אני לא יודעת מה לעשות.

יש לי חבר, הכרנו ומיד נהייתה ביננו כימיה מדהימה, הוא גר איתי בבית הורי ואנחנו מחפשים דירה ביחד. הוא עבר לעבוד במרכז, בהתחלה הייה ביננו סקס פעמיים ביום , הוא היה מאוד יוזם, אחר כך הוא התחיל לעבוד מאוד קשה , וגם אני עובדת קשה, ואנחנו ישנים ביחד כל יום. הוא בשבוע האחרון לא מראה חשק כל כך בסקס, זה פוגע בי, הוא חוזר עייף ורק רוצה לישון, הוא חולם על המכונית שיקנה וכך חייו יהיו קלים יותר,התפשטתי אתמול לידו והא לא הסתכל אפילו, הוא אמר שהוא רגיל לראות אותי ערומה, יזמתי אני סקס איתו וזה היה כל כך כבד מצידו עד שבאמצע שאלתי אותו אם הוא לא רוצה ואז הוא הלך לשירותים, וחזר וכאילו עשה, הוא מתנהג כעייף כל הזמן ולא ממש נהנה מהעבודה שלו, אני מרגישה שאני נותנת את כל כולי לו והא עדיין לא ממש חושק בי, הוא אנוכי, רבנו השבוע ובכיתי בגללו וראיתי שגם לא ירדו דמעות מזה שהוא פגע בי.אני מפחדת ממנו , מפחדת לגור איתו שוהוא ידכא אותי , שהוא ישתלט לי על החיים שאאפוך לאדם עצור יותר פחות שמח. הזמן היחיד שהוא אמר לי שוה אאוהב אותי זה שרבנו והוא אמר שהוא אוהב אותי כמו שאני. קשה לו ואני סובלת מזה, מפחדת שתמיד אהייה זו שצריכה להתאמץ ,הייתי רוצה שתמיד יהייה לנו סקס מדהים אני בחורה מאוד מינית ואני מפחדת שהוא יאכזב אותי ויתנהג כמו רובוט. . נעים לי איתו , נוח לי איתו, אבל הייתי רוצה איתו יותר והאו יודע את זה שאני שואפת למלא,שעכשיו אנחנו בדרך...אמרתי לו שבמבט לאחור הוא יזכור את זה כתקופה עייפה,אז הוא אמר שהיו לו יותר עייפות מזה, אני מבשלת לו, מחליפה מצעים, ממש כמו אמא שלו הכל בשבילו והוא נמשך אלי פחות,הייתי רוצה חבר ומאהב ויש לי כרגע רק חבר ,ייך שומרים על זה אייך מגבירים את זה?

נראה לי ש...

יש לי הרגשה שהבחור הזה פשוט מנצל אותך? את "מטפלת" ומשקיעה את כל כולך, וזה כל כך פוגע לא לקבל תמורה! אני במקומך הייתי בוחנת את כל מערכת היחסים הזאת שוב, כי מהרגע שבו תעברו לגור ביחד הדברים לא ישתנו, את תמשיכי לתפקד בתור המשרתת שלו ותמשיכי לקבל ממנו יחס כזה. נראה לי שהוא אינטרסנט ואצלו הכל מתוך טעמי נוחות. אני מקווה שאני טועה, ואם אני לא, אז באמת מגיע לך משהו יותר טוב...

חשבתי על מה שרשמת

הוא מתקן סתימות באמבטייה גם אם הוא גמור מעייפות. הוא מציע לצאת לאן שאני רוצה כי הוא יודע שחשוב לי. הוא רוצה ללמד אותי תוכנה במחשב שנעשה ביחד אתר .סה"כ הוא רוצה ,הוא לא יתקלח כל יום כדי לא להעלות את חשבון המים. הוא אבל גם לא יחפוף שיער גם כשביקשתי ואמרתי שזה לא נעים לגעת כי זה יהרוס לו את העצוב, אפילו להתגלח אין לו חשק.הוא באמת מת מעייפות ואני כל הזמן אומרת לו את זה. הוא אמר שהוא יודע לתת ולקנות ולהעניק ומחכה שיהייה לו כבר כסף. אני מאוד מקווה שזה יקרה, הוא אומר שהוא לא רוצה להיות נטל...אבל חסר לי את הכייף שאני מבינה שאצתרך לייצר בעצמי ולא להישען על הקשר איתו כרגע כי הוא כמו נווד מסכן.אני לא בחורה שמנצלים אותה .ונכון שהוא אינטרסנט , כמו עם הסקס, הוא שאל אותי בפעם הקודמת שהוא יזם אם זה היה קצר מידי ,הוא מודע למה שקורה ובאמת קשה לו. אני רק צריכה לא להוביל את הכל להרס מוחלט עם הערות ציניות כאלו וחוסר ביטחון פתאום. הכל לא נורא אבל בא לי שזה יהייה כייף.

אני לא יודעת מה לעשות.

יש לי חבר, הכרנו ומיד נהייתה ביננו כימיה מדהימה, הוא גר איתי בבית הורי ואנחנו מחפשים דירה ביחד. הוא עבר לעבוד במרכז, בהתחלה הייה ביננו סקס פעמיים ביום , הוא היה מאוד יוזם, אחר כך הוא התחיל לעבוד מאוד קשה , וגם אני עובדת קשה, ואנחנו ישנים ביחד כל יום. הוא בשבוע האחרון לא מראה חשק כל כך בסקס, זה פוגע בי, הוא חוזר עייף ורק רוצה לישון, הוא חולם על המכונית שיקנה וכך חייו יהיו קלים יותר,התפשטתי אתמול לידו והא לא הסתכל אפילו, הוא אמר שהוא רגיל לראות אותי ערומה, יזמתי אני סקס איתו וזה היה כל כך כבד מצידו עד שבאמצע שאלתי אותו אם הוא לא רוצה ואז הוא הלך לשירותים, וחזר וכאילו עשה, הוא מתנהג כעייף כל הזמן ולא ממש נהנה מהעבודה שלו, אני מרגישה שאני נותנת את כל כולי לו והא עדיין לא ממש חושק בי, הוא אנוכי, רבנו השבוע ובכיתי בגללו וראיתי שגם לא ירדו דמעות מזה שהוא פגע בי.אני מפחדת ממנו , מפחדת לגור איתו שוהוא ידכא אותי , שהוא ישתלט לי על החיים שאאפוך לאדם עצור יותר פחות שמח. הזמן היחיד שהוא אמר לי שוה אאוהב אותי זה שרבנו והוא אמר שהוא אוהב אותי כמו שאני. קשה לו ואני סובלת מזה, מפחדת שתמיד אהייה זו שצריכה להתאמץ ,הייתי רוצה שתמיד יהייה לנו סקס מדהים אני בחורה מאוד מינית ואני מפחדת שהוא יאכזב אותי ויתנהג כמו רובוט. . נעים לי איתו , נוח לי איתו, אבל הייתי רוצה איתו יותר והאו יודע את זה שאני שואפת למלא,שעכשיו אנחנו בדרך...אמרתי לו שבמבט לאחור הוא יזכור את זה כתקופה עייפה,אז הוא אמר שהיו לו יותר עייפות מזה, אני מבשלת לו, מחליפה מצעים, ממש כמו אמא שלו הכל בשבילו והוא נמשך אלי פחות,הייתי רוצה חבר ומאהב ויש לי כרגע רק חבר ,ייך שומרים על זה אייך מגבירים את זה?

בתגובה ל"אני לא יודעת מה לעשות "

קראתי בעניין.לאף אחד אין את התשובה בשבילך.אני משוכנע מעל לכל צל של ספק שהתשובה נמצאת אצלך עמוק בפנים.קלפי את הפחד עמדי מול האמת.בהצלחה.

לגיל גל

זירקי אותו הוא כנראה לא יודע להעריך את כל מה שיש לא ביד אבל מצד שני תישאלי את עצמך אם את לא חונקת אותו מידי תיבדקי את עצמך אם כמויות הסקס השבועי שאת רוצה מתאימות לו כדי שלא תהיה לך בעיה בעתיד ביחוד אם את בונה עליו לעתיד משותף [צרות בגידותתת ] עוד מעט יהרגו אותי ביי

חשבתי על מה שרשמת

הוא מתקן סתימות באמבטייה גם אם הוא גמור מעייפות. הוא מציע לצאת לאן שאני רוצה כי הוא יודע שחשוב לי. הוא רוצה ללמד אותי תוכנה במחשב שנעשה ביחד אתר .סה"כ הוא רוצה ,הוא לא יתקלח כל יום כדי לא להעלות את חשבון המים. הוא אבל גם לא יחפוף שיער גם כשביקשתי ואמרתי שזה לא נעים לגעת כי זה יהרוס לו את העצוב, אפילו להתגלח אין לו חשק.הוא באמת מת מעייפות ואני כל הזמן אומרת לו את זה. הוא אמר שהוא יודע לתת ולקנות ולהעניק ומחכה שיהייה לו כבר כסף. אני מאוד מקווה שזה יקרה, הוא אומר שהוא לא רוצה להיות נטל...אבל חסר לי את הכייף שאני מבינה שאצתרך לייצר בעצמי ולא להישען על הקשר איתו כרגע כי הוא כמו נווד מסכן.אני לא בחורה שמנצלים אותה .ונכון שהוא אינטרסנט , כמו עם הסקס, הוא שאל אותי בפעם הקודמת שהוא יזם אם זה היה קצר מידי ,הוא מודע למה שקורה ובאמת קשה לו. אני רק צריכה לא להוביל את הכל להרס מוחלט עם הערות ציניות כאלו וחוסר ביטחון פתאום. הכל לא נורא אבל בא לי שזה יהייה כייף.

מיני לי

יש לך גבר די קמצן שעושה חשבון לכל אגורה שהוא מוציא מהכיס סתם אולי הוא יפסיק לחרבן הוא לא יצתרח ליקנות אוכל או שכאן הוא דואג היטב לבטן שלו ולא מה שלך חשוב

אני לא יודעת מה לעשות.

מה עובר עליכם אנשים?!

מה קורה פה....? הבחורה אוהבת את הבנאדם הזה והוא אוהב אותה. אז נכון, כרגע הוא בתקופה לא קלה, הוא עובד, אין לו כל כך זמן, חשק, וכוח, אבל זה לא אומר שהוא לא מעריך אותה, או קמצן, או כל הדברים האלו שאמרתם...! מותק, אני חושבת שהוא כן אוהב אותך, וזה לא העניין שהוא לא חושק בך, או רוצה אותך, הוא פשוט עייף, אין פה איזה כוונה נסתרת, הוא פשוט עייף...פשוטו כמשמעו. אל תחפשי את הרע בטוב, טוב לכם ביחד, כיף לכם, תיהני מזה, אל תחפשי אותו בקטנות, תנסי גם להבין אותו. הוא זקוק לכסף, תעזרי לו במקום להבין מה קורה לו, ותאמיני לי שזה יבוא לו לבד בלי שתנסי ליזום בכלל. שלך- מיטל

לדעתי....

עוברת עליו תקופה לחוצה וקשה. ואת צריכה להבין אותו ולא לנסות לפרש כל דבר שהוא עושה כדבר שלילי. אז לא תעשו סקס פעמיים ביום- לא יקרה כלום. תעשו סקס טוב פעמיים בשבוע או שלוש פעמים. כתבת שהוא אמר לך שהוא רגיל לראות אותך עירומה. אולי גם פה יש איזשהי בעיה?.. תני לו קצת להתגעגע, תני לו סיבה טובה שירצה כ"כ לראות אותך עירומה. הוא פשוט רגיל והרגל זה לא דבר כ"כ חיובי במקרה הזה. אם את רוצה גם חבר וגם מאהב, תקחי צעד אחד אחורה. כשהוא ישים לב שלקחת צעד אחורה הוא ייקח 5 צעדי קדימה כדי לנסות לתקן ולהחזיר את המצב לקדמותו. אל תתייאשי.... בהצלחה ויום טוב. מורן

מיני לי

יש לך גבר די קמצן שעושה חשבון לכל אגורה שהוא מוציא מהכיס סתם אולי הוא יפסיק לחרבן הוא לא יצתרח ליקנות אוכל או שכאן הוא דואג היטב לבטן שלו ולא מה שלך חשוב

אני מבינה אותו

לי היה חבר שנתיים וגם גרנו ביחד. בתקופה ההיא התחלתי עבודה חדשה, עבדתי המון שעות וחזרתי מהעבודה מותשת במקום לקבל חיבוק אוהב ותמיכה לדבר על היום שעבר חבר שלי רצה כל יום סקס.. זה הטריף אותי.. זה עייף אותי וכשעייפים זה לא כיף ולא רומנטי... למרות שמאוד אהבתי אותו... אני מציעה לך שתתני לו ספייס...מרחב... קודם כל תפסיקי להיות אמא שלו, יש לו כבר אמא לא? ותפסיקי להיות סביבו 24 שעות יש לך גם חיים . תגרמי לו להתגעגע...תצאי מדי פעם עם חברות לכי למכון כושר.....תפסיקי להתעלק....זה לא נעים לאף אחד... ובסופי שבוע תארגני ערב רומנטי תצאו לסרט או מסעדה ורק אחר כך תגיעו לעניינים...(תנסי לגרום לו ליזום) ומבטיחה לך זה יהיה לוהט. בהצלחה!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר