בעקבות הדיון הקודם שלי

אני רוצה להירגע בלי חששות ובלי משקעים ולשכוח מהאהבה שלי שהייתה בנעורים ולא הצליחה אם הפסקה של שבועיים זה דבר שיכול לסייע ולגרום ליותר שקט ויותר בטחון ופחות התעסקות בעבר. וגם עוד משהו האם בעקבות מהחוסר הצלחה שלי באהבה למרות שזה היה בגיל יחסית צעיר אני צריך לשלול בתקופה הקרובה אפשרות של קשר או ניסיון בעקבות הבנת הבעיה שלי עם נשים?

אביב, עזוב כבר את גיל 12, בחייך

גיל 12 זה לא ממש אהבה. לא התבגרת מאז? תעבור הלאה.

אביב

חס וחלילה אתה אף פעם לא צריך לשלול קשר או נסיון לקשר בגלל אהבה נכזבת להפך תמשיך ותחפש גם לי לא הצליח הרבה שנים עם בנים זה אומר ששללתי, להפך זה רק גרם לי לרצות להמשיך לחפש אז תמשיך ואל תתייאש אולי האהבה שלך מחכה לך מעבר לפינה בהצלחה מותק

צודקת ולכן עשיתי מעשה

כתבתי מכתבי אהבה לבנות שהיה לי כעס אליהם זה לא משאתם חושבים משקרא את הספר גברים ממאדים ונשים מנוגה יבין אותי בקיצור כתבתי את כל הרגשות וזרקתי את הניירות לפח והשלכתי אותן לאשפה אמרתי לעצמי היום דף חדש מעכשיו רק קדימה ואם אחורה זה רק ללמוד מטעויות לא כדי לבכות עליהן

אביב

חס וחלילה אתה אף פעם לא צריך לשלול קשר או נסיון לקשר בגלל אהבה נכזבת להפך תמשיך ותחפש גם לי לא הצליח הרבה שנים עם בנים זה אומר ששללתי, להפך זה רק גרם לי לרצות להמשיך לחפש אז תמשיך ואל תתייאש אולי האהבה שלך מחכה לך מעבר לפינה בהצלחה מותק

רעות

החלטתי להמשיך הלאה ולסגור ולחשוב על האכזבות שהיו ולהתקדם ובקשר למה אני מחפש החלטתי לזרום משיהיה יהיה אם זה קשר לא מחייב זה גם דבר טוב וגם אם הוא רציני העיקר להיות לא מרובע ולהנות מהחיים לשיר את שיר החיים כמו שאומרים בסרט הסוד מאחל לעצמי רק טוב

אביב

היי אביב כשאתה כותב רעות שכוונה אלי? אם אתה מתכוון אלי אז תכתוב סני

מזכיר לי את לוליטה..

הגבר היה נעול על פנטזיה בגלל אהבה שלא הצליחה לו כשהיה בן 13-14...ותראה מה קרה לו.. תמשיך הלאה אחרת סתם תהרוס לעצמך ורק לעצמך את האפשרות להיות מאושר... בהצלחה

אביב

כן סני התכוונתי אלייך (:

רעות

החלטתי להמשיך הלאה ולסגור ולחשוב על האכזבות שהיו ולהתקדם ובקשר למה אני מחפש החלטתי לזרום משיהיה יהיה אם זה קשר לא מחייב זה גם דבר טוב וגם אם הוא רציני העיקר להיות לא מרובע ולהנות מהחיים לשיר את שיר החיים כמו שאומרים בסרט הסוד מאחל לעצמי רק טוב

אביבי אם אתה מאחל לך רק טוב זו כבר התקדמות יפה גם אני מאחלת לך רק טוב שלך סני
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר