבה ואני צריך עזרה לאן לפנות כדי לטפל באחת מהבעיות האלו, תודה מראש על העזרה

לרופא שניים, נו באמת, לאן חשבת

עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר