אני כל כך מקנאה!!!

מזל טוב לך מותק! שיהיה לכם רק טוב ותמיד! ותהיו מאוהבים ומאושרים לנצח. אבל... אבל... גם אני רוצה איפה פוגשים בחורים מוצלחים?

מאמי...

תודה מאמי, מהפה שלך לאלוהים! יוצא לי לפעמים לפחד מעצם זה שהקשר שלנו כ"כ מיוחד! אבל... הבחור שלי הרגיע אותי.... ולגבי השאלה שלך- אל תחפשי אותם... הם יבואו! ואת לא תדעי איך לצאת מזה...

מורנוש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מותק שילי - אני כל כך שמחה לקרוא את ההודעה שלך!!!! אין לך מושגגג איך זה חימם לי את הלב ! די- אני כל כך מאושרת בשבילך מותק !! כל כך מגיע לך להיות מאושרת ולזכות באהבה שאשכרה חיכית לה כל כך הרבה !!! תמיד מייעצת לכולם, תמיד מהלב, תמיב מכל הנשמה .. אני כל כך שמחה בשבילך מותק... שיהיה בכיף , המון אושר - כי בהחלט מגיע לך!!!!!!! אוהבת לאללה!!!

חמודה! תודה לך!

אוהבת גם!

הגבר שלי חזר!!!!

חבר'ה יקרים שלי!!! כמו שהבטחתי לכם, או לותקים מבניכם שזוכרים את הסיפור המיוחד שלי, אני מביאה לכם עדכונים... ביום חמישי ב4 לפנות בוקר החבר שלי (עכשיו זה גם רשמי...) חזר מחו"ל אחרי שנה וחצי כמעט!!! בילינו יחד עד אתמול בערב ביחד! איזו הרגשה מדהימה!!!! ההורים שלו כ"כ לבביים, אין פלא שיצא להם בן כזה מאמי... עם כל החששות שלי, והיו לי חששות שאני מצפה ליותר מידי- כל מה שציפיתי לא השתווה למה שהיה באמת! הוא מושלם לי ואני מרגישה שהיה שווה לחכות לו 10 חודשים ואפילו יותר! תחושות הבטן שלי לא בגדו בי! הוא מושלם לא רק בטלפון ומרחוק- הוא יותר מושלם פנים מול פנים. אני לא יודעת אפילו איך להסביר את ההרגשה במילים, בעצם, אי אפשר! זו אהבה אמיתית, טובה והדדית! אם נסתכל על זה יותר לעומק , אני יכולה לומר כמעט בוודאות שהוא הזיווג שלי. זה נישמע אולי קצת לא מציאותי וקיטשי אבל למי שמכיר את הסיפור שלנו מקרוב זה ניראה הכי נכון... אז לסיום, אני מאחלת לכולם שימצאו את הגבר/ הבחורה המושלמת בשבילם! הכפפה ליד שלהם. ומאחלת לכולם שיזכו באהבה אמיתית! תאמינו באהבה! היא אכן קיימת! יום מקסים ושבוע טוב לכולם! אוהבת אתכם

אני ממש שמחה בשבילך למרות שאני לא מכירה את הסיפור שלך...

אני יודעתת כמה זה קשה לאהוב מרחוק,ושמחה שזה הסתדר לכם.............. בהצלחה לשניכם מכל הלב, תמשיכו להיות מאושרים בייחד..... ואל תתרחקו אחד מהשני לעולם!!!!!!!!!

איריס מתוקה

תודה רבה לך! אני לא מכירה את הסיפור שלך לעומק אבל בגדול הבנתי שגם את נמצאת בקשר מרחוק- ואני יודעת עד כמה זה קשה... אני מקווה שיסתדר גם לך בע"ה. וגם אתם תהיו מאושרים ביחד! שיהיה לך יום טוב!

הגבר שלי חזר!!!!

חבר'ה יקרים שלי!!! כמו שהבטחתי לכם, או לותקים מבניכם שזוכרים את הסיפור המיוחד שלי, אני מביאה לכם עדכונים... ביום חמישי ב4 לפנות בוקר החבר שלי (עכשיו זה גם רשמי...) חזר מחו"ל אחרי שנה וחצי כמעט!!! בילינו יחד עד אתמול בערב ביחד! איזו הרגשה מדהימה!!!! ההורים שלו כ"כ לבביים, אין פלא שיצא להם בן כזה מאמי... עם כל החששות שלי, והיו לי חששות שאני מצפה ליותר מידי- כל מה שציפיתי לא השתווה למה שהיה באמת! הוא מושלם לי ואני מרגישה שהיה שווה לחכות לו 10 חודשים ואפילו יותר! תחושות הבטן שלי לא בגדו בי! הוא מושלם לא רק בטלפון ומרחוק- הוא יותר מושלם פנים מול פנים. אני לא יודעת אפילו איך להסביר את ההרגשה במילים, בעצם, אי אפשר! זו אהבה אמיתית, טובה והדדית! אם נסתכל על זה יותר לעומק , אני יכולה לומר כמעט בוודאות שהוא הזיווג שלי. זה נישמע אולי קצת לא מציאותי וקיטשי אבל למי שמכיר את הסיפור שלנו מקרוב זה ניראה הכי נכון... אז לסיום, אני מאחלת לכולם שימצאו את הגבר/ הבחורה המושלמת בשבילם! הכפפה ליד שלהם. ומאחלת לכולם שיזכו באהבה אמיתית! תאמינו באהבה! היא אכן קיימת! יום מקסים ושבוע טוב לכולם! אוהבת אתכם

מורני!!!

אני הכי שמחה בשביל שארזי המוק חזר סוף סוף!! מחכה למיל מפורט

מורנקה...

את לא יודעת איזה כיף זה בשבילי לראות את ההודעה הזאת שלך, אני זוכר את כל הסיפור שלך מההתחלה, ואני ממש שמח בשבילך אני יודע שזה קשה לאהוב מרחוק וזה רק מוכיח שהאהבה תמיד מנצחת, למרות הכל המון בהצלחה מכל הלב, ותמשיכו להיות מאושרים ביחד

אמירוש!

קודם כל - איזה כיף לראות אותך פה! באמת שהתגעגעתי! דבר שני- אני שמחה לקבל את האיחולים האלו ממך. אני יודעת שזה בא מכל הלב. שתהיה לך ולכולם שבת שלום וסופ"ש רגוע וכייפי. (ניראה לי שאחרי השבת הזו אני אקיא מאמרים... אני צריכה לקרוא פול מאמרים במינהל ובמשאבי אנוש.. הולכת להיות לי "סוף הדרך" של שבת- שלא נדבר על השבועיים וחצי הקרובים). מורן

מורני!!!

אני הכי שמחה בשביל שארזי המוק חזר סוף סוף!! מחכה למיל מפורט

מייל מפורט בדרך אלייך...

הגבר שלי חזר!!!!

מורנוששש....מזל טוב מתוקה!

* מצטער שרק עכשיו אני מגיב להודעה...הייתי בלי אינטרנט כבר יותר משבוע אררר! יאאא איזה כיף לשמוע שהגבר שלך חזר ושההמתנה המיגעת השתלמה בסופו של דבר. מי יתן וזה ימשך לנצח! מגיע לך להיות הכי מאושרת בעולם...באמת! גם כיף לקרוא שלא רק בסרטים יש אהבות אמיתיות כאלה...שפשוט קורות. אני מזה שמח בשבילך ומאחל לך ולארז הרבה הרבה בהצלחה ביחד.

רועיקו מתוק שלי!

תודה על כל האיחולים ! אתה ממש מתוק! לפני שהכרתי אותו ולפני שהתאהבתי בו, גם אני לא האמנתי שקיים דבר כזה- אהבה אמיתית וטהורה- חוץ מהסרטים כמובן... הוכחתי לעצמי שזה אכן קיים! ואם אנחנו בקטע של איחולים אז אני מאחלת לך מכל הלב שתמצא את האחת בשבילך! את המגיעה לך- ומגיעה לך המון! שיהיה יום טוב ושבוע מגניב! חולה עליך!

הגבר שלי חזר!!!!

וואו

איזה כיף לך...

למורןןן כנסיי

המון המון מזל טוב לשבוע הראשון ביחד עם החבר מקווה שהיה לך שבוע מקסים ומדהים כמו שחשבת ורצית שיהיה ....מקווה שנהנת מכל רגע שהיה לך איתו (למרות שאני יודע שאת שקועה בלימודים חזק)...מקווה בשבילכם שיהיה עוד המון המון שבועות כאלה ביחד ...ובעזרת השם נשמע ממכם רק בשורות טובות....

שי מתוק שכמותך!!!

היה לי שבוע קסום! אומנם לא היה לי הרבה זמן לראות אותו בגלל התקופה הלחוצה של המבחנים אבל כל פעם שכן ראיתי אותו- הרגשתי כמו נצח! איזה כיף לקרוא את ההודעות שלך, ובכלל- של כל החבר'ה פה- אתם כ"כ מפרגנים! חולה עליכם! ערב מקסים לכולם!!!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר